Вітаємо Мєшкова Івана Івановича!!!

МЄШКОВА Івана Івановича, учителя Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №54, з присвоєнням почесного звання “ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ” за значний особистий внесок у культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю (УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №18/2020 “Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України”).

Пишаємося Вами, шановний колего!
Бажаємо міцного здоров’я, подальших професійних успіхів!!!

17 переможців обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

7 клас

І місце

Харченко Вадим (гімназія №3).

 8 клас

ІІ місце

Проценко Павло (муніципальний колегіум).

Гайдук Ярослав (економічний ліцей №1).

ІІІ місце

Пантелєєв Єгор (СЗОШ №22)

Коваленко Юлія (гімназія №2).

  / ПРОДОВЖИТИ ЧИТАННЯ “17 переможців обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики”

12 переможців обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови і літератури

 9 клас

І місце

Зідрашко Олександра (ЗОШ №19).

ІІ місце

Данилко Дарья (економічний ліцей №2).

ІІІ місце

Звеліндовська Юлія (ЗОШ №26).

Гембержевська Софія (ЗОШ №18).

  / ПРОДОВЖИТИ ЧИТАННЯ “12 переможців обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови і літератури”

16 переможців обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

8 клас

І місце

Слесаренко Любов (гімназія №3).

ІІ місце

Калінін Ілля (класичний ліцей).

Мацюта Анастасія (ЗОШ №50).

ІІІ місце

Лодатко Олександр (ЗОШ №19).

  / ПРОДОВЖИТИ ЧИТАННЯ “16 переможців обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії”

Переможець традиційного шахового фестивалю “Миколаївська зима-2020”

З 2-го по 11 січня 2020 року в Миколаєві в рамках традиційного шахового фестивалю “Миколаївська зима-2020” відбулися турніри, в яких прийняло участь 172 шахіста. Хочемо привітати Садового Артемія, учня 2-Б класу з перемогою!

9 переможців обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови

/ ПРОДОВЖИТИ ЧИТАННЯ “9 переможців обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови”

Переможці Всеукраїнського конкурсу дитячої та юнацької творчості “Самоцвіти” (м. Львів) – колективи БТДЮ Інгульського району

“Зразковий художній колектив” оркестр народних інструментів “Дивоцвіт” – І місце (керівник Ольга Сироєжко);

ансамбль сопілкарів –  І місце (керівник Василь Ілєчко);

ансамбль баяністів  та акордеоністів  – ІІ місце (керівник Сергій Борисов).


Бажаємо подальших здобутків!!!
Дякуємо адміністрації закладу, наставникам і батькам за підтримку юних обдарувань!!!

102 переможця міської олімпіади з української мови та літератури 

7 клас

№ з/пПрізвище та ім’я учняЗакладПІП учителяМісце
1.Рослик ЄгорМуніципальний колегіумТкаченко Г.Г.І
2.Ручкіна НікаМуніципальний колегіумТкаченко Г.Г.ІІ
3.Калтишев Антон ЗОШ №19Голуб Т.Ю.ІІ
4.Павлова АлісаЗОШ №17Томашівська О.М.ІІ
5.Пашкова Дар’яСЗОШ №22Смагіна Л.М.ІІ
6.Телятнікова Дар’яСЗОШ №22Янушкевич Л.СІІ
7.Добрякова АглаяЗОШ №54Гусева В.А.ІІІ
8.Биченко АнастасіяГімназія №2Бензар Г.І.ІІІ
9.Гільмутдінова ЕльміраГімназія №2Чернікова Н.В.,

Бензар Г.І.

ІІІ
10.Іванова ВладиславаЗОШ №51Дупляк О.М.ІІІ
11.Сєрба Катерина

 

Перша українська гімназіяПолудіна Н.В.ІІІ
12.Катеринич Домініка

 

Перша українська гімназіяЧернявська О.В.ІІІ
13.Фучеджи ЄлизаветаМуніципальний колегіумТкаченко Г.Г.ІІІ
14.Шаніна АнастасіяМуніципальний колегіумТкаченко Г.Г.ІІІ
15.Майорова Ангеліна

 

Муніципальний колегіумТкаченко Г.Г.ІІІ
16.Завірюха ОлександрЗОШ №12Чернишова Л.М.ІІІ
17.Щокіна АнастасіяГімназія №41Василішина О.О.ІІІ
18.Дегусар КатеринаЗОШ №28Левчук О.Б.ІІІ
19.Марущак АнастасіяЗОШ №52Токовенко А.І.ІІІ
20.Терещенко МаксимЗОШ №57Чеботарьова А.М.ІІІ
21.Чикаленко КарінаЗОШ №57Чеботарьова А.М.ІІІ
22.Матяж Дар’яЗОШ №35Оліверчук Н.В.ІІІ

/ ПРОДОВЖИТИ ЧИТАННЯ “102 переможця міської олімпіади з української мови та літератури “

71 переможець міської олімпіади з інформаційних технологій

 

№ з/пПрізвище, ім’я учняКласЗакладПІП учителяМісце
1.Черненко Вероніка8Гімназія №2Комаров М.Ю.I
2.Білоконь Ярослав8Гімназія №2Комаров М.Ю.I
3.Міхрін Едуард8Муніципальний колегіумГетманцев В.С.I
4.Халус Ерік8ЗОШ №51Слєпцова І.М.II
5.Ремешевський Дмитро8Муніципальний колегіумГетманцев В.С.II
6.Мудрієвський Павло8Муніципальний колегіумМихайловська Н.В.II
7.Макаронова Регіна8Гімназія №2Комаров М.Ю.II
8.Єльцов Костянтин8ЗОШ №48Єльцова Т.О.II
9.Шут Єлизавета8СЗОШ №22Андрєєва Г.П.III
10.Годлевська Марія8Муніципальний колегіумМихайловська Н.В.III
11.Ульянова Поліна8Муніципальний колегіумБорисенко М.Ю.III
12.Вовк Марта8Гімназія №41Базаркіна О.О.III
13.Волошин Денис8ЗОШ №19Тополєва Р.М.III
14.Дерев’янченко Нікіта8ЗОШ №19Тополєва Р.М.III
15.Петров Олександр8ЗОШ №60Кравченко Н.В.III
16.Депутатов Вадим 8ЗОШ №46Сизова Т.ОIII
17.Дериволков Денис9Гімназія №41Пиртя Т.О.I
18.Михайлюк Нікіта9Гімназія №41Пиртя Т.О.I
19.Ніколаєнко Дмитро9Муніципальний колегіумЧухнов О.І.I
20.Осадчий Сергій9Гімназія №41Пиртя Т.О.I
21.Фомічов Сергій9Гімназія №41Пиртя Т.О.II
22.Воробйова Ксенія9ЗОШ №57Хмельна О.Г.II
23.Гринчак Роман9Муніципальний колегіумЧухнов О.І.II
24.Грянний Віктор9Муніципальний колегіумАлексєєв А.С.II
25.Андрієвич Анастасія9Гімназія №2Комаров М.Ю.II
26.Конченко Анастасія9Гімназія №41Пиртя Т.О.II
27.Петруня Максим9Гімназія №41Пиртя Т.О.II
28.Петров Ігор  9Гімназія №41Пиртя Т.О.III
29.Тараненко Андрій9Гімназія №4Горбатенко С.Ф.III
30.Касат Олександр9ЗОШ №42Крутієнко О.М.III
31.Тараненко Катерина9ЗОШ №48Єльцова Т.О.III
32.Лемішко Дмитро9Гімназія №41Пиртя Т.О.III
33.Зінов’єв Максим9Академія дитячої творчостіРябоконь В.І.III
34.Зидрашко Олександра  9ЗОШ №19Тополєва Р.М.III
35.Коваленко Даніїл9ЗОШ №60Кравченко Н.В.III
36.Руденко Олексій9ЗОШ №57Бойко А.М.III
37.Лебедєва Аліна  9Перша українська гімназіяФуртатова С.О.III
38.Кандиба Діана10ЗОШ №19Тополєва Р.М.I
39.Цуканов Данило10Муніципальний колегіумМихайловська Н.В.I
40.Беренда Максим10Муніципальний колегіумМихайловська Н.В.I
41.Гуляєв Ілля10Муніципальний колегіумМихайловська Н.В.II
42.Кунцяк Олександр10ЗОШ №28Порохненко І.М.II
43.Куцев Олександр10Муніципальний колегіумГетманцев В.С.II
44.Гапеєнко Артем10ЗОШ №51Слєпцова І.М.II
45.Вінцюк Катерина10ЗОШ №57Хмельна О.Г.II
46.Кузнецов Данііл10Муніципальний колегіумГетманцев В.С.II
47.Асауляк Дар’я10Гімназія №41Пиртя Т.О.III
48.Явкін Богдан10ЗОШ №19Тополєва Р.М.III
49.Логвиненко Вячеслав10ЗОШ №51Лебедушко Н.Ю.III
50.Гриненко Олег  10ЗОШ №51Слєпцова І.М.III
51.Мазурець Максим10ЗОШ №48Єльцова Т.ОIII
52.Ґудзик Ігор  10Муніципальний колегіумГетманцев В.С.III
53.Федас Юрій10Юридичний ліцейЧадова А.А.III
54.Любар Дмитро10Гімназія №4Горбатенко С.Ф.III
55.Чепурко Єлизавета10Морський ліцейВарварова В.В.III
56.Воловенко Даніл11ЗОШ №51Слєпцова І.М.I
57.Іванченко Ксенія11СЗОШ №22Околець І.К.I
58.Снігір Дмитро11Муніципальний колегіумГетманцев В.С.I
59.Андреєв Андрій11Економічний ліцей №2Прозорова К.М.II
60.Кольченко Андрій11ЗОШ №51Слєпцова І.М.II
61.Хаврюта Іван11Гімназія №2Комаров М.Ю.II
62.Фоменко Олексій11Гімназія №2Комаров М.Ю.II
63.Дмитришин Максим11ЗОШ №57Бойко А.М., Хмельна О.Г.II
64.Чупина Валерій11Юридичний ліцейЧадова А.А.III
65.Черненький Микола  11ЗОШ №19Тополєва Р.МIII
66.Кузьмич Вікторія  11Гімназія №4Горбатенко С.Ф.III
67.Коротова Вікторія11Класичний ліцейСтоляр О.М.III
68.Уклеїн Максим11Школа-інтернат №4Москаленко Ю.І.III
69.Дідріхс Антон11Гімназія №41Пиртя Т.О.III
70.Гуща Олександр11Морський ліцейГерасименко С.П.III
71.Трешнюк Андрій11ЗОШ №44Чесаліна Н.В.III

 

Бажаємо подальших здобутків!!! Дякуємо керівникам закладів освіти, наставникам і батькам за підтримку юних обдарувань!!!

12 переможців міської олімпіади з технічної праці

 

Прізвище та ім’я учняЗакладКласПІП учителяМісце
1Побережний АндрійЗОШ №4210Рукінов Є.О.I
2Родіонов АнтонЗОШ №1910Сорочан Є.М.III
3Рак ІлляЗОШ №1910Сорочан Є.М.II
4Донецький ДанилоЗОШ №428Рукінов Є.О.I
5Лодатко ОлександрЗОШ №198Сорочан Є.М.II
6Юхименко ДанилоЗОШ №459Мамедов А.У.II
7Мхітарян АрсенЗОШ №469Касьянов Д.В.III
8Вовк ЄвгенЗОШ №569Биченко І.І.I
9Коханенко КирилГімназія №419Мельник В.І.III
10Мєдвєдєв ВадимЗОШ №1111Московченко В.М.II
11Сар’ян ДенисЗОШ №1911Сорочан Є.М.I
12Черніта БогданЗОШ №5311Малашенко В.М.III

Бажаємо подальших успіхів! Дякуємо керівникам закладів освіти, педагогам і батькам за підтримку юних обдарувань!!!