Вітаємо Михайла Філенка!!!

Вітаємо Михайла Філенка, учня Миколаївської загальноосвітньої школи №1 імені Олега Ольжича, який виборов золоті медалі на ХІІ Відкритому турнірі з плавання серед дітей із інвалідністю, що проходив у місті Слов’янську Донецької області. Про це йдеться у повідомленні на сторінці школи в соцмережі:

:

«Вітаємо нашого юного спортсмена, учня 9-Б класу Михайла Філенка, який виборов три золоті медалі на ХІІ Відкритому турнірі з плавання серед дітей із інвалідністю за програмою Спартакіади Донецької області «Повір у себе» на призи Героя України, ЗМСУ Віктора Смирнова, що проходив у м. Слов’янську за підтримки Донецького регіонального центру з фізичної культури й спорту осіб із інвалідністю «Інваспорт». Пишаємося тобою, Михайлику!!! Так тримати!!!» ме

17 переможців обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

8 клас

ІІ місце

  1. Проценко Павло (7 клас, муніципальний колегіум).

ІІІ місце

  1. Гресс Володимир (7 клас, муніципальний колегіум).
  2. Крилов Владислав (7 клас, ЗОШ №19).

/ ПРОДОВЖИТИ ЧИТАННЯ “17 переможців обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики”

50 переможців І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Миколаївського територіального відділення Малої академії наук (наказ УО ММР від 29.01.2020 №34)

/ ПРОДОВЖИТИ ЧИТАННЯ “50 переможців І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Миколаївського територіального відділення Малої академії наук (наказ УО ММР від 29.01.2020 №34)”

Переможці відкритої Першості МОЦТКЕ УМ зі спортивного туризму

У Миколаєві відбулися дитячі змагання зі спортивного туризму. На базі ЗОШ №42 Миколаївським обласним Центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді проведено черговий тур відкритої Першості МОЦТКЕ УМ зі спортивного туризму, у молодшій віковій групі на дистанції “ Смуга перешкод. Зв’язки ”. / ПРОДОВЖИТИ ЧИТАННЯ “Переможці відкритої Першості МОЦТКЕ УМ зі спортивного туризму”

«Дзеркалята» отримали Гран-прі (АДТ)

25 січня старша група театральної студії «Дзеркало» (керівник Домогацька Людмила Зосимівна) з успіхом виступила у м. Львові на Всеукраїнському мистецькому фестивалі ArtRavе з яскравою історичною виставою «Бояриня» за п’єсою Л. Українки, яку не беруть до постанови не тільки аматорські театри, але навіть професійні не завжди навжуються. Але наші «Дзеркалята» у складі учнів МСШ «Академія дитячої творчості» / ПРОДОВЖИТИ ЧИТАННЯ “«Дзеркалята» отримали Гран-прі (АДТ)”

Переможці фінальних змагань з волейболу серед юнаків закладів загальної середньої освіти Заводського району

29 січня в СЗОШ № 22 відбулися фінальні змагання з волейболу в залік Спартакіади серед юнаків закладів загальної середньої освіти Заводського району 2019/2020 навчального року. / ПРОДОВЖИТИ ЧИТАННЯ “Переможці фінальних змагань з волейболу серед юнаків закладів загальної середньої освіти Заводського району”

11 переможців обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

9 клас

 І місце

  1. Гоптарев Андрій (гімназія №2).

ІІ місце

  1. Ульянкіна Марія (ЗОШ  №19).

ІІІ місце

  1. Мельниченко Вікторія (ЗОШ  №19).

/ ПРОДОВЖИТИ ЧИТАННЯ “11 переможців обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови”

17 переможців обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури

8 клас

І місце

  1. Науменко Діана (гімназія №2) .

ІІ місце

  1. Коваленко Артем (муніципальний колегіум);
  2. Вдовцова Ангеліна (Перша українська гімназія);
  3. Канарська Евеліна (гімназія №2).

/ ПРОДОВЖИТИ ЧИТАННЯ “17 переможців обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури”

Вітаємо

Хореографічний колектив “Карамель” (керівник Іванова І.В.) БТДЮ Інгульського району виборов два перших місця у багатожанровому конкурсі “Созвездие талантов” (м. Миколаїв).

Бажаємо подальших творчих здобутків!!!
Дякуємо адміністрації закладу, керівникові та батькам за підтримку юних обдарувань!!!

16 переможців обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

8 клас

І місце

  1. Лещенко Роман (ЗОШ  №50) .

ІІ місце

  1. Коновалова Анастасія (ЗОШ  №51).
  2. Мунтянов Нікіта (економічний ліцей №2).

ІІІ місце

  1. Колісник Яна (гімназія №4) .

/ ПРОДОВЖИТИ ЧИТАННЯ “16 переможців обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології”