Турнір з шахів серед здобувачів освіти м. Миколаєва

Шахи – одна з найпоширеніших спортивних ігор сучасності, яка поєднує в собі елементи мистецтва, науки і спорту.

Якщо ви й досі не знаєте, як ходять фігури по дошці, якщо ви й досі не вмієте наперед продумувати ходи, але хочете навчитися грати у шахи, запрошуємо саме вас!

З 15 грудня 2021 року по 20 квітня 2022 року відбудеться міський турнір з шахів серед здобувачів освіти закладів дошкільної та загальної середньої освіти м. Миколаєва «Gambitius».

Анонсую умови турніру:

• вік учасника: 5-16 років;

• команда має складатись не менше, ніж з 20 учасників від закладу освіти міста.

У І етапі змагаються команди з 20 учасників від закладу.

Переможцями визначаються три заклади освіти; у ІІ етапі братимуть участь по 1 здобувачу освіти від кожної команди, які набрали найбільшу кількість балів.

Заклади-переможці та учасники, які посіли призові місця в особистій першості, нагороджуються грошовими винагородами, кубками, грамотами та медалями.

Впевнені, що цей турнір стане поштовхом до розвитку шахів в Миколаєві та відкриття нових шахових зірок. Бажаю усім успіхів!