Міський конкурс з інформаційних технологій

10-11 квітня 2019 року з метою активізації різноманітних форм позакласної та позашкільної роботи з учнями, спрямованих на стимулювання інтересу учнівської молоді до поглибленого вивчення комп’ютерних технологій міською станцією юних техніків проведено конкурс з інформаційних технологій серед учнівської молоді міста.

У конкурсі взяли участь 76 проектів учнів з 19 закладів освіти. 17% проектів учасники захищали у номінації «WEB-дизайн»,41% робіт було представлено у номінації «Офіс-менеджмент», 42% – у номінації «Програмування».

Журі відзначило актуальність та оригінальність творчих задумів, вишуканість авторського дизайну, достатній рівень використання інформаційних технологій та інформаційного наповнення при створенні конкурсних робіт учасників. Представлення конкурсних робіт у формі відкритого публічного захисту надало можливість учням та педагогам ознайомитися з новими можливостями в області інформаційних технологій, цікавим поданням інформації, нестандартними дизайнерськими та програмними рішеннями.

Сподіваємося що конкурс надихнув учасників до нових творчих пошуків.