День Європи-2019 у Миколаєві

І знову яскраві фотозони, що представляли країни Європейського союзу, концерт, безліч конкурсів та експозицій, ще більш яскрава карнавальна хода. Ось те, що чекало мешканців 17 травня в центрі міста.

Вже котрий рік провідні євро- та екоклуби міста проводять масштабні квести, конкурси, виставки та вистави на честь святкування Дня Європи. Ось уже другий рік поспіль вони проводять масштабний ЄвроЕкоКвест, котрий цього року проводили Миколаївський міський молодіжний ЄвроКлуб «Діалог», ЗЗСО №1, 45, муніципальний колегіум, Академія дитячої творчості, юридичний ліцей, Еко-клуб «ЄвроЕколог» Обласного еколого-натуралістичного центру, але цього разу квест пройшов ще маштабніше, ніж у минулому році – 7 локацій, в яких мешканці міста дізналися більше про країни Європейського союзу, які виникали екологічні проблеми та методи їх успішного подолання в країнах ЄС, про фіто та тваринні символи країн і багато іншого.

Більше 40 дітей-організаторів з євроклубів міста і екоклубів області й понад 500 учасників-гравців квесту різного віку. А крім цього – експозиції про діяльність євроклубівського руху в школах міста, конкурс малюнків для самих маленьких городян і подарунок від Обласного еколого-натуралістичного центру – контактний міні-зоопарк – все це – ЄвроЕкоКвест «Стежинками Європи», який провів Миколаївський міський ЄвроКлуб «Діалог» спільно з провідними євро- та екоклубами міста.

У важкій і чесній боротьбі визначилися переможці квесту, які отримали цінні призи від міського Євроклубу «Діалог» та Представництва Європейського Союзу в Україні, а евроклубовці та решта учасників – море позитивних емоцій та нових знань!!!