Учениця колегіуму взяла участь у роботі Міжнародної хіміко-біологічної школи в Лондоні

Семеро школярів з України, яких було обрано з числа учасників Всеукраїнського етапу олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, в рамках Міжнародної науково-практичної школи з хімії та біології відвідали науково-дослідницький центр у Лондоні (Велика Британія), де взяли участь у дискусіях з провідними вченими та мали можливість пройти інтерактивний квест («Escape the lab with CRUK Discovery Lab»).

Серед них була й учениця 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки Золотарьова Юлія, яка поділилась з нами своїми враженнями.

«На початку липня цього року я мала чудову нагоду побачити Лондон та відвідати один з провідних біохімічних інститутів Європи – Інститут імені Френсіса Кріка. Там нам читали наукові лекції англійською мовою, проводили екскурсії по новітніх лабораторіях та виставках. Однак найкращим було те, що одну з конференцій нам проводив Sir Paul Nurse – нобелівський лауреат в області медицини та фізіології. Під час конференції Сер Пол розповідав про те, як він досягнув успіху та пояснював методику своєї роботи. Наприкінці бесіди кожен з учнів мав можливість поставити запитання. Це незабутній досвід, адже дуже корисно почути і зрозуміти концепцію європейських вчених, їх систему роботи.

Крім того, під час бесіди з англійськими науковцями про умови роботи в лабораторіях колегіуму, вони були вражені високим рівнем їх якості та великою кількістю сучасного обладнання.

Підводячи підсумки цієї наукової поїздки, хочу подякувати директору нашої школи Січку Сергію Михайловичу за всі умови, створені для всебічного розвитку та плідної праці учнів, включаючи лабораторію мікробіології та лабораторію хімічних досліджень, своїй вчительці хімії Арзумановій Ірині Юріївні за високий професіоналізм та підтримку, вчительці англійської мови Ніловій Аліні Володимирівні за вільне володіння і спілкування англійською мовою, та хочу виразити величезну подяку моїм батькам за те, що віддали мене у школу, яка відкрила мені двері у перспективне майбутнє, людям, які підтримували і вірили в мене що б не траплялось. Від цієї подорожі я маю тільки позитивні та незабутні враження, які надихатимуть мене на розвиток та постійне самовдосконалення!».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *