Перший заступник міського голови Володимир Криленко провів робочу нараду в Миколаївському морському ліцеї ім. проф. М. Александрова

5 грудня перший заступник міського голови Володимир Криленко провів робочу нараду у будівлі колишньої школи №37, де наразі розміщується Миколаївський морський ліцей ім. проф. М. Александрова. У нараді взяли участь начальник управління освіти міськради Ганна Личко, начальник управління капітального будівництва міськради Григорій Патока та фахівці управління,  директор ліцею Тетяна Геллер.

Обговорили стан протипожежної безпеки навчального закладу. Школа поважного віку, збудована 1937 року, там дерев’яні перекриття, зношена електромережа. Востаннє капітальний ремонт виконували у 60-х роках минулого століття. Володимир Криленко наголосив, що першочергове завдання – оперативно усунути порушення, адже від цього залежить безпека дітей.  

До слова, питання було озвучено й на комісії ЖКГ.

Представники міської влади оглянули приміщення. Під час обговорення розробили детальний покроковий план дій вирішення ситуації. Насамперед, вирішили до кінця року здійснити технічне обстеження будівлі та з’ясувати, у якому вона стані. Потім визначаться з вартістю робіт щодо повної заміни електромережі, обладнання автоматичної пожежної сигналізації, протипожежної обробки дерев’яних конструкцій.

– Є розуміння та підтримка як з боку міської влади, так і депутатського корпусу, – зазначив Володимир Криленко. – Паралельно розглядатимемо можливість заміни вікон в рамках міських програм з енергоефективності.

Представники навчального закладу звернули увагу на грубе порушення правил протипожежної безпеки. Коледж преси та телебачення, що орендував приміщення на третьому поверсі, встановив перегородку в коридорі, таким чином закривши прохід для евакуації учнів у випадку надзвичайної ситуації. Сьогодні керівнику коледжу було повторно направлено листа з вимогою ліквідувати порушення. Тим часом у судовому порядку вирішується питання щодо звільнення приміщень школи, зайнятих коледжем.

Відділ інформаційного забезпечення
департаменту міського голови

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *