Мер Олександр Сєнкевич розповів про пріорітетні проєкти розвитку Миколаєва на 2020 рік

2020 рік у Миколаєві визначений роком освіти і доріг – розвитку цих галузей приділятиметься підвищена увага.
 
Значні кошти міська влада має намір спрямувати на завершення будівництва об’єктів освіти, оновлення матеріально-технічної бази шкіл – комплексне оснащення кабінетів для більш цікавого та ефективного вивчення курсу природничих наук, встановлення сучасних систем водоочищення.

 
Про це розповів міський голова Олександр Сєнкевич у коментарі представникам ЗМІ, у п’ятницю, 10 січня.
 
– Кошти будуть спрямовані на добудову шкіл та дошкільних навчальних закладів, ті проєкти, які з різних причин не були завершені. Крім того, плануємо суттєво оновити матеріально-технічну базу шкіл. В деяких школах, де це необхідно, буде придбано сучасне устаткування для кабінетів фізики, хімії, інформатики. Також планується встановлювати системи водоочищення для забезпечення дітей якісною питною водою в навчальних закладах. Є план на найближчі 4-5 років щодо комплексної заміни оснащення у всіх школах.
 
Олександр Сєнкевич зазначив, що у 2020 році на ремонт доріг у міському бюджеті передбачено біля 120 мільйонів гривень.
 
– Цьогоріч плануємо реалізувати пілотний проєкт – розпочати будівництво залізобетонної дороги по вул. Новозаводській, від Херсонського шосе до залізничного вокзалу. Також планується найближчим часом відіграти тендери на утримання доріг, їх ремонт. Крім того, найближчим часом планую провести нараду з новопризначеним керівником Служби автомобільних доріг Миколаївської області щодо забезпечення належного утримання доріг міжнародного значення, які проходять через місто.
 
У 2020 році планується розпочати будівництво тролейбусної лінії у Корабельний район та продовжити реалізацію масштабного проєкту з забезпечення питною водою мешканців Варварівки, який передбачає будівництво дюкеру по дну Південного Бугу.
 
– В цьому питанні сподіваємося і на сприяння народних депутатів України, які представляють нашу область, в частині виділення додаткових коштів на дюкер у Варварівку за програмою соціально-економічного розвитку. На реалізацію проєкту у 2020 заплановано біля 30 мільйонів гривень. Якщо надійде фінансова підтримка з державного бюджету, вже цьогоріч жителі Варварівки будуть з водопостачанням.
 
Рік, що минув, став важливим в плані модернізації каналізаційних мереж та інфраструктури, що відповідає за очистку стоків. Крім того, 2019 р. став знаковим з точки зору розвитку мереж водопостачання. У 2020 реалізація цих масштабних проєктів продовжиться. Триватиме реконструкція низки міських скверів та зелених зон.
 
Відділ інформаційного забезпечення
департаменту міського голови

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *