Якщо вірус відступатиме, освіта вийде з карантину швидше

Якщо Кабінет Міністрів бачитиме, що кількість захворілих знижується, то другий, третій або четвертий етап виходу України з карантину можуть початися одночасно.

Про це у своєму Facebook повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Він висловив сподівання, що стартова точка виходу з карантину настане 11 травня.

За його словами, наступні етапи не прив’язані до конкретних дат, а їх запуск залежить від динаміки захворювання.

«Тобто, якщо Уряд бачитиме, що кількість захворілих знижується, то другий, третій або четвертий етап можуть початися одночасно. Не треба буде чекати 10 чи 20 днів для запуску чергового етапу. Водночас, якщо в країні спостерігатиметься значне збільшення кількості захворілих, то карантинні заходи можуть знову бути посилені», – зазначив Шмигаль.

Він також повідомив, що кожному міністерству доручено сформувати детальні роз’яснення, за яких умов мають працювати об’єкти, що будуть відкриватися.

«На окремих етапах передбачається відкриття з обмеженнями деяких закладів. Ці обмеження будемо на кожному етапі пом’якшувати. Це стосується закладів освіти, кав’ярень, спортивних залів тощо», – наголосив прем’єр-міністр.

Як відомо, наприкінці минулого тижня Кабінет Міністрів оприлюднив поетапний план зняття карантинних обмежень, який планується впроваджувати після 11 травня.

План також передбачає умови, за яких в Україні поступово відновлюватиметься робота закладів освіти.

Відновлення роботи закладів освіти відбуватиметься поетапно. Першими відкриються заклади, що забезпечуватимуть проведення ЗНО. Скасування обмежень на роботу всіх закладів освіти відбудеться на завершальному етапі виходу з карантину.

Освіта.ua

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *