Через карантин пришкільні табори влітку не працюватимуть

Цього літа пришкільні табори з денним перебуванням дітей не прийматимуть відпочиваючих. Відповідне рішення було ухвалено сьогодні, 27 травня, під час чергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних.

Під час розгляду питання щодо доцільності відкриття таких таборів перед членами комісії виступила начальник управління освіти Ганна Личко.

Вона розповіла, що в пришкільних таборах для організації дозвілля дітей зазвичай організовують розважальні програми, екскурсії містом, відвідування музеїв, кінотеатрів та театрів. Натомість у квітні цього року було внесено зміни до постанову Кабміну, відповідно до яких карантин продовжено до 30 червня, а також прийнято постанову головного державного санітарного лікаря України, якою  визначено, що заходи в закладах загальної середньої освіти проводяться в межах  одного класу або однієї групи.

– Керівники навчальних закладів, а також управління освіти вважають, що у зв’язку з нестабільною епідемічною ситуацією є недоцільною організація роботи пришкільних таборів. Просимо підтримати нас у цьому питанні, – сказала Ганна Личко.

У підсумку комісія з питань ТЕБ та ЧС погодилась з висловленою позицією.

Відділ інформаційного забезпечення
департаменту міського голови