Про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти м. Миколаєва

10.11.2021 на засіданні виконкому Миколаївської міської ради прийнято рішення №1112 «Про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти м. Миколаєва».
Рішення виконкому ММР від 11.11.2020 1091 «Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти м. Миколаєва» визнати таким, що втратило чинність.

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

10 листопада 2021                                                                                        № 1112

Про закріплення територій обслуговування

за закладами загальної середньої освіти

м. Миколаєва

З метою забезпечення територіальної доступності здобуття початкової та базової середньої освіти в закладах загальної середньої освіти, доступних і наближених до місця проживання, якісного ведення обліку дітей шкільного віку, які проживають чи перебувають в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці, відповідно до абз. 2 ч. 1 ст. 13 Закону України «Про освіту», абз. 1 ч. 2 ст. 8 Закону України «Про повну загальну середню освіту», пп. 3 п. 5 Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684, керуючись п. «а» ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Закріпити території обслуговування для здобуття початкової та базової середньої освіти за закладами загальної середньої освіти м. Миколаєва (Перелік територій обслуговування, закріплених за закладами загальної середньої освіти м. Миколаєва, додається).

2. Рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 11.11.2020 № 1091 «Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти м. Миколаєва» визнати таким, що втратило чинність.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Петрова А.Л.

 

Перший заступник

міського голови                                                                                       В.ЛУКОВ

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення виконкому міської ради

від 10 листопада 2021

№ 1112

 

 

ПЕРЕЛІК
територій обслуговування, закріплених за закладами загальної середньої освіти м. Миколаєва

№ ЗЗСО

Адреса

Перелік територій

ЗЗСО № 1вул. Айвазовського, 8пр. Корабелів, 20/1, 20/2

пр. Богоявленський (Жовтневий), 325/1, 325/2, 325/4, 325/5, 325/6, 327/1, 327/2, 325/3

вул. Айвазовського, 3, 4, 5-А, 6, 11-А,

11-Б, 11-В, 13

вул. Олега Ольжича (Ленінградська),

1-А-Б-В, 3-А-Д, 5-А-В, 7-А

ЗЗСО № 3вул. Чкалова, 114пр. Центральний (Леніна), 135, 137,

137-А, 139, 141, 141-А, Б, 147, 149, 151,

151-А, 153, 155, 157, 159, 161, 171, 173, 177, 177-А, 181, 183, 183-А, 185, 185-А, Б, 187, 189, 189-А, 191, 193, 195, 179, 261, 263, 265

вул. Чкалова, 78, 82, 82-А, 84, 86, 88, 90, 96/1,96/2, 98-А, Б, 100, 100-А, 102, 106, 108, 110, 110-А, Б, 112, 116, 118, 118-А, 118-Б, 118-В, 120, 122

вул. 3 Слобідська (Дзержинського), 51,
51-А, Б, 50, 52, 54, 54-А, 56, 56-А, 57

вул. 6 Слобідська (Комсомольська), 43-51

вул. Садова, 16, 18

вул. Севастопольська, 61, 61-А, 65, 65-А, 66, 68, 77, 79, 81, 116-А

вул. 1 Слобідська, 30-А, 32, 34, 36

ЗЗСО № 4вул. Мала Морська, 78вул. Мала Морська, 41-67, 42-108

вул. Погранична (Чигрина), 23-43, 43-А,
52-76

вул. Новосільська, 2-36, 1-41, 41-А, 43-А

вул. Дмитрієва, 1-47, 2-54, 54-А

вул. Кузнецька (Скороходова),1-103, 2-80

вул. Радісна

вул. Лєскова, 1-21, 2-36

вул. Млинна, 1-31, 2-24

вул. Заводська, 1-21, 2-8

вул. Громадянська, 26-38, 42-78, 33-113

вул. Садова, 31-49, 40-78

вул. Богородична (Пролетарська)

вул. Нова, 2-20

вул. Сінна, 74-86, 63-77

вул.Даля,16-74, 5-53

пров. 1 Ковальський, 1-26

пров. 2 Ковальський, 1-22

Каботажний спуск

вул. Сидорчука

вул. Левадівська

пров. Суднобудівників

пров. Промисловий

ЗЗСО № 6вул. Курортна (Бутоми), 2-Авул. Київська, 2, 4, 6, 8, 8-А, 8-Б

вул. Озерна (Червоних Майовщиків), 2,

2-А, 4-12, 1, 1-А, 3, 3-А, Б, 9-А, Б, 13,

13-А, 15, 15-А, Б, В, 17, 17-А, Б

вул. Курортна (Бутоми), 3, 3-А, 3-Б, 3-В, 5

вул. Генерала Карпенка, 2, 2/1, 2/2, 2-А

ЗЗСО № 7вул. Потьомкінська, 45пр. Центральний (Леніна), 68-82

вул. Пушкінська, 2-36

вул. Фалєєвська, 2-24, 1-35

вул. Декабристів, 2-30, 1-25

вул. Лягіна, 8-24, 1-29, 29-А

вул. Соборна (Радянська), 2-28, 3-5, 1

вул. Московська, 14-34

вул. Нікольська, 36-52, 35-47

вул. Спаська, 28-54, 31-49

вул. Велика Морська, 58-74, 47-67

вул. Потьомкінська, 30-54, 41-69

вул. Шевченка, 42-64, 64-А, 45-65, 65-А

вул. Адмірала Макарова, 40-58, 25-45

вул. Набережна, 1-15

вул. Адміральська, 10-18, 17-27

ЗЗСО № 10пр. Богоявленський, 30пр. Богоявленський (Жовтневий), 4-10,
10-А, 12, 12-А, 14, 14-А, 16, 16-А, 18, 18/1, 20, 3-19

пр. Миру, 1, 3-7, 7/1, 9, 9-А, 11, 11-А, Б, 13

вул. Будівельників, 12, 14, 14-А, Б, 16,

16-А, 18, 18-А, Б, В, 22

вул. Миколаївська, 1-11, 2, 4, 4-А, 6, 6-А, 8, 8-А, 10, 10-А, 12-А

вул. 1 Лінія, 42-46, 46/1, 46/2, 46/3, 46/5, 46/6, 46/7, 46/8, 46/9, 46/10, 48, 48/7, 48/8, 49

вул. Маршала Василевського, 30-38

вул. Південна, 39-49, 39-А ,49-А, 51, 52, 54, 54/1, 54/2, 54/3, 54/4, 66-70-А, 74-А,
72-76-А

вул. 10 Слобідська (Луначарського), 1-31, 2-32

вул. Чкалова, 214-240

вул. Анатолія Олійника, 34,34-А, 38, 40, 42

вул. Олеся Бердника (Батуріна)

ЗЗСО № 11вул. Китобоїв, 3пр. Миру, 60-72, 23-27-В

вул. Космонавтів, 53, 53/1, 55-59-А

вул. Новозаводська, 2-10, 1-А, 1-Б

вул. Китобоїв, 2, 7

вул. Дмитра Яворницького

вул. Машинобудівна

вул. Аеродромна

вул. Січова

вул. Тепла

селище Горького

Залізничний роз’їзд 225 км

Залізничний роз’їзд 56 км

в/ч А 2423 гуртожиток

пров. Сонячний, 6

ЗЗСО № 12вул. 1 Екіпажна (Урицького), 4пр. Центральний (Леніна), 212-318,

від вул. 6 Слобідської до пр. Богоявленського

Сотий квартал

вул. 2 Госпітальна

вул. 2 Набережна

вул. 4 Воєнна з 27 до кінця

вул. 5 Воєнна

вул. 6 Воєнна

вул. 7 Слобідська до пр. Центрального (Леніна), 1-25, 2-30

вул. 8 Воєнна

вул. 9 Воєнна

вул. 11 Воєнна

вул. 10 Воєнна

вул. 13 Воєнна

вул. Березневого повстання

вул. Константинівська (Бондаренка)

вул. 2 Екіпажна (Володарського), парні з 4 до кінця, непарні з 27 до кінця

вул. Генерала Бєлова

вул. Гречишникова

вул. Дениса Давидова

вул. Зарічна

вул. Кам’яна

вул. Кар’єрна

вул. Колесникова

вул. Комісара Мартинюка

вул. Конопатна

вул. 1 Госпітальна (Косіора)

вул. Котельна, парні з 28 до кінця, непарні з 29 до кінця

вул. Купорна, парні з 38 до кінця, непарні з 57 до кінця

вул. Черешнева (Комунарів)

вул. Лютнева

вул. Майстерська, парні з 22 до кінця, непарні з 21 до кінця

вул. Маршала Малиновського

вул. Маршала Василевського, 2-24, 1-41

вул. 8 Слобідська (Орджонікідзе) до пр. Центрального, 1-51, 2-50

вул. Зелена гірка (Петрова)

вул. Столярна (Петровського), 20-80,

37-81

вул. Привільна

вул. Прохолодна

вул. Ракетна

вул. Рибацька

вул. Каразіна (Сафронова)

вул. Степова

вул. Теслярська, парні з 22 до кінця, непарні з 17 до кінця

вул. 1 Екіпажна (Урицького)

вул. Червона

вул. Цегляна

вул. Безіменна (Шкапіна)

Інгульський проїзд

пров. 12 Воєнний

пров. Срібний Док (Бондаренка)

пров. Відрадний

пров. Інгульський

пров. Лютневий

пров. Зарічний

пров. Кам’яний

пров. Кар’єрний

пров. Корпусний

пров. Купорний

пров. Салютний (Петрова)

пров. Привільний

пров. Прохолодний

пров. Ракетний

пров. Рибацький

пров. Стапельний

пров. Художній

пров. Червоний

пров. Дніпрової Чайки (Шкапіна)

пров. Ожиновий (Комунарів)

ЗЗСО № 13пр. Центральний, 84пр. Центральний (Леніна), 61-71-А,

77-97, 84-118

вул. Соборна (Радянська), 7-13

вул. Московська, 7-57, 6-12, 36-52

вул. Шнеєрсона (Карла Лібкнехта), 7-39,
6-22

вул. Садова, 9-15

вул. Велика Морська, 69-107, 76-106

вул. Потьомкінська, 71-107, 76-116

вул. Шевченка, 67-81, 66-78

вул. Мала Морська, 7-39, 2-40

вул. Громадянська,3-31, 6-24

вул. Інженерна, 3-51, 2-40

вул. Севастопольська, 3-57, 2-62

вул. Чкалова, 30-76

вул. Спаська, 56-90, 51-73

ЗЗСО № 14вул. Вільна, 38пр. Богоявленський (Жовтневий), 57-189, 44-234

вул. 295-ї Стрілецької Дивізії, всі номери, крім 90, 91, 91-А, 91-Б, 91-В

вул. Коцюбинського

пров. Літній

вул. Літня

вул.Богоявленська,5

пров. Колективний

вул. Івана Франка

пров. Льотчиків

вул. Кришталева

пров. Приміський

вул. Приміська

пров. Кришталевий

вул. Толстого

пров. Коцюбинського

вул. Льотчиків

пров. Толстого

вул. Декоративна

пров. Зимовий

вул. Генерала Шепетова

пров. Танкістів

вул. Молодіжна

пров. Супутників

вул. Вільна, 1-99, 2-84

пров. 1 Молодіжний

вул. Зої Космодем’янської

пров. Молодіжний

вул. Шефська

пров. Чернишевського

вул. Танкістів

пров. Вільний

вул. Новорічна

пров. Добролюбова

вул. Новаторів

пров. Шосейний

вул. Тургенєва

пров. Зенітний

вул. Чернишевського

пров. Осінній

пров. 1 Братський

пров. 2 Братський

пров. 3 Братський

пров. 4 Братський

вул. Лермонтова

пров. 1 Шосейний

пров. 2 Шосейний

вул. Чехова

пров. 1 Прибузький

пров. 2 Прибузький

пров. 3 Прибузький

пров. 4 Прибузький

пров. 5 Прибузький

вул. Прибузька

пров. Широкий

вул. Братська

пров. Чехова

вул. Квіткова

пров. 1 Козацький

пров. 2 Козацький

пров. 3 Козацький

пров. 4 Козацький

пров. 5 Козацький

вул. Маячна

пров. Павлова

вул. Некрасова

пров. 1 Польовий

пров. 2 Польовий

вул. Зенітників

пров. Богдана Хмельницького

вул. Лиманська

пров. Лиманський

вул. Богдана Хмельницького

пров. Балканський (Жовтня)

вул. Оранжерейна

пров. Некрасова

пров. Лермонтова, 2-6, 1-3

вул. 1 Козацька

вул. 2 Козацька

вул. 3 Козацька

вул. 4 Козацька

вул. 5 Козацька

вул. 6 Козацька

вул. 7 Козацька

вул. 8 Козацька

вул. 9 Козацька

вул. 10 Козацька

вул. 11 Козацька

вул. 12 Козацька

вул. 13 Козацька

вул. 14 Козацька

вул. 15 Козацька

вул. 16 Козацька

вул. 1 Вітовська

вул. 2 Вітовська

вул. 3 Вітовська

вул. 4 Вітовська

вул. 5 Вітовська

вул. Запорізька

вул. Феодосія Камінського (Островського)

вул.Каштанова

ЗЗСО № 15вул. Потьомкінська, 22-Авул. Пушкінська, 1-39

вул. Наваринська, 1-27, 2-34

вул. Артилерійська, 1-21, 2-22

вул. Обсерваторна, 3-13, 2-12

вул. Адмірала Макарова, 2-38

вул. Шевченка, 1-43, 2-40

вул. Потьомкінська, 1-39, 2-28

вул. Велика Морська, 23-45, 26-56

вул. Спаська, 1-29, 2-26

вул. Нікольська, 19-33, 16-34

вул. Адміральська, 1-11, 2-6

пров. Кур’єрський

ЗЗСО № 16вул. Христо Ботєва, 41вул. Малко-Тирнівська (Ульянових),

3-69, крім 29-Б, 2-84

вул. Гагаріна, 2-48 (крім 8/4, 8/12), 1-53

вул. Одеська, 1-87, 2-82

вул. Софіївська, 1-175, 2-160

вул. Піщана, 1-67, 2-68

вул. Виноградна

вул. Окружна

вул. Варнінська

вул. Великотернівська

вул. Плевневська (Калініна)

вул. Новоросійська

вул. Втората (Іванова)

вул. Цілинна

вул. Сергія Цвєтка (Тухачевського)

вул. Слов’янська

вул. Димитрова (Димитрова)

вул. Пушкіна

вул. Володимира Станка (Фурманова)

вул. Успенська (Примакова)

вул. Левського

вул. Ветеранів

вул. Надпрудна

вул. Ставкова (Тольятті)

вул. Омеляновича-Павленка (Кіровоградська)

вул. Алеко Константінова (Ярославського)

вул. 203 Дивізії

вул. Молодіжна

вул. Річкова (Червоноармійська)

вул. Пересадівська

вул. Вознесенська

вул. Пловдіївська

вул. Степова

вул. Староболгарська (Жовтнева)

вул. Вазова

вул. Аерофлотська

вул. Миколи Славова (Благоєва)

вул. Межева

вул. Димова

вул. Західна

вул. Павла Глазового (Лазо)

вул. Павлова

вул. Бєлінського

вул. Ілька Борщака (Коларова)

вул. Маяковського, 1-143, 2-164

вул. Східна

вул. Богдана Хмельницького

вул. Бойка-Блохіна (Коларівська)

вул. Христо Ботєва

пров. Кирило-Мефодіївський (Примакова)

пров. Бузника

пров. Топольний

пров. Дружний

пров. Героїв Крут (Радгоспний)

пров. Новобудівний

пров. Герцена

пров. Мирний

пров. Торговий

пров. Гоголя

пров. Чижова

пров. Військовий

88 км

Інгульський роз’їзд

ЗЗСО № 17вул. Крилова, 12/6Новий інвалідний хутір

вул. Абрикосова, 1, 2, 3, 3-А, 4-14, 14-А

вул. Дачна, 15-29, 29/1-37, 37-А-61, 61-А, 67, 67-А, 71, 75, 77, 40-74, 78-96

вул. Біла, 2-26, 26-А, 28, 28-А, 30, 32,

3-15, 15-А, 17-31, 33-А, 37-43, 43/1, 43/2, 45, 45-А, 47-57

вул. Курортна (Бутоми), 16-20, 24, 26, 30, 30-А, 32/1, 32/2, 34-60-А, 62, 64

вул. Привокзальна, 1, 2, 4, 13-33

вул. Генерала Карпенка, 12, 12-А, В,

20-32, 42, 44, 38, 39, 39-А, 41, 41-А, 43,
43-А, 45, 47, 51, 53, 53-А, 55, 57, 59, 59-А, 61-67

вул. Крилова, 2, 4, 8, 8/1, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 14, 14-А, 16-32

вул. Спортивна, 25/4, 25/5, 25/9

вул. Леваневців, 8-12, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 25/7-А, 25/8, 25/10, 20-26, 30/7, 30/9, 30/11, 30/14, 72-77, 98-102

пров. 1 Парниковий

пров. 2 Парниковий

пров. 3 Парниковий

пров. 4 Парниковий

пров. 5 Парниковий

ЗЗСО № 18вул. Дачна, 2вул. Генерала Карпенка, 4, 6, 8, 1-7,

7/1-37-Б, 14-18

вул. Крилова, непарні з 1-9

вул. Біла, 59- 67, парні з 36-72, 82

вул. Дачна, непарні з 1-13-А, 18, 38

вул. Курортна (Бутоми), парні з 2-14, 6-Б

пров. Світлий

пров. Дачний

пров. Білий

пров. Курортний (Бутоми), парні

ЗЗСО № 19вул. Передова, 11-Апр. Богоявленський (Жовтневий), 35-39

вул. Театральна (Васляєва), непарні

з 1-25, 23-В, 25-А, Б, 27, 29, 29-А, 31,

31-А, 33, 33-А, 2, 2-А, 4, 4-А, 6, 8, 8-А

вул. Залізнична, 1-66, всі номери

вул. Передова, 34-52, 52-А, Б, В, Г, Д,

54-60-А, 41-105-А

вул. Чайковського, 18, 25, 27

вул. Анатолія Олійника, 2-24, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 26, 28, 28-А, Б, 30, 30-А, 32, 1, 3, 3-А, 5

вул. Південна, 1-23, 27, 27-А, 29, 31-А, Б, 33, 33-А, Б, 35, 35-А, 37

вул. Тимошенка, 1-31, 2-24

пров. Передовий, 1-23

пров. Південний, 25-41, 30, 32, 32-А

ЗЗСО № 20вул. Космонавтів, 70пр. Миру, 17, 17-А, Б, В, 19, 19-А, Б, В, 21, 21-А, Б

пр. Богоявленський (Жовтневий),

30-42-А

вул. Миколаївська, 15, 15-А, 17-А, 19,

19-А, 25, 25-А, 20-30, 30-А, 32, 34, 34-А,
34-Б, 36-40

вул. Космонавтів, 49, 49/1, 51, 51-А,

60-68, 68-А, 74, 74-А

вул. Театральна (Васляєва), 35-39, 45-49, 49/1, 49/2, 51, 51/1

ЗЗСО № 21Мала Корениха,

вул. Молдавська, 7

Мала Корениха
ЗЗСО № 22вул. Робоча, 8вул. Галини Петрової, 16-22, 23-39

вул. Робоча

вул. 8 Березня, 2-34, 1-51

вул. Гвардійська, 1-19, 8-20

вул. Обсерваторна, 1

пров. Радіо

вул. 2 Поперечна, 40/1-54

ЗЗСО № 23Велика Корениха,

вул. Гарнізонна, 10

Велика Корениха
ЗЗСО № 24Матвіївка,

вул. Лісова, 1

Матвіївка
ЗЗСО № 25вул. Защука, 2-Апр. Центральний (Леніна), 18-66, 21-51, 55, 59

вул. 8 Березня, парні з 36 до кінця, непарні з 53 до кінця

вул. Чкалова, 1-31, 2-14, 16, 18, 26

вул. Защука, 1-13, 2, 2-Б-12

вул. Пушкінська, 43-71, 66-А, 66

вул. Рюміна, 1-19, 2-18

вул. Андреєва, 1-23, 2-24

вул. Дунаєва, 1-37, 2-32

вул. 7, 8, 9 Поперечна

вул. Погранична (Чигрина), 2-10

вул. Шосейна (Фрунзе), 85-115, 84-А,

86-126

вул. Фалєєвська, 44-48, 65-75

вул. Сінна (Будьонного), 1-23, 2-26

вул. 6 Поперечна, 30/3-32, 27/3-33

ЗЗСО № 26вул. Чайковського,

11-А

пр. Богоявленський (Жовтневий), 23, 25, 25-А, 27, 27-А, 29-33, 22-26, 26-А, 28

вул. Південна, 2-50

вул. Чайковського, 2-6, 6-А-10, 1-23

вул. Авангардна, 1-53-А, 2-46

вул. Передова, 2-32, 1-39

вул. Погранична (Чигрина), 212-232-А, 234, 238, 238-А, 240, 240-А, 242, 242-А, Б, 244, 244-Б, 246, 246-А, Б, 248, 248-А, 266

вул. 6 Слобідська (Комсомольська),

38-46, 46-А, 48

вул. Кузнецька (Скороходова), 213-А

вул. 7 Слобідська, 32-70-А, 72-90, 27-91

вул. Логовенка, 6, 1-9

вул. Севастопольська, 159-219, 220-248

вул. Чкалова, 188-212-Б, 187-215, 215-Г

вул. 8 Слобідська (Орджонікідзе), 53-101, 52-74

вул. Маршала Василевського,42, 44-А, 46, 46-А, Б, 48-52, 43-57, 59 корп. 13-17

вул. Будівельників, 13

пров. Авангардний, 1-8

пров. Такелажний (Жовтневий), 1-46

пров. Південний, 1-23, 2-28

пров. Будівельників, 1-45, 2-46

пров. Місцевий, 1-12

пров. Мостовий, 1-5, 2-6

пров. Передовий, 2-24

пров. Прорізний, 1-21, 2-48

пров. Центральний, 1-45, 2-22

пров. Залізничний, 1-27, 2-26

пров. Глухий, 1-40

Миколаївська гімназія №27 Миколаївської міської ради Миколаївської областівул. Олександра Янати (Куйбишева), 70

вул. Казарського, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1-А, Б, Г, 3-А, 4-А, Б, 5, 5-А, Б, 7, 8, 9, 10

пров. Казарського

вул. Олександра Янати (Куйбишева), 1, 1/1, 3-13, 13/1, 15, 17, 17/1, 2-6, 6/1, 8-16, 18-42, 42/2, 43, 43/1, 44-72, 72-А, 73-80, 80-А,
81-104, 104-А, 105-126, 128, 130

вул. Електронна, 1, 1-Б, 2-11, 11/1, 12-20, 20-А, 21-26, 26/1, 27, 27-А, 28, 28-А,

29-37, 37-А, 39-53

пров. Електронний, 5

вул. Водопійна (Комінтерна), 1, 2, 3, 3-А, 4, 5, 5-А, 6-14, 14-А, 15-24, 24-А, 25, 26, 27, 28, 28/1

пров. Водопійний (Комінтерна), 1-А, 2, 3, 4, 5, 8, 10, 10-А

вул. Вінграновського (Енгельса), 1-21, 21/1, 21/6

вул. Троїцька (Кірова), 55, 73, 79, 81, 91, 97, 119, 125, 127, 133, 139, 141-151

вул. Побережна, 1-37, 2-36

вул. Гончарова, 1-41, 2-58

вул. Захарія Чепіги (Чапаєва), 1-23, 2-32

вул. Затишна, 1-27-Б, 2-16, 29/1

пров. Затишний, 1, 2/1, 2-А, 3, 4, 6-А,

8-12, 12-А, 13-23, 24-А, 25/2, 26, 27, 27-А, 28-37

вул. Димитрова, 1-25, 2-32

вул. Бойченка (25 років Жовтня), 1-53,

2-34

Паромний спуск, 2-22

Аляуди, 1-9

пров. Чорноморців (Чапаєва), 1-9, 2-12

вул. Белікова балка (Людмили Сталь)

пров. 1 Легпромівський, 1-17, 2-22

пров. 2 Легпромівський, 1-15, 2-22

пров. 3 Легпромівський, 1-17, 2

пров. 4 Легпромівський, 1-5, 2-6

пров. Східний, 1-27, 2-30

вул. Східна, 1-11, 2-18

вул. Тиха, 2-18

пров. Тихий, 1-А, 2-18

вул. Ганни Дівіної, 1-25, 2-26

вул. Кінцева, 2-28, 3-27

вул. Морська, 2-12, 1-17

пров. Морський, 2-22, 1-21

пров. Малий (Куйбишева), 1-9, 2-12

вул. Привітна (7 з’їзду Рад), 1-19, 19-Б,

2-18

пров. Новий, 1-23, 2-16

вул. Андрія Шептицького (Карла Маркса), 2, 7, 9, 9-А, 11-17

вул. Гаражна, 1-43

пров. Гаражний, 1-43, 2-16

пров. Побережний, 21-59, 22-58

Побережний проїзд, 1-7/1, 2-8

вул. 1 Інгульська,

вул. 2 Інгульська

вул. 3 Інгульська

вул. 4 Інгульська

вул. 5 Інгульська

пров. 1 Електронний (Петровського),

1-29, 2-30

пров. 2 Електронний (2 Петровського)

пров. Березневий, 1-35, 2-22

пров. Гончарова, 2, 5, 23

пров. Річковий, 2-36, 1-39

пров. Кагатний, 1-7

ЗЗСО № 28вул. Чайковського, 30пр. Богоявленський (Жовтневий), 41,

41-А, 43-49, 49-А, 51, 51-А, 53, 53-А, 55

вул. Чайковського, 22, 26, 28, 28-А, 29, 29/1, 29-Б, 30-А, 31, 31/1, 32, 36, 38, 39/1, 40, 41, 33-47, 47-А

вул. Молодогвардійська, 1-65, 2-26, 26-А, 28, 28-А, 30, 30-А, 32, 32-А, 34, 34-А, 36, 38-46, 53-Б

пров. Полярний, 1-33, 2-А, Б, В, 4-28

вул. Космонавтів, 1-41, 2-58, 56-А, 56-Б

вул. Кобера, 1-107, 2-30

пров. Кобера, 1-13, 13-А, Б, 15, 15-А, Б,
14-А

пров. Зелений, 1-33, 2-34-А

пров. 2 Зелений, 2-8

пров. 1 Індивідуальний, 1, 2, 3

пров. 2 Індивідуальний, 1, 2, 3

пров. Ювілейний, 1-17, 2-18

пров. Короленка, 1-15, 2-16

пров. Прогресивний, 3-25, 4-26

пров. Виноградний, 1-7

вул. Виноградна, 1-35, 2-32

вул. Залізнична, 66-А-102, всі номери

пров. Фестивальний, 3-25, 4-26

пров. Петра Саранчука (Січневий), 1-37,
2-28

пров. Дружби (Молодогвардійський),

1-27, 2-10-А

вул. Віті Хоменка, 1-49, 2-76

пров. Праці, 1-29

пров. Весняний, 1-17-А, 2-16

пров. Чайковського, 1-31

вул. Передова, 62-80, 107-135

вул. Зелена, 1-77, 2-34

пров. Перемоги, 2-26

пров. Полярний, 1-33, 2-А, Б, В, 4-28

пров. 1 Індивідуальний проїзд, 1-5

вул. Олега Кошового, 1-6-А, 3, 5

вул. 28 Армії, 2-16

ЗЗСО № 29вул. Гетьмана Сагайдачного (Ватутіна), 124пр. Богоявленський (Жовтневий),

304-314/2

вул. Янтарна, 1-65, 69-319, 2-318, 318-А до кінця

пров. Янтарний

вул. Ольшанців, 1-283, 305 до кінця,

2-280 до кінця

вул. Гетьмана Сагайдачного (Ватутіна),

1-273, 313 до кінця, 2-256, 264 до кінця

вул. Металургів, 222/5, 1-229, 233 до кінця

вул. Торгова, 185 до кінця, 232-270

вул. Коротка, 1-25, 2-98 до кінця

вул. Рибна, 11-25, 10-24

вул. Краєзнавців (Чичеріна), 1-7, 2-16

вул. Академіка Рильського, 21-33, 28-34

вул. Національної гвардії (Радянської Армії), 25-27, 30-34

вул. Леваневського, 2-40, 1-21

вул. Ходарєва

пров. Висунський

пров. Торговий

пров. Короткий

вул. Каховська, 17-63, 14-30

пров. Металургів

вул. Уральська, 30-46, 29-47

ЗЗСО № 30вул. Квітнева, 50вул. Горохівська, 1-34

вул. Гоголя, 1-37, 2-42

вул. Листопадова, 1-27, 2-22

вул. Першотравнева, 1-49, 2-42

вул. Андрія Шептицького (Карла Маркса), 10-69

вул. Троїцька (Кірова), 90-168

вул. Нагірна, 1-87, 87/1, 89, 2-88

вул. Квітнева, 1-66

вул. 9 Лінія, 1-29, 2-38

вул. Вінграновського (Енгельса), 12-52

вул. Волонтерська (Комунарівська), 1-130

вул. Новобузька, 2-68, 1-57

вул. Баштанська, 1-71, 2-74

вул. Космонавтів, 126, 126/1, 126/2, 126/3, 124-А

пров. Святительський (Карла Маркса),

1-15, 2-16

пров. Амвросія Ждахи (Енгельса), 1-15,

2-16

пров. Квітневий, 2-6, 1-39

пров. Новий, 2-4

пров. Селищний, 1-20

пров.  Шевченка, 1-55, 2-32

пров. Дорожній, 1-9

пров. Новоселів, 1-20

пров. Листопадовий, 2-А

пров. 3 Баштанський, 1-15, 2

пров. 4 Баштанський, 1-13, 2-12

пров. 1 Нагірний, 1, 3

пров. 2 Нагірний, 1-4

пров. 3 Нагірний, 1-11, 2

пров. 4 Нагірний, 1-11, 2-12

пров. 5 Нагірний, 1-17, 2-12

пров. 6 Нагірний

пров. 7 Нагірний, 1-18, 2-12

пров. Миролюбний (Комунарівський),

1-15, 2-16

пров. Першотравневий, 1-19, 85-119, 2-22, 88-114

ЗЗСО № 31вул. 1 Слобідська, 42вул. 1 Слобідська, 40, 44-106, 31-121-А

вул. 2 Слобідська, 49-107

вул. 3 Слобідська (Дзержинського), 69-99, 72-104

вул. Садова, 17-21, 29-А, 26-38, 24-А

вул. Чкалова, 41-141-А

вул. Погранична (Чигрина), 47-95, 78-140

ЗЗСО № 32вул. Оберегова, 1пр. Героїв України (Героїв Сталінграда), 4, 6-20, 20-А, Б, В, Г, 22, 24/15-а, 38/8Б, 68, 72/62, 72/131, 72/63, 72/132, 79-89, 86, 99, 103, 107,

107-А, 109

вул. Партизанської Іскри

вул. Армійська

вул. Лагерна

вул. Новоодеська

вул. 79 бригади (Скляра)

вул. Вишнева

вул. Оберегова (Гайдара)

вул. Берегова

пров. Чумацький (Скляра)

пров. Парковий

пров. Новоодеський

пров. Перший

пров. Обереговий (Гайдара)

пров. Армійський

ЗЗСО № 33вул. Океанівська (Артема), 12вул. Океанівська (Артема), 1-39, 2-26

пр. Корабелів,1-15

вул. Айвазовського, 2

пров. “А”

пр. Богоявленський (Жовтневий), 313-319, 338-340/1

вул. Самойловича, 1-27, 2-26 (приватний сектор)

вул. Рибна, 1-А,1/2

ЗЗСО № 34вул. Лягіна, 28вул. Чкалова, 33-39

вул. Пушкінська, 38-64

вул. Фалєєвська, 37-63, 77-91, 30-42, 50-58

вул. Декабристів, 27-69, 36-60

вул. Лягіна, 35-67, 26-42

вул. Корабелів, 1-27, 2-22

вул. Погранична (Чигрина), 12-50, 1-21

вул. Защука, 15-35, 14-40

вул. Дунаєва, 25-69, 28-54

вул. Даля, 1-3, 2-14

вул. Сінна (Будьонного), 25-61, 28-72

вул. Московська, 59-85, 54-64

вул. Соборна (Радянська), 40

пров. Корабелів

вул. Комкова

вул. Образцова

ЗЗСО № 35вул. Морехідна, 10-Авул. 2 Поперечна, 2-40, з 1 до кінця

вул. 3 Поперечна

вул. 4 Поперечна

вул. 6 Поперечна, 1-25, 2-28

вул. Морехідна

пр. Центральний (Леніна), 2-16, 5-19

вул. Бузника

вул. Георгія Гонгадзе (Паризької Комуни)

вул. Водопровідна

пров. Транспортний

вул. Январьова (Котовського), 27-37,

22-32

вул. Шосейна (Фрунзе), 31-83, 26-84

вул. Генерала Карпенка, 75, 77

ЗЗСО № 36вул. Погранична, 143вул. 3 Слобідська (Дзержинського),

101-105, 107, корп. 1, 2, 3, 4, 5, 109-173, 106-196

вул. 6 Слобідська (Комсомольська),

50-128, 57-125

вул. 2 Слобідська, 60-144

вул. 4 Слобідська, 67-177, 80-204-А

вул. 5 Слобідська, 61-177, 50-158

вул. Чкалова, 143-185

вул. Кузнецька (Скороходова), 82-190,
121-201

вул. Погранична (Чигрина), 97-159,

142-210

вул. Млинна, 32-62

вул. Заводська, 27-99

Ялти

пр. Центральний (Леніна), 267-319

ЗЗСО № 39вул. Нікольська, 6вул. Лагерне поле

вул. Велика Морська, 1-21, 2-24

вул. Нікольська, 1-17, 2-14

вул. Адмірала Макарова, 1-23

Бузький бульвар

вул. Галини Петрової, парні 2-14, непарні 1-21

вул. Мостобудівників, 1-5, 4-14, 17, 18

вул. Шосейна (Фрунзе), 1-29, 2-24

вул. Трудова

вул. Терасна

вул. Олега Григор’єва (Правди)

ЗЗСО № 40вул. Металургів, 97/1вул. Металургів, 6-А, 30

пр. Богоявленський (Жовтневий), 316-334

вул. Литовченка, 156-210, 141-225,

225-231

пров. Богоявленського повстання (Литовченка)

вул. Космонавта Волкова, 150-232,

169-247

вул. Фонтанна, 130-172, 63-193

вул. Приозерна (Марії Ульянової),

110-180, 165-267

вул. Родинна (Коллонтай), 170-232,

131-203

вул. Андрія Антонюка (Жукова), 120-160, 135-183

вул. Гагаріна, 120-156, 67

пров. Гагаріна, 2-28, 1-15

пров. Об’їзний

вул. Фруктова, 1-39, 2-38

вул. Уральська, 1-27, 2-28

вул. Остапа Вишні (приватний сектор),
18-84, 93, 93-А, 93/1, 19-145/1

вул. Балтійська, 50-188, 53-169/1, 175

вул. Липова

вул. Рябінова

вул. Горіхова

вул. Кленова

вул. Каштанова

вул. Станіславського, 80, 80-А, 27-137,

52-138, 48-А, 50

вул. Новобудівна, 11-85, 10-43/1

вул. Спартака, 2-10

вул. Спортивна, 1-4

вул. Тарле, 1-31

вул. Вітрильна (Подвойського), 1-5, 2-30

пров. Гречаного, 1-28

вул. Академіка Рильського, 1-19, 2-26

пров. Цвєтаєва, 1-9, 2-18

вул. Національної гвардії (Радянської Армії), 1-23, 2-28

вул. Бригадна, 1-51, 2-44

вул. Єсеніна, 62-130, 65-173 до кінця

вул. Лікаря Миропольського (Желєзнякова)

пров. Дачний

пров. Львівський

пров. 1 Липовий

пров. 2 Липовий

пров. 3 Липовий

ЗЗСО № 42вул. Електронна, 73вул. Космонавтів, 138-В, 140-В, Г,

142-Б, В, 146-Б, В, Г

вул. Першотравнева, 44-76, 51-101, 109, 111

пров. Першотравневий, 21-63, 79, 79-А,
30-58

вул. Вінграновського (Енгельса), 21-37

вул. Листопадова, 24-68, 29-63

пров. Шевченка, 34-124, 57-107

вул. Гоголя, 44-108, 39-93

вул. Троїцька (Кірова), 170-222

вул. Новобузька, 59-95, 99, 101, 70-116

вул. Електронна, 34-56, 56а, 55-71

ЗЗСО № 43пр. Богоявленський, 291вул. Металургів, 6-10, 26-А, 28-34, 34-А, 36

пр. Богоявленський (Жовтневий), 285-289, 293, 295, 299-309

вул. Глинки, 2, 2-А, 3-6, 6-А, 7, 8, 9

вул. Новобудівна, 1-7, 7-А, 9, 2-8

вул. Остапа Вишні, 1-18 (приватний сектор)

вул. Рибна, 5, 7

ЗЗСО № 44вул. Знаменська, 2/4вул. Райдужна, 1-29, 30-63

вул. Знаменська, 1-38, 39-51 (приватний сектор)

пров. 1 Знаменський

пров. 2 Знаменський

вул. Вокзальна, 1-48, 49, 51-61

пров. Вокзальний

вул. 295-ї Стрілецької Дивізії, 90, 91,

91-А, Б, В

ЗЗСО № 45вул. 4 Поздовжня, 58вул. В’ячеслава Чорновола (Гмирьова),

3-17, 314, 314-А

вул. 6 Поздовжня, 24-50, 51-87

вул. 8 Лінія, 2-64, 1-49

вул. 10 Лінія, 2-72, 1-105

пров. 10 Лінії, 1-9, 2-16

вул. 11 Лінія, 1-59, 2-80

вул. Космонавтів, 102, 104, 104-А,

106-122, 122-А, Б, 124, 67, 69-73, 73-А, 75, 77, 77-А, 79

вул. 12 Лінія, 1-75, 79

пров. 1 Бульварний, 2-48, 1-45

вул. 7 Лінія, 3-13, 2-68

пров. 7 Лінії, 1-11, 2-14

вул. 9 Лінія, 31-95, 40-102

пров. 2 Бульварний, 2-48, 1-33

вул. 1 Поздовжня, 5-11

вул. 2 Поздовжня, 2-30

вул. 3 Поздовжня, 1-23, 2-18

вул. 4 Поздовжня, 30-74, 37-87

вул. 5 Поздовжня, 51-87, 48-50

Херсонське шосе, 46, 46/1, 48, 52-96,

71-109

Садовий проїзд

пров. Космонавтів, 1-7, 2-14

пров. 2 Яровий, 1-35, 2-24

вул. Скульптора Ізмалкова, 2-68

вул. Генерала Свиридова, 7, 7/1

ЗЗСО № 46вул. 9 Поздовжня, 10пр. Миру, 4-10, 14, 14-А, Б, 16, 16-А,

18-А, 20, 20-А, 22-30, 30-А, 32, 34-А, 38

Херсонське шосе, 1-А, Б, 1-69, 165, корп. 1, 2, 3, 2-40

вул. Шкільна, 1, 2, 5, 13

вул. Скульптора Ізмалкова, 7

вул. 1 Лінія, 1-40, корп. 27, 40

вул. 2 Лінія, 1-23, 2-22

вул. 3 Лінія, 1-37, 2-38

вул. 4 Лінія

вул. 5 Лінія, 35-99, 48-104

вул. 8 Лінія, 66-86, 51-71

вул. 9 Лінія, 104-116, 97-99

вул. 10 Лінія, 107-131

вул. 11 Лінія, 82-116

вул. 4 Поздовжня, 2-28, 1-35

вул. 5 Поздовжня, 1-37, 2-46

вул. 6 Поздовжня, 2-22, 1-49

вул. 7 Поздовжня, 112, 1-57, 32

вул. 8 Поздовжня, 1-41, 8-90, корп. 2, 4, 5

вул. 9 Поздовжня, 1-71, 2-56

вул. 10 Поздовжня, 1-73, 2-78

вул. 11 Поздовжня, 1-51, 4-74, корп. 1-5

вул. 12 Поздовжня, 6-48

вул. Кругова, 2-50, 1-95

вул. Будівельників, 2, 4, 6, 10

вул. 6 Інгульська, 1-69, 2-76

вул. Генерала Свиридова, 1-74 (крім 7, 7/1)

вул. Троїцька (Кірова), 1-53, 2-88

вул. Андрія Балагана (Піонерська), 1-27,
2-36

пров. Ясний, 1-7, 2-16-А, 11, 13

пров. Крайній, 1-11, 2-18

пров. 5 Інгульський, 1-39, 2-52-А

пров. 6 Інгульський

пров. 1 Лінії, 1, 1/2

пров. 4 Лінії

пров. Троїцький (Кіровський)

пров. 1 Троїцький (1 Кіровський), 1-11, 28

пров. Наскрізний, 1-15, 2-16, 34

пров. 2 Баштанський, 1-33, 2-38

“А” проїзд, 1-7, 2-8

“Г” проїзд, 1-11, 2-8

пров. 1 Круговий, 1-11, 2-14

пров. 3 Круговий, 1-7

пров. 5 Круговий, 1-33, 2-34

пров. 6 Круговий, 1-23, 2-20

пров. Середній, 1-23, 2-20

пров. Садовий

пров. Безіменний, 2-12

пров. 2 Троїцький (2 Кіровський), 5-10-А

пров. 1 Баштанський, 1-19, 29, 2-10-А

пров. 1 Яровий, 1-37, 2-24

Троїцький (Кіровський) проїзд, 1-7, 2,

6-10, 28

“Б” проїзд, 1-7, 2-8

пров. 5 Лінії, 1-19, 2-18

пров. 2 Круговий, 1-9, 29, 2-20

пров. 4 Круговий, 1-27, 2-56

пров. 7 Круговий, 1-15, 2-12

ЗЗСО № 47вул. Торгова, 72вул. Торгова, 1-183, 2-230

вул. Фонтанна, 1-61, 2-128

вул. Приозерна (Марії Ульянової), 1-163,
2-108

пров. Зорге

вул. Сімферопольська

вул. Пилипа Орлика (Терешкової)

вул. Сидора Білого

вул. Єсеніна, 1-63, 2-60

вул. Родинна (Коллонтай), 1-129, 2-168

вул. Литовченка, 1-139, 2-154

вул. Космонавта Волкова, 1-167, 2-148

пров. Боплана (Затонського)

вул. Андрія Антонюка (Жукова), 1-133,

2-118

вул. Гагаріна, 1-65, 2-118

вул. Калиниченка (Івана Федька)

вул. Волгоградська

вул. Менделєєва

вул. Дружби

вул. Академіка Патона

вул. Ударна

пр. Богоявленський (Жовтневий), 191-283, 236-302

вул. Березова

вул. Виноградна

вул. Вільхова

пров. Ударний

вул. Рибна, 27-97, 26-76 до кінця

вул. Космонавта Бєляєва

пров. Космонавта Бєляєва

пров. Сіверсів (Бубнова)

пров. Героїв Крут

пров. Смирнова

пров. Ліванова

пров. Баркасний (Блюхера)

пров. Фруктовий

пров. Комарова

вул. Каховська, 1-15, 2-12

вул. Янтарна, 67

вул. Національної гвардії (Радянської Армії), з 29 до кінця, з 36 до кінця

вул. Леваневського, з 23 до кінця, з 42 до кінця

вул. Академіка Рильського, з 35 до кінця,

з 36 до кінця

Сіверський маяк

вул. Андреєва

вул. Львівська

ЗЗСО № 48вул. Генерала Попеля, 164-Апр. Богоявленський (Жовтневий), 340/2, 342-412

вул. Юрка Тютюнника (Островського)

вул. Генерала Попеля, 138-170, 135-235

вул. Самойловича, 30, 30-А, Б, 30/1

вул. Дунайської флотилії, 1-39

пров. Екіпажний

пров. Багрицького

вул. Океанівська (Артема), 28, 30, 30-А, Б, 32, 32-А, Б, В, 34-38, 38-А, Б, 40, 40-А, Б, В, 46-56, 56-А, 58, 58-А, 60, 60-А, 62,

62-А, 64, 45, 47

вул. Тернопільська, 79-А, 79-Б, 4, 4/1, 5, 110, 110/1, 110/2, 111, 112, 113, 114, 114-А, 117

пров. Камінського

Миколаївська гімназія №49 Миколаївської міської ради Миколаївської областівул. Кобзарська (Командарма Уборевича), 15вул. Олега Ольжича (Ленінградська),

1-109, 2-90

вул. Кобзарська (Командарма Уборевича), 1-31, 2-24

вул. Лесі Українки, 2-16,

вул. Адмірала Макарова, 2-16

вул. Пшеницина

вул. Тіниста, 5-7

пров. Сахарова, 1-5

вул. Преображенська, 1-49, 2-32

вул. Відродження

вул. Таврійська, 1-51, 2-48

вул. Святотроїцька (Червоносільська),

1-137, 2-108

вул. Галицинівська, 1-153, 2-124

вул. Тернопільська, 1-49, 2-108

вул. Січових Стрільців (Латиських Стрільців), 1-89, 2-130, 158

вул. Кубинська

пров. Кубинський

вул. Гетьмана Мазепи (Пархоменка), 1-97, 2-112

вул. Адмірала Лазарева, 1-13, 2-134

вул. Генерала Попеля, 1-133, 2-136

вул. Княжа (Дибенка), 1-45, 2-54

вул. Костя Гордієнка, 1-107, 2-60

пров. Марії Рибальченко, 2-34

вул. Літня, 1-17

вул. Адмірала Ушакова, 1-35

пр. Богоявленський (Жовтневий), 329-443, 414-542

вул. Чубинського

вул. Просвіти

вул. Сахарова

вул. Вербицького

вул. Підлісна

вул. Нахімова

пров. Нахімова

пров. Гостинний (Бела Куна)

пров. Княжий (Дибенка)

ЗЗСО № 50пр. Миру, 50пр. Миру, 42, 58, 44-56

вул. Космонавтів, 80-100

вул. 11 Лінія, 101-117, 118-142

вул. 12 Поздовжня, 1-47-А, 50-78, 85

вул. 9 Лінія, 118-154, 101-155

вул. 9 Поздовжня, 73-97

вул. 12 Лінія, 107-135

вул. Скульптора Ізмалкова, 70-150

вул. 10 Лінія, 74-108

вул. Китобоїв, 2-А-14, 14-А, 107, 111-121, 121/1, 121/2

вул. Генерала Свиридова, 40/1

пров. 1 Поперечний, 14-28/2, 39-51/1

пров. 2 Поперечний, 42-54, 63-77

пров. 1 Кільцевий, 1-11, 2-28

пров. 2 Кільцевий, 1-11, 2-32

пров. Челюскінців, 1-29,2-24

ЗЗСО № 51пров. Парусний, 3-Апр. Героїв України (Героїв Сталінграда), 11-77, 91-97-Б, 101, 105

вул. Флотська

вул. Рубіжна

вул. Променева

вул. Зіркова

Фінський будинок

пров. Парусний

пров. Якірний

пров. Корабельний

пров. Міський

пров. Міжрічковий

пров. Рейдовий

пров. Травневий

пров. Київський

пров. Зірковий

пров. Матроський

пров. Променевий

пров. Палубний

пров. Лінійний

пров. Ентузіастів

ЗЗСО № 52вул. Крилова, 47вул. Крилова, 11-35, 38-54, 56

вул. Курортна (Бутоми), 7-19-А, Б, В, Г, 23

пров. Курортний (Бутоми), 25-65, 69-87/1

Старий інвалідний хутір

Залізничне селище

ЗЗСО № 53вул. Потьомкінська, 154вул. 6 Слобідська (Комсомольська) до вул. Столярної (Петровського), 1-5-А,
7-11, 2-34

пр. Центральний (Леніна), 120-186

вул. Потьомкінська, 109-145, 118-182

вул. Велика Морська, 109-161, 108-160, 162/1

вул. 1 Слобідська, 1-15, 15-А, 2-30

вул. 2 Слобідська, 1-9, 2-14

вул. 3 Слобідська (Дзержинського), 1-49,
2-48

вул. 4 Слобідська, 1-5, 5/1, 5/2, 5-А, 2-6

вул. Колодязна, 2-8, 1-31, 35-39

вул. 68 Десантників, всі парні та непарні, крім 51-73

вул. Садова, 2-10, 1, 3, 3-А, 5

вул. Спаська, з 75 до кінця, з 92 до кінця

вул. Тернівська

ЗЗСО № 54пр. Корабелів, 10пр. Корабелів, 2, 2-А, 4-8, 10-А, Б, 12,

12-А, Б, В, 16, 16/1, 16-А, 18-А, 20/3

вул. Айвазовського, 7, 7-А

пр. Богоявленський, 323/2, 323/3

ЗЗСО № 56вул. Космонавтів, 138-Авул. Космонавтів, 128, 128-Д, Г, 130, 130-А, 132, 132-А, Б, В, 134, 134-А, 136, 140,

140-А, Б, 138, 138-Б, Г, 142, 142-А, 144, 146, 146-А, 148, 148-Б, Г, 150, 152, 154

вул. Вінграновського (Енгельса), 39-45, 56

вул. Електронна, 58-70

вул. Новобузька, 118-124, 128

вул. Новозаводська, 14/1

ЗЗСО № 57вул. Лазурна, 46вул. Лазурна, 2-Б, 4, 4-А-Г, 6, 6-А-В,

10-А-В, 14, 14-А, Б, 16, 16-А-Г, 18, 18-А, Б, 34, 36, 36-А, 38, 38-А, Б, 40, 42, 42-А-В, 50, 50-А, 52, 52-А, Б, 36-Б; 5, корп. 10, 5, корп. 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; 9, корп. 20

вул. Озерна (Червоних Майовщиків),

25-39, 45, 47, 42,47-А, 47-Б, 49

ЗЗСО № 59вул. Адміральська, 24вул. Набережна,17-27

вул. Адміральська, з 20 до кінця,

з 29 до кінця

вул. Нікольська, 54-86, 49-87

вул. Московська, 2, 4, 4-А, 3, 5

вул. Шнеєрсона, 2, 2-А, 2-Б, 4, 4-А, 5

вул. М. Морська, 1-5

вул. Громадянська, 1, 2, 4

ЗЗСО № 60Варварівка,

вул. Чорноморська, 1

вул. Очаківська, 1-162, всі номери

вул. Клубна, 1-124, всі номери

вул. Поштова, 1-74, всі номери

вул. Світанкова

вул. Урожайна, 1-40, всі номери

вул. Кутузова

вул. Травнева

вул. Ізмаїльська

вул. Партизанська

вул. Чорноморська

вул. Зарічна

вул. Водна

вул. Микитенка (Крупської)

вул. Веселинівська

вул. Одеське шосе, 1-102, всі номери

вул. Північна, 47-71, всі номери

вул. Адмірала Макарова

вул. Суворова, 1-А

пров. Клубний, 1-6

пров. Веселинівський, 1-39, всі номери

пров. Чорноморський

пров. Урожайний

пров. Мічуріна, корп. І-4

вул. Мічуріна

вул. Якова Бутовича (Щорса), 1-3

пров. Очаківський

пров. Ізмаїльський

ЗЗСО № 61Варварівка,

вул. Матросова, 2

вул. Поштова, з 75 до кінця всі номери

вул. Клубна, з 125 до кінця всі номери

вул. Ключова

вул. Березанська

вул. Очаківська, з 163 до кінця всі номери

вул. Ламбертівська (Ілліча)

вул. Ходченка

вул. Бузька

вул. Якова Бутовича (Щорса), з 5 до кінця всі номери

вул. Зустрічна

вул. Урожайна, з 42 до кінця всі номери

вул. Суворова, крім 1-А

вул. Бокова

вул. Матросова

вул. Гастелло

вул. Рекордна

вул. Північна, 1-46, ділянка “Б”

вул. Лева Карелі (Воровського)

вул. Полярна

вул. Надбузька (Чекістів)

пров. Отамана Бондарука (Чекістів)

пров. Гастелло

пров. Веселинівський, з 40 до кінця

пров. Північний, 1, 2, 3

пров. Клубний, з 7 до кінця

пров. Березанський

пров. Зустрічний

пров. Сарматський (Павлика Морозова)

пров. Суворова

пров. Зозулі (Воровського)

пров. Ікарівський (Щорса)

пров. Туристів

ЗЗСО № 64вул. Архітектора

Старова, 6-Г

вул. Малко – Тирнівська, 1, 71, 71-А, 75,
29-Б

вул. Архітектора Старова, 2-А-В, 2-Д, 2/5, корп. 1, 2/6 корп. 2, корп. 4, 3, 4, 2/7 корп. 3, 4-А-Є, 4-К, 6, 6-А-В, 8, 8-А-Б, 10, 10-А, Б, Г, Д, 12, 14, 14/1, 2/6, корп. 5

пров. 1 Інгульський

пров. 2 Інгульський

вул. Маяковського, 168-204, 145-169

вул. Піщана, 69-97, 70-108

вул. Софіївська, 162-196, 177-207

вул. Одеська, 84-110, 89-113

вул. Гагаріна, 55-59, 8/4, 8/12

вул. Інгульська

ЗЗСО № 65вул. Лазурна, 48вул. Лазурна, 24, 24-А, 24-Б, 20, 20-А, 26, 26-А, 28, 28-А, 28-Б, 30, 30-А, 30-Б, 32,
32-А

вул. Озерна (Червоних Майовщиків), 11, 11-А, 11-Б, 11-В, 19, 19-А, 19-Б, 19-В, 21

Миколаївський муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайкивул. Котельна, 8вул. 1 Воєнна

вул. 5 Слобідська, 2, 3, 3-А

вул. 68 Десантників, 51-73

вул. В. Морська, 162-192, 163-203

вул. 2 Воєнна

вул. Колодязна, 10-20

вул. Потьомкінська, 147-217, 184-218

вул. Котельна, 2-26, 1-27

вул. 3 Воєнна

площа Комунарів, 2

вул. Теслярська, 1-15, 2-20

вул. Майстерська, 1-19, 2-20

вул. Столярна (Петровського), 1-35, 2-18

вул. 2 Екіпажна (Володарського), 1-25, 2

вул. Купорна, 1-55, 2-36