Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу  з  української мови ім. П.Яцика (3, 4 клас)

3 клас

Прізвище, ім` я учасникаЗакладПрізвище, ім`я,

по батькові учителя

Результат
1Рудяк ПолінаЗОШ №4Целікова А.С.1
2Савчук КатеринаЗОШ №1Савчук К.О.1
3Коссе АнастасіяЗОШ №57Федоровська Н.М.1
4Василенко АнгелінаАДТСереда О.В.2
5Субботіна ДіанаЗОШ №44Венгер А.О.2
6Заікіна  ПолінаЗОШ №20Блащук Т.Л.2
7Малікова ТетянаЗОШ №65Коваленко О.В.2
8Михайлюк СофіяЗОШ №64Войхевич В.В.2
9Лейфура АнастасіяММКДушенко В.О.2
10Ухань ОлександраЗОШ №51Вечур О.А.2
11Лученкова ПолінаЗОШ №50Вовк В.В.3
12Мазо ВолодимирЗОШ №54Веселкова М.В.3
13Саваш АнастасіяЗОШ №17Зуєва Н.О.3
14Бойко АлінаЗОШ №6Назаренко С.Ю. 3
15Базунов МихайлоЗОШ №45Дудолад Л.В.3
16Худякова ВікторіяЗОШ №56Пасічник А.М.3
17Козлова ІринаЗОШ №59Березнюк І.В.3
18Олійник СофіяНВК «Чайка»Молдованенко Л.С.3
19Орельська МаріяНВК «Зоря»Литвиненко О.М.3
20Баханович  КатеринаЗОШ №12Наврось І.М.3
21Бундюченко АннаСЗОШ №22Олексієнко О.В.3
22Філоненко ПолінаЗОШ №42Жуля М.В.3
23Нікофоров АндрійЗОШ №32Авєріна І.Б.3
24Свєтлакова ОленаЗОШ №34Чертенкова О.В.3
25Мельник  СофіяМСНВКЛозінська В.В.3

4 клас

Прізвище, ім` яЗакладПрізвище, ім` я, по батькові учителяРезультат
1Ніколаєва  АльбінаСЗОШ №59Невська І.В.1
2Дячкова Дар яЗОШ №12Бондаренко С.І.1
3Харченко  ГеоргійЗОШ №18Марочкіна І.О.2
4Петрощук УлянаЗОШ №64Дрожак І.М.2
5Распонін ДанилоЗОШ №28Старинська Ю.2
6Окс  ЮліяЗОШ №51Риженкова Н.М.2
7Афанасьєв ІванЗОШ №11Бондарчук С.Б.2
8Меренков ТимурЗОШ №1Яблонська Т.Д.2
9Громенко АннаЗОШ №56Гонтарук Н.В.2
10Шафростов ВолодимирЗОШ №22Самілова А.М.2
11Ільїна Олександра ЗОШ №35Білоус О.М. 2
12Карась  КатеринаЗОШ №48Воронько І.Д.2
13Бойчук ЄвгенЗОШ №34Молчанова Т.А.3
14Переяслав ЄваЗОШ №54Подкатова Н.М.3
15Яновська МаргаритаЗОШ №65Шеремет Н.Е.3
16Кихтань КириллЗОШ №4Козакова  Н.Д.3
17Сергеєв ЄгорЗОШ №52Ганістрат С.В.3
18Болодуріна ОленаЗОШ №20Стебловська Н.В.3
19Мартиненко БогданаЗОШ №44Самойленко Н.В.3
20Хмельн а ТетянаЗОШ №57Біліченко Н.Л.3
21Василенко ЛіліяЗОШ №50Каплун с.м.3
22Ванденко ГаннаЗОШ №53Кужла О.О.3
23Жепало  КатеринаЗОШ №39Свєтлікова В.А.3
24Якимович КатеринаЗОШ №47Бабіч С.В.3
25Тертиченко  МаріяЗОШ №43Нагорна Ю.В.3
26Кривицька  МаріяМСНВККучеренко Г.Р.3
27Васильєва Дар яММКВасильєва О.В.3
28Райнова АлінаНВК «Чайка»Шубрат С.В.3
29Сандул ТаїсіяЗОШ №16Білоглазова О.Р.3
30Ломоносова НаталіяАДТЛаврентьева І.В.3
31Подрушняк НікітаЗОШ №17Стасюк  О.С.3

Бажаємо подальших успіхів юним знавцям української мови!!! Дякуємо за підтримку юних обдарувань їх наставникам, батькам, керівникам закладів загальної середньої освіти!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *