146 переможців міської олімпіади з математики

 

№п/пПрізвище, ім’я учняЗЗСОМісцеП.І.Б. учителя
6 клас
1Кайтанський АндрійСЗОШ №22ІБродська С.С.
2Лавренов ОлексійЗОШ №40ІБазовкіна Л.В.
3Черненко ВеронікаГімназія №2ІГуртова М.В.
4Волошин ДенисЗОШ №19ІСирбу К.П.
5Скрєбньова АнгелінаЗОШ №18ІГерасименко О.В.
6Берін АртемМуніципальний колегіумІТертична О.О.
7Кузнєцова МаріяЗОШ №51ІДінжос М.О.
8Пурич ВладиславаГімназія №3ІІГуцул М.В.
9Косенко ІванМуніципальний колегіумІІМайборода В.А.
10Овчаренко ЄвгенійЗОШ №11ІІБойчук В.П.
11Карабут КостянтинАкадемія дитячої творчостіІІБалуш С.І.
12Нікіфоров ГеоргійМуніципальний колегіумІІБарладим О.В.
13Єропунов ГлібСЗОШ №22ІІЛитвиненко О.О.
14Садурський ЄгорМуніципальний колегіумІІОстапчук Л.В.
5 клас
1Кирилов ОлександрЗОШ №28ІІПодолянська Т.В.
2П’ясковська Дар’яГімназія №3ІІНікіфорова О.В.
3Мелащенко КсеніяГімназія №4ІІЛисогор А.В.
4Петрушков ВікторЗОШ №19ІІСирбу К.П.
5Вознюк АрінаГімназія №2ІІГуртова М.В.
6Прокопенко Дар’яЗОШ №6ІІІСігачова Н.П.
7Заварзіна ДіанаЗОШ №36ІІІЛевченко С.М.
8Чуган АнастасіяЗОШ №64ІІІКожемякіна О.О.
9Хріпунов ОлексійЗОШ №53ІІІКужільна Ж.С.
10Попова КатеринаПерша українська гімназіяІІІПетренко І.В.
11Куйсіс ДаніїлМуніципальний колегіумІІІОстапчук Л.В.
12Ющенко ІлляЗОШ №7ІІІМанзарук С.М.
13Тукачирова ВеронікаЗОШ №10ІІІМандрегель Н.М.
14Галько ВіталійЗОШ №16ІІІЄгорова Т.М.
15Дідан БогданЗОШ №3ІІІСенюк Л.О.
16Артеменко МаксимЗОШ №54ІІІТарасова Н.О.
17Вощан ЄвгенГімназія №41ІІІПірожок Н.Д.
18Грабленко КіраАкадемія дитячої творчостіІІІГозян Т.П.
19Друцький ОлексійМуніципальний колегіумІІІТертична О.О.
20Зубрицька ВалеріяЗОШ №31ІІІБіла О.О.
21Дементьєв КирилоЗОШ №44ІІІЖуренко Т.П.
22Петришина ТетянаЗОШ №50ІІІБойкова Т.М.
23Савченко АннаЗОШ №54ІІІЮдіна О.Ф.
24Перельот КатеринаПерша українська гімназіяІІІПетренко І.В.
25Запорожченко АртемМуніципальний колегіумІІІТертична О.О.
26Алексєєв-Таскін МикитаМуніципальний колегіумІІІВірозуб С.М.
27Кузьома АндрійЗОШ №4ІІІСівачок О.А.
28Кулібаба ДмитроЗОШ №30ІІІКруглікова Н.В.
7 клас
1Гуртова ЮліяГімназія №2ІНіколаєнко С.В. 
2Харченко ВадимГімназія №3ІКовальова Т.М. 
3Терещенко МаксимЗОШ №57ІІМитрофанова Л.М. 
4Болотов ЄвгенЗОШ №18ІІЩербак І.В. 
5Куришко АртемГімназія №3ІІГуцул М.В. 
6Рихальський МихайлоСЗОШ №22ІІЛяшко О.А. 
7Кривошея РоманМуніципальний колегіумІІТабакар О.В. 
8Алексєєва-Яковлєва ДаринаАкадемія дитячої творчостіІІІБалуш С.І. 
9Пилипенко ДанилоМуніципальний колегіумІІІСпіваченко Н.Ф. 
10Крайнік КатеринаЗОШ №34ІІІДудник А.С. 
11Кириченко ОлександрЗОШ №51ІІІАндріяшевська О.О. 
12Крилов ВладиславЗОШ №19ІІІСамойленко Є.Є. 
13Маркін НікітаГімназія №2ІІІНіколаєнко С.В. 
14Асташов МикитаПерша українська гімназіяІІІКрюк І.Д. 
15Бурунін ОлександрЗОШ №64ІІІКожемякіна О.О. 
16Камінська МаріяГімназія №4ІІІФілатова Л.В. 
17Гаврильчак СофіяЗОШ №3ІІІПрохоренко Л.В. 
18Кудрявцев ОлександрЗОШ №19ІІІСамойленко Є.Є. 
19Шаронов ОлексійЗОШ №51ІІІАндріяшевська О.О. 
20Герасименко ВолодимирМуніципальний колегіумІІІСпіваченко Н.Ф. 
21Єлісєєва АлісаЗОШ №42ІІІМірошник Л.Л. 
22Костельнюк МихайлоМуніципальний колегіумІІІТабакар О.В. 
23Сіряченко ДмитроЗОШ №60ІІІТітієвська І.О. 
24Кравченко ДаринаЗОШ №7ІІІМоскаленко А.О. 
25Добрякова АглаяЗОШ №54ІІІДаниленко Н.В. 
       

8 клас

1Пантелєєв ЄгорСЗОШ №22ІБродська С.С.
2Проценко ПавлоМуніципальний колегіумІКрисинська І.В.
3Гайдук ЯрославЕкономічний ліцей №1ІДзьоба Н.В.
4Коваленко ЮліяГімназія №2ІНіколаєнко С.В.
5Попушева АнастасіяЕкономічний ліцей №2ІРудчук Т.М.
6Ощепков ГлібГімназія №41ІІКрюк Т.М.
7Зайко АрінаЕкономічний ліцей №2ІІРудчук Т.М.
8Орлов ВеніамінМуніципальний колегіумІІШепель О.Г.
9Ремешевський ДмитроМуніципальний колегіумІІНовікова Л.О.
10Таран МаксимМуніципальний колегіумІІКрисинська І.В.
11Кваснюк МаксимЕкономічний ліцей №2ІІРудчук Т.М.
12Солоненко ОлексійЗОШ №50ІІБойкова Т.М.
13Крівенко ОлексійЗОШ №53ІІБаранченко О.Є.
14Салтовський МихайлоЗОШ №1ІІІБаришник Л.І.
15Жело АртемМуніципальний колегіумІІІМайборода В.А.
16Біль ДмитроЗОШ №19ІІІІльїна Є.В.
17Іщенко ДанілМуніципальний колегіумІІІМайборода В.А.
18Куліуш АндрійЗОШ №56ІІІОстапчук Г.С.
19Сєркова ВалеріяАкадемія дитячої творчостіІІІГозян Т.П.
20Харьков ІванМорський ліцейІІІШепель О.Г.
21Співак АркадійЗОШ №50ІІІБойкова Т.М.
22Воїн АнтонЗОШ №40ІІІЛипунова Т.Б.
23Онищенко РоманЗОШ №42ІІІСтадник Є.М.
24Бабак ВіолеттаЗОШ № 54ІІІДаниленко Н.В.

9 клас

1Кондратюк АндрійЕкономічний ліцей №2ІРудчук Т.М.
2Нєлєпов НікітаМуніципальний колегіумІКрисинська І.В.
3Молчанов СтаніславЕкономічний ліцей №2ІРудчук Т.М.
4Лук’яненко ЄвгенМуніципальний колегіумІІСпіваченко Н.Ф.
5Арамма АртемМорський ліцейІІСорочан О.О.
6Хмельна ВікторіяЗОШ № 57ІІКлименко О.В.
7Губенко ДмитроГімназія №3ІІЮщенко Т.І.
8Шиянов ВолодимирЗОШ №3ІІКарасік Т.А.
9Тараненко АндрійГімназія №4ІІІРимар І.А.
10Черняк БогданЗОШ №42ІІІСтадник Є.М.
11Богдан НікітаЗОШ №40ІІІКучеренко Л.М.
12Пятибратов МаксимМорський ліцейІІІСорочан О.О.
13Мілютов НікітаМорський ліцейІІІСорочан О.О.
14Лозьбіна ЯрославаЗОШ №19ІІІАлхімова О.М.
15Чебаненко АндрійМорський ліцейІІІСорочан О.О.
16Холмстром Еріка НікольЗОШ №53ІІІШпаковська В.Ю.
17Вознюк ОлесяЗОШ №10ІІІСатура І.В.
18Лопатін АртемЗОШ №7ІІІМоскаленко А.О.
19Касат ОлександрЗОШ №42ІІІСтадник Є.М.

10 клас

1Ковальов ВолодимирСЗОШ №22ІЛитвиненко О.О.
2Гуденко ЄгорМуніципальний колегіумІОстапчук Л.В.
3Кузнєцов ДаніїлМуніципальний колегіумІКашина М.Г.
4Соколан ФедірМорський ліцейІПіскунова Н.Ю.
5Перевощенко АндрійЗОШ №51ІІПлотнікова Л.В.
6Синяков МиколаСЗОШ №22ІІЛитвиненко О.О.
7Тітаренко КостянтинМорський ліцейІІАльперіна Т.Д.
8Кіц МаксимЗОШ №51ІІПлотнікова Л.В.
9Дудчик ІлляГімназія №4ІІРимар І.А.
10Руденко РусланЗОШ №35ІІУсенко С.Д.
11Горелов ОлесандрЗОШ №6ІІЗіналієва Н.Т.
12Калінін ОлександрЗОШ №53ІІІШпаковська В.Ю.
13Кваша АндрійМуніципальний колегіумІІІОстапчук Л.В.
14Гаврюткін ВладиславЗОШ №33ІІІДмитрієва Т.Л.
15Чінь Ву Чиєу ВіЗОШ №35ІІІУсенко С.Д.
 Пікуль КаринаЗОШ № 56ІІІОстапчук Г.С.
17Дерменжи ІлляАкадемія дитячої творчостіІІІГозян Т.П.
18Чепурко ЄлизаветаМорський ліцейІІІПіскунова Н.Ю.
19Сергунін ІванЕкономічний ліцей №2ІІІЧернова Л.С.

11 клас

1

Онацький Микита

Муніципальний колегіумІКрисинська І.В.
2Хіміч ДанилоМЕЛ №2ІРудчук Т.М.
3Воловенко ДанілЗОШ №51ІІАндріяшевська О.О.
4Коваль АндрійМЕЛ №2ІІРудчук Т.М.
5Гордуз ОлександрМуніципальний колегіумІІКрисинська І.В.
6Шпилька ВладиславМуніципальний колегіумІІКрисинська І.В.
7Хоменко СвітланаЗОШ №42ІІМірошник Л.Л.
8Сметаненко АртемЕкономічний ліцей №2ІІРудчук Т.М.
9Новицький ВолодимирМуніципальний колегіумІІКрисинська І.В.
10Степанчук ДмитроЗСШ №7ІІІКолобіхіна Л.Ф.
11Заєць ІгорКласичний ліцейІІІВєднікова О.П.
12Майсурадзе ЮрійМуніципальний колегіумІІІКрисинська І.В.
13Волошин ДмитроГімназія №3ІІІНикифорова О.В.
14Паскевич ДіанаЗОШ №40ІІІКучеренко Л.М.
15Федорчук АртемСЗОШ №22ІІІШабаліна О.В.
16Приходько ІгорСЗОШ №22ІІІШабаліна О.В.
17Каменський ОлександрМуніципальний колегіумІІІКіцай О.М.

 

Бажаємо подальших успіхів!!! Дякуємо наставникам, батькам, керівникам закладів загальної середньої освіти за підтримку юнихматематиків!!!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *