126 переможців міської олімпіади з фізики

7 клас

№п/пПрізвище, ім’я учняЗЗСОМісцеП.І.Б. учителя
1Гільмутдінова ЕльміраГімназія №2ІСамойленко О.М.
2Гуртова ЮліяГімназія №2ІСамойленко О.М.
3Проценко ПавлоМуніципальний колегіумІДіордіца Н.О.
4Харченко Вадим Гімназія №3ІГуцул М.В.
5Терещенко МаксимЗОШ №57ІЗапорожець О.В.
6Чорний МихайлоПерша українська гімназіяІЦуркіна Т.В.
7Маркін НікітаГімназія № 2ІХорищко В.В.
8Забажанов ОлександрЗОШ №39ІІСвітюк Н.В.
9Першин ВладиславЗОШ №56ІІСтаматова Ж.О.
10Дубовенко ВладиславЗОШ №31ІІШепелєва О.В.
11Остапчук МаріяЗОШ №11ІІШаргородська Н.І.
12Єлісєєва Аліса ЗОШ №42ІІМостова Н.В.
13Сурма АннаЗОШ №51ІІДінжос М.О.
14Лавринець ДавидЗОШ №48ІІБазулько Є.П.
15Шаніна АнастасіяМуніципальний колегіумІІДіордіца Н.О.
16Чернозуб Дар’яЗОШ №34ІІДудник А.С.
17Бавольский МиколаЗОШ №56ІІСтаматова Ж.О.
18Асташов МикитаПерша українська гімназіяІІЦуркіна Т.В.
19Щербаков АндрійЗОШ №42ІІМостова Н.В.
20Сімашкевич Дар’я ЗОШ №39ІІСвітюк Н.В.
21Господаренко СергійЗОШ №50ІІКучма І.В.
22Рихальський МихайлоСЗОШ №22ІІПлатонов О.Ю.
23Клобудська СніжанаЗОШ №56ІІІСтаматова Ж.О.
24Фомін МстиславЗОШ №64ІІІБреус Н.Ф.
25Тимків МикитаПерша українська гімназіяІІІЦуркіна Т.В.
26Косигін ОлексійЗОШ №32ІІІРедик Т.Г.
27Нотич Дар’яЗОШ №40ІІІВолосюк В.С.
28Садовнича АнастасіяЗОШ №40ІІІВолосюк В.С.
29Чупрікова ЮліяЗОШ №11ІІІШаргородська Н.І.
30Касаткін АндрійЗОШ №6ІІІЄфремова О.А.
31Римбалович АртурГімназія №3ІІІГуцул М.В.
32Гермікова ДенізГімназія №2ІІІСамойленко О.М.
33Чернієнко ВолодимирЗОШ №34ІІІДудник А.С.
34Лукіянчук  АлінаЗОШ №17ІІІГубарєва І.В.
35Чебаненко ДмитроЗОШ №44ІІІЧесаліна Н.В.
36Руденко СофіяЗОШ №51ІІІДінжос М.О.
37Домчук ВеронікаЗОШ №7ІІІСерхіванова В.Ф.
38Бічук МикитаСНВКІІІЖук Г.В.
39Шульгін СергійЗОШ №28ІІІЯблуновська І.В.
40Чіркііна ВалеріяЗОШ №40ІІІВолосюк В.С.
41Чернишов КостянтинЗОШ № 48ІІІБазулько Є.П.
42Харченко ЄгорЗОШ №18ІІІСтуканова О.В.
43Кудрявцев ОлександрЗОШ №19ІІІ

Тімченко Е.О.

8 клас

1Дмитрієва КатеринаПерша українська гімназіяІЦуркіна Т.В.
2Токовенко ВладиславЗСШ №4ІІБорисова І.С.
3Ганчо ЮліяПерша українська гімназіяІІЦуркіна Т.В.
4Коновалова АнастасіяЗОШ №51ІІБабіна Н.П.
5Лейцишин  ТимофійМуніципальний колегіумІІКалачинська Г.П.
6Міхрін ЕдуардМуніципальний колегіумІІКалачинська Г.П.
7Козакевич ОлексійЗОШ №6ІІІЄфремова О.А.
8Ремешевський ДмитроМуніципальний колегіумІІІКалачинська Г.П.
9Джафарова АйданЗОШ №19ІІІЯвкіна О.В.
10Бандура АртемМорський ліцейІІІОсадчук М.П.
11Слесаренко ЛюбовГімназія №3ІІІБазулько Т.А.
12Дітковська УльянаГімназія №41ІІІНовак Н.М.
13Широкова ЄвгеніяГімназія №4ІІІГанжа Н.М.
14Кінаш ДмитроЗОШ №40ІІІМогилевець О.В.
15Куліуш АндрійЗОШ №56ІІІСтаматова Ж.О.
16Орлов ВеніамінМорський ліцейІІІОсадчук М.П.
17Іслам ТахмідСЗОШ №22ІІІПлатонов О.Ю.
18Перепилиця АнтонМуніципальний колегіумІІІКалачинська Г.П.
19Кривенко ОлексійЗОШ №53ІІІРубан-Задольська
20Дехтяренко СофіяПерша українська гімназіяІІІЦуркіна Т.В.
21Гресь  АндрійЗОШ №7ІІІГулевата З.Г.
22Донцов ДмитроЕкономічний ліцей №1ІІІРоман А.О.
23Кузьменко ЮліяГімназія №41ІІІНовак Н.М.
24Степанова ВалеріяГімназія №3ІІІБазулько Т.А.

9 клас

1Черняк БогданЗОШ №42ІМостова Н.В.
2Арамма АртемМорський ліцейІГорбунов С.В.
3Кравченко АртемМорський ліцейІІГорбунов С.В.
4Молчанов СтаніславЕкономічний ліцей №2ІІОрел А.К.
5Чебаненко АндрійМорський ліцейІІГорбунов С.В.
6Максименко ВікторМуніципальний колегіумІІБорисенко І.А.
7Шиян КірілМорський ліцейІІГорбунов С.В.
8Белінський ВладиславЗОШ №56ІІСтаматова Ж.О.
9Марцин ОленаАкадемія дитячої творчостіІІІЛитвиненко Н.В.
10Шахов ВасильСЗОШ №22ІІІПухалевич В.В.
11Нєлєпов НікітаМуніципальний колегіумІІІБорисенко І.А.
12Лукьяненко ЄвгенМуніципальний колегіумІІІБорисенко І.А.
13Красюк МиколаМуніципальний колегіумІІІБорисенко І.А.
14Воробйова КсеніяЗОШ №57ІІІЗапорожець О.В.
15Скулімовський БогданЗОШ №26ІІІМіненкова С.О.
16Шиянов ВолодимирЗОШ №3ІІІСтепнов М.І.
17Мустяца ВладиславМуніципальний колегіумІІІБорисенко І.А.
18Котомін ІлляЗОШ №40ІІІМогилевець О.В.
19Царюк ОлексійПерша українська гімназіяІІІЦуркіна Т.В.
20Ситніков МаксимМуніципальний колегіумІІІБорисенко І.А.
21Лозьбіна ЯрославаЗОШ №19ІІІВікентьєва Т.В.
22Богдан НікітаЗОШ №40ІІІМогилевець О.В.
23Ячменьова АнастасіяЗОШ №7ІІІСерхіванова В.Ф.
24Тараненко АндрійГімназія №4ІІІГанжа Н.М.
25Рускуліс АндресЗОШ №4ІІІБорисова І.С.
26Пятибратов МаксимМорський ліцейІІІГорбунов С.В.
27Ясельська ВладленаЗОШ №57ІІІЗапорожець О.В.
28Бугайова КатеринаЗОШ №48ІІІБазулько Є.П.
29Грунь АртемЕкономічний ліцей №2ІІІОрел А.К.

10 клас

1Гуденко ЄгорМуніципальний колегіумІКалачинський С.В.
2Синяков МиколаСЗОШ №22ІПухалевич В.В.
3Загорська ЮліяЗОШ №19ІІВікентьєва Т.В.
4Берніков РоманМорський ліцейІІОсадчук М.П.
5Соколан ФедірМорський ліцейІІОсадчук М.П.
6Веретилін АркадійЗОШ №4ІІБорисова І.С.
7Ковальов ВолодимирСЗОШ №22ІІПухалевич В.В.
8Вахненко ДмитроЗОШ №42ІІІМостова Н.В.
9Кіц МаксимЗОШ №51ІІІБабіна Н.П.
10Юзва МаріяГімназія №41ІІІНовак Н.М.
11Кваша АндрійМуніципальний колегіумІІІКалачинський С.В.
12Іванов СергійМорський ліцейІІІКорж Т.О.
13Перевощенко АндрійЗОШ №51ІІІБабіна Н.П.
14Подвишинський НікітаЗОШ №18ІІІКолечко Н.К.
15Радченко АнастасіяЗОШ №57ІІІЗапорожець О.В.

11 клас

1Шпилька ВладиславМуніципальний колегіумІКалачинський С.В.
2Хоменко СвітланаЗОШ №42ІМостова Н.В.
3Гордуз ОлександрМуніципальний колегіумІКалачинський С.В.
4Онацький МикитаМуніципальний колегіумІІКалачинський С.В.
5Воловенко ДанілаЗОШ №51ІІБабіна Н.П.
6Величко ДмитроМорський ліцейІІКорж Т.О.
7Майсурадзе ЮрійМуніципальний колегіумІІКалачинський С.В.
8Бажанов ДаніїлМорський ліцейІІКорж Т.О.
9Король ДанилоЗОШ №12ІІІГрищенко Л.С.
10Степанчук ДмитроЗОШ №7ІІІГулевата З.Г.
11Заєць ІгорКласичний ліцейІІІМойсеєнко Л.П.
12Іванченко КсеніяСЗОШ №22ІІІКазимиренко Н.В.
13Смірнов АнатолійЗОШ №4ІІІБондаренко Л.І.
14Мосийчук КирилоЗОШ №43ІІІСкоропляс Л.Ф.
15Деордієв ДмитроЗОШ №3ІІІ

Федорова О.В.

Бажаємо нових досягнень!!! Дякуємо учителям, батькам і керівникам закладів освіти за підтримку юних обдарувань!!!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *