70 переможців міської олімпіади з географії

8 клас   
 
Прізвище та ім’я учняЗЗСОМісцеП.І.Б. учителя 
1Слесаренко Любов Гімназія №3ІКосинська О.М. 
2Мацюта Анастасія ЗОШ №50ІІГончарова Т.М. 
3Калнін Ілля Класичний ліцейІІКремповська Т.Я. 
4Лодатко Олександр ЗОШ №19ІІШириян Д.Б. 
5Шеелевич АлесяГімназія №2ІІКорольова О.А. 
6Мунтянов Нікіта Економічний ліцей №2ІІШпіклірний І.В. 
7Вовк МартаГімназія №41ІІСлободян Т.Г. 
8Івченко Юрій ЗОШ №11ІІІЛеоненко К.Ю. 
9Франович ЯрославаЗОШ №4ІІІЧернявська Л.П. 
10Квасивчак Дар’яЗОШ №15ІІІБодарчук Н.В. 
11Туровцева Ксенія Гімназія №41ІІІСлободян Т.Г. 
12Савицька Софія Гімназія №2ІІІКорольова О.А. 
13Антоненко ТимофійЗОШ №28ІІІСимонова Л.В. 
14Широкова Євгенія Гімназія №4ІІІПолюхова О.Д. 
15Семенов Микита ЗОШ №15ІІІБодарчук Н.В. 
16Лещенко РоманЗОШ №50ІІІГончарова Т.М. 
17Павенський Павло Гімназія №41ІІІСлободян Т.Г. 
18Донцов ДмитроЕкономічний ліцей №1ІІІТроцик О.А. 
19Дмитрієва КатеринаПерша українська гімназіяІІІДжураєва О.В. 
20Купрієвич КаринаЗОШ №54ІІІСимоненко А.В. 

9 клас

 1Підгородинська Поліна Перша українська гімназіяІДжураєва О.В. 
 2Кожевнікова Олена ЗОШ №51ІЛитвиненко В.І. 
 3Гоптарев Андрій Гімназія №2ІКорольова О.А. 
 4Клименко Альона Муніципальний колегіумІІСавенко Л.М. 
 5Володіна КатеринаЗОШ №15ІІБоднарчук Н.В. 
 6Ульянкін Іван Гімназія №2ІІКорольова О.А. 
 7Кузьмич Ірина ЗОШ №11ІІЛеоненко К.Ю. 
 8Бордакова Олена Гімназія №41ІІСлободян Т.Г. 
 9Ус Дарія ЗОШ №11ІІЛеоненко К.Ю. 
 10Кравченко МаксимГімназія №2ІІІКорольова О.А. 
 11Пащенко Ксенія Гімназія №2ІІІКорольова О.А. 
 12Чорновол ЄгорЗОШ №28ІІІСимонова Л.В. 
 13Чеботаєва Анастасія Гімназія №3ІІІБукова Т.А. 
 14Гончарова Марія Економічний ліцей №2ІІІШпіклірний І.В. 
 15Марцин Олена Академія дитячої творчостіІІІКарімова Г.Ю. 
 16Нарижна Юлія ЗОШ №19ІІІШириян Д.Б. 
 17Наточий Олекександр СЗОШ №22ІІІФоміна Н.О. 
 18Шеїна Еліна Морськой ліцейІІІПауль В.О. 
 10 клас 
1Синяков Микола СЗОШ №22ІФоміна Н.О.  
2Свиридович Аліна ЗОШ №24ІЧекан Л.В.  
3Кравченко Поліна ЗОШ №50ІІГончарова Т.М.  
4Штока ОлесьЕкономічний ліцей №2ІІШпіклірний І.В.  
5Поступаєва Діана Гімназія №2ІІДжураєва О.В.  
6Таранчук Анастасія ЗОШ №11ІІЛеоненко К.Ю.  
7Руденко РусланЗОШ №35ІІГорбатюк С.Д.  
8Руденко АльберМуніципальний колегіумІІАнтонова А.І.  
9Єрмоленко Аліна ЗОШ №54ІІСимоненко А.В.  
10Рак Ілля ЗОШ №19ІІІШириян Д.Б.  
11Мороз Дарія СЗОШ №22ІІІФоміна Н.О.  
12Щербина ДаріяГімназія №4ІІІПолюхова О.Д.  
13Машталяр Ірина Перша українська гімназіяІІІДжураєва О.В.  
14Суліменко Андрій Гімназія №3ІІІКосинська О.М.  
15Корецький ЯрославЗОШ №57ІІІФілаткіна О.В.  
16Хімій МаксимМорський ліцейІІІОрел З.Т.  
17Адаменко ДенисЗОШ №57ІІІФілаткіна О.В.  
18Турчанінов ВладиславЗОШ №1ІІІБондаренко І.М.  
11 клас  
  
1Синицина Юлія Гімназія №2ІКорольва О.А.  
2Петровський Іван Гімназія №3ІКосинська О.М.  
3Парасіч Ангеліна Гімназія №2ІІКорольва О.А.  
4Сусуловський ДенисЕкономічний ліцей №2ІІШпіклірний І.В.  
5Кондратюк Володимир Муніципальний колегіумІІАнтонова А.І.  
6Кремповська Альона Класичний ліцейІІКремповська Т.Я.  
7Котєльнікова Марія ЗОШ №11ІІІЛеоненко К.Ю.  
8Чупина Валерій Юридичний ліцейІІІРенкас І.В.  
9Гузей Олександра ЗОШ №11ІІІЛеоненко К.Ю.  
10Єрмакова Анастасія ЗОШ №51ІІІЛитвиненко В.І.  
11Гуляєв Віталій ЗОШ №28ІІІСимонова Л.В.  
12Смоліна Дар’яЗОШ №51ІІІЛитвиненко В.І.  
13Сердюкова Олена Академія дитячої творчостіІІІКарімова Г.Ю.  
14Степаненко Олексій ЗОШ №28ІІІСимонова Л.В.  
            

Бажаємо юним географам успіхів у наступних інтелектуальних змаганнях!!! Дякуємо учителям, батькам і керівникам закладів загальної середньої освіти за підтримку юних обдарувань!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *