141 переможець ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (5-11 класи)

5 клас

з/п

Прізвище та ім’я учняЗЗСОПІБ учителяМісце
1Халізєва ПолінаЗОШ №43Бондаренко М.П.І
2Федорова АльонаГімназія №3Карпенко А.Я.І
3Капустеринська  Дар’я Гімназія №41Філатова О.М.ІІ
4Трошева НоннаГімназія №3Коваль Т.Ю.ІІ
5Назаренко АнастасіяЗОШ №7Тертична С.І.ІІІ
6Музика ВікторіяСЗОШ №22Янушкевич Л.С.ІІ
7Загоруйко АнтонЗОШ №14Преподобна О.О.ІІ
8Міцкевич МаріяЗОШ №32Сівакова В.О.ІІІ
9Халашевський МихайлоЗОШ №35Власенко Г.О.ІІІ
10Татарчук АртемЗОШ №19Поддубняк В.ВІІ
11Ігіна ЄлизаветаЗОШ №60Мартиченко Т.М.ІІІ
12Терещенко Дар’яЗОШ №57Карпенко О.О.ІІІ
13Ушкалова АнастасіяШ-І №7Кривошей Н.Ф.ІІІ
14Аксьонова ЄлизаветаПерша українська гімназіяІванова С.В.ІІІ
15Королішина ВікторіяЗОШ №42Лисюра І.В.ІІІ
16Пензул  Аліна ЗОШ №20Шевчук М.В.ІІ
17Лощініна АлінаМуніципальний колегіумДробіна Л.С.ІІІ
18Хом’ячук КіраГімназія №2Царлова І.В.ІІІ
19Ярощук КатеринаЗОШ №56Скорук М.М.ІІ
20Гречишкіна КсеніяЗОШ №52Токовенко А.І.ІІІ
21Кохно МаріяЗОШ №12Мусініна К.М.ІІІ
22Шепітко РоманЗОШ №45Нечитайло О.В.ІІІ

6  клас 

1П’ясковськаДар’я Гімназія №3Чередарчук М.В.І
2Чаплигіна ТетянаГімназія №41Хріненко Н.Г.І
3Лозенко СофіяМуніципальний колегіумНемченко О.Ф.І
4Ісип ЮліяГімназія №2Царлова І.В.ІІ
5Травіна ВікторіяЗОШ №28Онощенко М.А.ІІІ
6Підгорна ЕвелінаЗОШ №7Ющенко О.Б.ІІІ
7Аверкіна  АлінаСЗОШ №22Авраменко О.В.ІІ
8Ярославцева МіленаЗОШ №19Животовська Ю.А.ІІІ
9Асмолова АнастасіяЗОШ №60Циганенко М.П.ІІ
10Бойченко Дар’яЗОШ №4Губанова О.Ю.ІІ
11Сефер АнжелікаЗОШ №50Горецька Н.В.ІІІ
12Тєгіна-Бичко КатеринаАкадемія дитячої творчостіКлимова Ю.В.ІІ
13Рукінов АртемЗОШ №57Пімахова О.Л.ІІІ
14Попова Катерина  Перша українська гімназіяЯценко Н.А.ІІ
15Голубенко БогданаЗОШ №42Кобзар Л.В.ІІІ
16Грещук МаріяЗОШ №51Кушнікова М.М.ІІІ
17Дериведмідь АлінаЗОШ №20Шевчук М.В.ІІІ
18Нікітіна АлінаЗОШ №27Дергачова О.В.ІІІ
19Потапенко Дар’яЗОШ №6Туровцева Т.І.ІІІ
20Застрижна ВалеріяЗОШ №1Вервика Є.З.ІІІ
21Іванова СофіяЗОШ №29Распітін С.В.ІІІ
22Іржицька ЛарисаЗОШ №56Скорук М.М.ІІ
23Індульська АнастасіяЗОШ №34Макушева К.М.ІІІ
24Гуменна АнастасіяЗОШ №61Томазенко Г.В.ІІ
25Середа КатеринаЗОШ №45Галдун О.Г.ІІІ

7 клас

1Гаврильчак СофіяЗОШ №3Доценко Т.В.І
2Рослик ЄгорМуніципальний колегіумТкаченко Г.Г.І
3Гільмутдінова ЕльміраГімназія №2Чернікова Н.В.ІІ
4Пашкова Дар’яСЗОШ №22Смагіна Л.М.ІІ
5Щокіна АнастасіяГімназія №41Василішина О.О.ІІІ
6Голуб ТетянаЗОШ № 64Спринська В.М.ІІІ
7Псарьов АртемЗОШ №35Оліферчук Н.В.ІІІ
8Калтишев АнтонЗОШ №19Голуб Т.Ю.ІІ
9Щербина АннаЗОШ №4Дворецька Н.С.ІІІ
10Фірар ОльгаАкадемія дитячої творчостіТокаренко О.І.ІІІ
11Чикаленко КарінаЗОШ №57Чеботарьова А.М.ІІ
12Агапов Дмитрій Перша українська гімназіяЧернявська О.В.ІІІ
13Єлісєєва АлісаЗОШ №42Григорян Н.Ю.ІІІ
14Іванова ВладиславаЗОШ №51Дупляк О.М.ІІ
15Божко ІгорЗОШ №44Клименко О.О.ІІ
16Кошман ГерманГімназія №3Карпенко А.Я.ІІІ
17Дегусар КатеринаЗОШ №28Теплова О.В.ІІІ
18Лункіна ЄлизаветаГімназія №4Андрєєва А.О.ІІІ
19Костік КаринаЗОШ №34Квітка Л.Г.ІІІ

8 клас 

1Корньова Вікторія Класичний ліцейПляко О.А.І
2Гайдук ЯрославЕкономічний ліцей №1Мартинюк В.Б.І
3Сербулова Юлія  ЗОШ №51Кириченко А.М.І
4Науменко ДіанаГімназія №2Купцова В.В.ІІ
5Москаленко РоманЗОШ №64Павлюк А.М.ІІІ
6Кім Крістіна ЗОШ №12Клишевська А.І.ІІ
7Дубина АртурЗОШ №46Крохмаль В.М.ІІІ
8Кривенко ОлексійЗОШ №53Моїсеєнко М.О.ІІІ
9Петришина  ТетянаЗОШ №14Орлова А.В.ІІІ
10Кужільна АнастасіяЕкономічний ліцей №2Сотник В.М.ІІІ
11Монахов АртемЗОШ №19Сорочан  Є.М.ІІ
12Богданович ПолінаЗОШ №4Телехан Л.М.ІІІ
13Артеменко Єва Перша українська гімназіяСідень І.О.ІІІ 
14Кошева МаріяГімназія №3Коваль Т.Ю.ІІ
15Шаповал КіраЗОШ №20Курочкіна Ю.А.ІІІ
16Гусенко ВладиславГімназія №4Гуляєва О.С.ІІ
17Мельниченко АлінаЗОШ №54Грипич І.В.ІІ
18Пустякова Ольга ЗОШ №61Маркова О.А.ІІ

9 клас

1Коваленко МихайлоСЗОШ №22Висоцька І.Д.І
2Столяров АртемЗОШ №3Ставніченко С.А.І
3Казимір ДаринаАкадемія дитячої творчостіТокаренко О.І.І
4Білозор НадіяПерша українська гімназіяІванова С.В.І
5Хмелевський НікітаЗОШ №18Андрєєєвва Ю.І.ІІ
6Зідрашко ОлександраЗОШ №19Поддубняк В.В.ІІІ
7Пшенична Дар’яЗОШ №60Згирій Н.М.ІІІ
8Любченко АннаЗОШ №50Горецька Н.В.ІІІ
9Сєчко Анна-СофіяЗОШ №48Кирилюк Л.І.ІІІ
10Ткаченко КрістінаШ-І №7Кривошей Н.Ф.ІІ
11Дубина Валерія Юридичний ліцейСіленко І.П.ІІ
12Меренкова Дар’яЗОШ №36Болякова Н.С.ІІІ
13Черняк БогданЗОШ №42Янчукова І.Л.ІІ
14Макарчук АнастасіяЗОШ №20Пічкур М.С.ІІ
15Луценко АлінаЕкономічний ліцей №2Сторчева Н.В.ІІІ
16Грицай ВеронікаГімназія №2Чернікова Н.В.ІІІ
17Чуменко ВікторіяЗОШ №56Чубукова О.В.ІІІ
18Кульчицька Дар’яЗОШ №34Перепаденко О.Л.ІІІ
19Гузаревич АндрійЗОШ №54Гусєва В.А.ІІІ
20Лазаренко Анастасія ЗОШ №61Томазенко Г.В.ІІ

10 клас

1Величко КатеринаГімназія №41Величко І.В.І
2Бєлькова ВалеріяЕкономічний ліцей №1Мартинюк В.Б.І
3Запорожець  ЯнаЗОШ №57Карпенко О.О.І
4Головіна АннаМуніципальний колегіумСита Л.В.ІІ
5Маломан ЛюбаваЗОШ №12Клишевська  А.І.ІІІ
6Поверинова ОлександраКласичний ліцейБабич Н.І.ІІІ
7Покатило СофіяСЗОШ №22Авраменко О.В.ІІ
8Званчук КсеніяЗОШ №46Крохмаль В.М.ІІІ
9Рябчинська Дарья Гімназія №3Литовченко О.М.ІІ
10Вишнякова МаріяЗОШ №32Сівакова В.О.ІІ
11Загорська ЮліяЗОШ №19Козирська Н.В.ІІІ
12Осипенко СвітланаЗОШ №60Згирій Н.М.ІІІ
13Любар ДмитроГімназія №4Гуляєва О.С.ІІІ
14Кірейчук СофіяПерша українська гімназіяБабій І.П.ІІІ
15Сметана АнастасіяЗОШ №28Донцул Л.І.ІІІ
16Терянік ДіанаЗОШ №39Дегтярьова Н.Я.ІІ
17Дяченко ІринаГімназія №2Купцова В.В.ІІ
18Гашенко ЮліяЗОШ №56Софієнко Г.В.ІІІ
19Бендюк КрістінаЗОШ №34Перепаденко О.Л.ІІІ

11 клас

1Фатянова ВладиславаГімназія №3Карпенко А.Я.І
2Грищенко АнастасіяЗОШ №12Костіна С.В.ІІ
3Приходько ОленаГімназія №2Маєнко Л.І., Бензар Г.І.І
4Давиденко ОлександраСЗОШ №22Казанжи О.В.ІІ
5Дємонова ОлесяКласичний ліцейПляко О.А.ІІІ 
6Шемонаєва УлянаМорський ліцейСущенко Н.А.ІІІ 
7Магар Дар’яЕкономічний ліцей №2Воронічева Л.М.ІІІ
8Нечипоренко ЮліяЗОШ №11Ордан Т.М.ІІ
9Макарішин СергійЗОШ №50Горецька Н.В.ІІІ
10Юнга МаріяАкадемія дитячої творчостіТокаренко О.І.ІІ
11Радутна  Анастасія Перша українська гімназіяСідень І.О.ІІІ
12Остапенко КатеринаЗОШ №42Кобзар Л.В.ІІ
13Семенюк КарінаЗОШ №20Пічкур М.С.ІІ
14Гіштимулт ВладиславаМуніципальний колегіумСита Л.В.ІІІ
15Шадріна СофіяЗОШ №1Вервика Є.З.ІІІ
16Ільїн  МаксимЗОШ №17Зайченко Л.К.ІІІ
17Дорошенко КатеринаЗОШ №54Грипич І.В.ІІІ
18Шемелюк ВасілісаЗОШ №45Нечитайло О.В.ІІІ

Бажаємо юним знавцям української мови нових досягнень в інтелектуальних конкурсах!!! Дякуємо їх наставникам-учителям, батькам і керівникам закладів освіти за створення умов для розвитку талановитої учнівської молоді!!!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *