100 переможців міської олімпіади з англійської мови

8 клас

№ п/пПрізвише та ім’я учня  ЗЗСО  Місце  П.І.Б. учителя 
1Канарська ЕвелінаГімназія №2ІБілик Д.В.
2Лютович ЮрійЗЗСО №22ІМохова М.І.
3Лейцишин ТимофійММКІКовалик І.М.
4Яновська ДіанаЗЗСО №22ІІПервова М.М.
5Урус Дар’яЗЗСО №22ІІМохова М.І.
6Коваленко ЮліяГімназія №2ІІДимова О.М.
7Федотова АлісаЗЗСО №22ІІГончарова І.О.
8Вовк ЮліяМорський ліцейІІЩепанова О.В.
9Гемешевський ДмитроМуніципальний колегіумІІКовалик І.М.
10Горбунов РоманЗЗСО №3ІІІТоцька О.М.
11Юотенко АнастасіяММКІІІКовалик І.М.
12Смугляков ОлександрЗЗСО №11ІІІШугай К.Ю.
13Черницька ОльгаЗЗСО №22ІІІЦарюк І.В.
14Олійник АнтонЗЗСО №45ІІІМаріогло І.Л.
15Дехтяренко СофіяПерша українська гімназіяІІІРудоманова О.Є.
16Кулакевич КатеринаЗЗСО №54ІІІІванова Є.Р.
17Кобзар КамілаЗЗСО №42ІІІБєляєва Г.О.
18Малахос ДмитроЗЗСО №53ІІІЮхименко Т.А.
19Федоров НазарАкадемія дитячої творчостіІІІКузноцова І.Д.
20Богданович ПолінаШкола-інтернат №4ІІІМацко О.В.
21  Воробйова МілєнаПерша українська гімназіяІІІКомпанієць С.В.
22Арутюнян СіранушЗЗСО №48ІІІБойко О.В.

9 клас

1Клок ПолінаГімназія №41ІМороз А.А.
2Наточий ОлександрЗЗСО №22ІДворцова М.О.
3Канарш ВадимЗЗСО №18ІНікітенко С.Л.
4Климова ДіанаГімназія №4ІБогаченко Н.М.
5Галицька ОленаГімназія №4ІІБогаченко Н.М.
6Малюк ЄлизаветаМуніципальний колегіумІІНілова А.В.
7Тимощук АнастасіяЗЗСО №22ІІОкруг Г.М.
8Лимар АнастасіяЗЗСО №54ІІГірча М.С.
9Грицай ВеронікаГімназія №2ІІКрюкова О.І.
10Зідрашко ОлександраЗЗСО №19ІІСташевська Л.А.
11Матюхіна АнастасіяШкола-інтернат №7ІІОрлова О.Д.
12Хаммві ДіанаЗЗСО №52ІІКрісанова Т.В.
13Хіміченко ОлексійГімназія №2ІІІКрюкова О.І.
14Лаврік АнастасіяШкола-інтернат №4ІІІБуч Л.П.
15Ісакова СофіяАкадемія дитячої творчостіІІІОлімпієв К.В.
16Доюровольська ОленаЗЗСО №14ІІІКурило Г.В.
17Данілов МаксимЗЗСО №28ІІІКривонос Т.В.
18Підгородинська ПолінаПерша українська гімназіяІІІПотапенко Т.І.
19Воронков ОлександрЗЗСО №22ІІІОкруг Г.М.
20Кретова СофіяЕкономічний ліцей №2ІІІДолина В.В.
21Кондратюк АндрійЕкономічний ліцей №2ІІІДолина В.В.
22Грушенко АлісаЗЗСО №53ІІІЗінченко І.М.
23Моціяко ЗлатаЗЗСО №19ІІІДідковська Н.О.
24Радченко ВікторіяЗЗСО №11ІІІДемитрова О.В.
25Жовнірчик АнастасіяЗЗСО №40ІІІДем’янова Ю.С.
26Ведмідь ВладиславГімназія №3ІІІІсаханян О.О.
27Горбунов МаксимЗЗСО №22ІІІОкруг Г.М.

10 клас

1Головіна АннаМуніципальний колегіумІГодлевська О.Б.
2Короневська ЛюбовЗЗСО №22ІЛуценко О.М.
3Лаврушина ІяГімназія №2ІБурдикіна Г.В.
4Синяков МиколаЗЗСО №22ІІПінчук Н.В.
5Баглюк УлянаЗЗСО №22ІІІваннікова С.С.
6Кузьміна РегінаГімназія №2ІІБурдикіна Г.В.
7Кваша АндрійМуніципальний колегіумІІБойко М.Л.
8Поверінова ОлександраКласичний ліцейІІПавлінова О.І.
9Яременко ОлегЗЗСО №20ІІУстяновська Т.М.
10Запорожець ЯнаЗЗСО №57ІІІНовікова К.С.
11Переверзєва ДаріяАкадемія дитячої творчостіІІІОлімпієв К.В.
12Гончаренко ДіанаЮридичний ліцейІІІТараненко Л.Г.
13Богомолова ЄлизаветаГімназія 41ІІІТрост М.О.
14Волчанський МаксимЗЗСО №53ІІІЮхименко Т.А.
15Кириєнко КатеринаГіиназія №3ІІІЛук’яненко Є.І.
16Щербина СвітланаМуніципальний колегіумІІІГодлевська О.Б.
17Похвальна СофіяПерша українська гімназіяІІІПотапенко Т.І.
18Назаренко МихайлоЕкономічний ліцей №2ІІІМелашич О.В.
19Чінь Ву-Чісу ВіЗЗСО №35ІІІДімант Т.А.
20Ващук МихайлоЗЗСО №26ІІІКосімова Є.Л.
21Самойлова СофіяШкола-інтернат №4ІІІБуч Л.П.
22Гайченко МаксимЗЗСО №29ІІІСінченко Т.В.
23Осипова ЗлатославаАкадемія дитячої творчостіІІІДіденко Г.В.

11 клас

1Ільницький ДаніїлМуніципальний колегіумІБойко М.Л.
2Динник СергійЗЗСО №3ІАбалмасова Л.П.
3Сидорова НадіяЗЗСО №22ІІваннікова С.С.
4Князев ОлексійЗЗСО №10ІКозловська Т.М.
5Давиденко ОлександраЗЗСО №22ІІЧебанюк К.М.
6Савицький ЯрославМуніципальний колегіумІІКовалик І.М.
7Пономаренко ОлександрГімназія №3ІІІсаханян О.О.
8Степаненко ОлексійЗЗСО №28ІІМанцурова О.В.
9Риходько ОленаГімназія №2ІІКрюкова О.І.
10Нюргечев ТимурЗЗСО №40ІІСтаржинська О.І.
11Трояновська АнастасіяМорський ліцейІІЩепанова О.В.
12Мельнтк ОлександраГімназія №3ІІПлахута Н.Я.
13Жайворонок ПолінаЗЗСО №1ІІІЛещищак О.М.
14Битко ДіанаЗЗСО №19ІІІПогорєлова Т.Є.
15Майсурадзе ЮрійМуніципальний колегіумІІІКовалик І.М.
16Сера МаринаШкола-інтернат №4ІІІБуч Л.П.
17Новицький ВолодимирМуніципальний колегіумІІІКовалик І.М.
18Бєлік ВладиславШкола-інтернат №4ІІІБуч Л.П.
19Драгочинська ЛарисаЗЗСО №18ІІІГалишевська В.Ю.
20Ігнатьєв ВікторЕкономічний ліцей №2ІІІДолтна В.В.
21Шишовська СофіяГімназія 41ІІІТрост М.О.
22Соколов ЄгорМуніципальний колегіумІІІБойко М.Л.
23Зродніков ІванЗЗСО №50ІІІЄрохіна І.В.
24Шавров ДенисВПУ №21ІІІКоцаба Т.О.
25Балануца НікітаЗЗСО №3ІІІТоцька О.М.
26Жук КатринаГімназія №2ІІІАбрамова О.В.
27Кашин МаксимЗЗСО №45ІІІПуніна О.В.
28Рихальська ДіанаЗЗСО №11ІІІБурава О.В.

Бажаємо подальших успіхів юним обдаруванням!!! Дякуємо їх наставникам, батькам і керівникам закладів освіти за підтримку талановитої учнівської молоді!!!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *