79 переможців міської олімпіади з біології

8 клас

№ п/пПрізвище та ім’я учняЗЗСОМісцеПІП учителя
1Лещенко РоманЗОШ №50ІУшакова Л.Б.
2Колісник ЯнаГімназія №4ІДьоміна О.В.
3Коновалова АнастасіяЗОШ №51ІІЛунгол А.О.
4Мунтянов НікітаЕкономічний ліцей №2ІІАксененко Т.М.
5Максимишин БогданЗОШ №51ІІЛунгол А.О.
6Сєркова ВалеріяАкадемія дитячої творчостіІІТарасенко Т.М.
7Андреєв ДмитроЗОШ №64ІІГарагуля Д.В.
8Алексешина ВарвараГімназія №4ІІДьоміна О.В.
9Корньова ВікторіяКласичний ліцейІІІСевастьянова С.І.
10Міхрін ЕдуардМуніципальний колегіумІІІДорошко Т.І.
11Мелашич НікітаАкадемія дитячої творчостіІІІТарасенко Т.М.
12Попова АннаЗОШ №40ІІІРябцева І.В.
13Пустякова ОльгаЗОШ №61ІІІДроботенко Н.І.
14Цимбаліст ЮліяЗОШ №52ІІІВелькова В.М.
15Товшанова ВікторіяЗОШ №11ІІІІгнатьєва І.І.
16Слесаренко ЛюбовГімназія №3ІІІКолесниченко Л.І.
17Федорченко АнастасіяЗОШ №19ІІІЛисенко Т.М.
18Тетеріна ЄлизаветаЗОШ №53ІІІМаксимова Л.А.
19Вовк МартаГімназія №41ІІІТерещенко Т.М.
20Франович ЯрославаЗОШ №4ІІІЧернявська Л.П.
21Буштець МаріяЗОШ №61ІІІДроботенко Н.І.

9 клас

1Чаус ДаринаГімназія №2ІУткіна Н.Ю.
2Чухарева ЮліяПерша українська гімназіяІТрапєзнікова І.В.
3Цис ВалеріяСЗОШ №22ІІОльшицька Ю.М.
4Демиров ВікторЗОШ №45ІІАлександрова А.Ф.
5Воробйова КсеніяЗОШ №57ІІКлименко В.В.
6Фенюк КонстянтинЗОШ №51ІІЛунгол А.О.

 

7Турта НаталіяМуніципальний колегіумІІХаміцевич С.М.
8Осадчий СергійГімназія №41ІІТрещенко Т.М.
9Ситніков МаксимМуніципальний колегіумІІХаміцевич С.М.
10Казимір ДаринаАкадемія дитячої творчостіІІІТарасенко Т.М.
11Шумова ГаннаМорський ліцейІІІПроскуріна Г.О.
12Довбня КатеринаСЗОШ №22ІІІОльшицька Ю.М.
13Кафтан РоманЕкономічний ліцей №2ІІІАксененко Т.М.
14Цвях ІлонаЗОШ №60ІІІОлійніченко Т.В.
15Конишева СофіяМуніципальний колегіумІІІХаміцевич С.М.
16Ульянкіна МаріяЗОШ №19ІІІЛисенко Т.М.
17Тараненко АндрійГімназія №4ІІІБожко І.Ю.
18Кузьмов ДанилоГімназія №41ІІІТерещенко Т.М.
19Рибак МаріяГімназія №3ІІІБукова Т.А.
20Богатова АлінаКласичний ліцейІІІСевастьянова С.І.
21Глушков ВладиславЗОШ №56ІІІКасап О.О.

10 клас

1Мельник ВадимЕкономічний ліцей №2ІАксененко Т.М.
2Похвальна СофіяПерша українська гімназіяІТрапєзнікова І.В.
3Кузнєцов ДаніїлМуніципальний колегіумІІМотуз О.Б.
4Баглюк УлянаСЗОШ №22ІІАнікєєва Г.Г.
5Руденко РусланЗОШ №35ІІКос’яненко В.В.
6Висоцький ІванМорський ліцейІІПроскуріна Г.О.
7Семенова КатеринаГімназія №3ІІМазур М.А.
8Святокум ЛюбовАкадемія дитячої творчостіІІТарасенко Т.М.
9Величко КатеринаГімназія №41ІІІТерещенко Т.М.
10Боровик АнастасіяМуніципальний колегіумІІІМотуз О.Б.
11Заставенко ЮліяШкола-інтернат №4ІІІБунчук Т.В.
12Терянік ДіанаЗОШ №39ІІІБілогаренко Г.О.
13Руденко АльбертМуніципальний колегіумІІІМотуз О.Б.
14Дишлевук МаріяЗОШ №51ІІІСоломійчук Г.В.
15Синяков МиколаСЗОШ №22ІІІАнікєєва Г.Г.
16Герасим КатеринаЗОШ №46ІІІБондарева Н.В.
17Кваша АндрійМуніципальний колегіумІІІМотуз О.Б.
18Суріна КсеніяЗОШ №53ІІІМаксимова Л.А.
19Непокритий ЄгорЗОШ №28ІІІПогрібна О.Ю.
20Поступаєва ДіанаГімназія №2ІІІУткіна Н.Ю.
21Лазарева Дар`яМуніципальний колегіумІІІМотуз О.Б.

11 клас

1Золотарьова ЮліяМуніципальний колегіумІХаміцевич С.М.
2Мірошніченко НікітаПерша українська гімназіяІІТрапєзнікова І.В.
3Донець ВалеріяЗОШ №51ІІСоломійчук Г.В.
4Жмура РостиславМуніципальний колегіумІІХаміцевич С.М.
5Верхоляк СофіяЕкономічний ліцей №2ІІАксененко Т.М.
6Трусов ДанилоГімназія №41ІІТерещенко Т.М.
7Бондарук СофіяГімназія №3ІІБукова Т.А.
8Бутирський ІванЕкономічний ліцей №2ІІІАксененко Т.М.
9Невинська АннаСЗОШ №22ІІІОльшицька Ю.М.
10Семенюк КарінаЗОШ №20ІІІСбойгакова О.Т.
11Сера МаринаШкола-інтернат №4ІІІБунчук Т.В.
12Дідан АнастасіяПерша українська гімназіяІІІТрапєзнікова І.В.
13Кривда АртемСЗОШ №22ІІІОльшицька Ю.М.
14Гуляєв ВіталійЗОШ №28ІІІГунько А.І.
15Пилипчук ЮліяЗОШ №6ІІІРябова С.Б.
16Вичалковська МаріяЗОШ №19ІІІЛисенко Т.М.

Бажаємо нових здобутків!!! Дякуємо наставникам, батькам і керівникам закладів освіти за створення сприятливих умов для розвитку юних обдарувань!!!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *