71 переможець міської олімпіади з інформаційних технологій

 

№ з/пПрізвище, ім’я учняКласЗакладПІП учителяМісце
1.Черненко Вероніка8Гімназія №2Комаров М.Ю.I
2.Білоконь Ярослав8Гімназія №2Комаров М.Ю.I
3.Міхрін Едуард8Муніципальний колегіумГетманцев В.С.I
4.Халус Ерік8ЗОШ №51Слєпцова І.М.II
5.Ремешевський Дмитро8Муніципальний колегіумГетманцев В.С.II
6.Мудрієвський Павло8Муніципальний колегіумМихайловська Н.В.II
7.Макаронова Регіна8Гімназія №2Комаров М.Ю.II
8.Єльцов Костянтин8ЗОШ №48Єльцова Т.О.II
9.Шут Єлизавета8СЗОШ №22Андрєєва Г.П.III
10.Годлевська Марія8Муніципальний колегіумМихайловська Н.В.III
11.Ульянова Поліна8Муніципальний колегіумБорисенко М.Ю.III
12.Вовк Марта8Гімназія №41Базаркіна О.О.III
13.Волошин Денис8ЗОШ №19Тополєва Р.М.III
14.Дерев’янченко Нікіта8ЗОШ №19Тополєва Р.М.III
15.Петров Олександр8ЗОШ №60Кравченко Н.В.III
16.Депутатов Вадим 8ЗОШ №46Сизова Т.ОIII
17.Дериволков Денис9Гімназія №41Пиртя Т.О.I
18.Михайлюк Нікіта9Гімназія №41Пиртя Т.О.I
19.Ніколаєнко Дмитро9Муніципальний колегіумЧухнов О.І.I
20.Осадчий Сергій9Гімназія №41Пиртя Т.О.I
21.Фомічов Сергій9Гімназія №41Пиртя Т.О.II
22.Воробйова Ксенія9ЗОШ №57Хмельна О.Г.II
23.Гринчак Роман9Муніципальний колегіумЧухнов О.І.II
24.Грянний Віктор9Муніципальний колегіумАлексєєв А.С.II
25.Андрієвич Анастасія9Гімназія №2Комаров М.Ю.II
26.Конченко Анастасія9Гімназія №41Пиртя Т.О.II
27.Петруня Максим9Гімназія №41Пиртя Т.О.II
28.Петров Ігор  9Гімназія №41Пиртя Т.О.III
29.Тараненко Андрій9Гімназія №4Горбатенко С.Ф.III
30.Касат Олександр9ЗОШ №42Крутієнко О.М.III
31.Тараненко Катерина9ЗОШ №48Єльцова Т.О.III
32.Лемішко Дмитро9Гімназія №41Пиртя Т.О.III
33.Зінов’єв Максим9Академія дитячої творчостіРябоконь В.І.III
34.Зидрашко Олександра  9ЗОШ №19Тополєва Р.М.III
35.Коваленко Даніїл9ЗОШ №60Кравченко Н.В.III
36.Руденко Олексій9ЗОШ №57Бойко А.М.III
37.Лебедєва Аліна  9Перша українська гімназіяФуртатова С.О.III
38.Кандиба Діана10ЗОШ №19Тополєва Р.М.I
39.Цуканов Данило10Муніципальний колегіумМихайловська Н.В.I
40.Беренда Максим10Муніципальний колегіумМихайловська Н.В.I
41.Гуляєв Ілля10Муніципальний колегіумМихайловська Н.В.II
42.Кунцяк Олександр10ЗОШ №28Порохненко І.М.II
43.Куцев Олександр10Муніципальний колегіумГетманцев В.С.II
44.Гапеєнко Артем10ЗОШ №51Слєпцова І.М.II
45.Вінцюк Катерина10ЗОШ №57Хмельна О.Г.II
46.Кузнецов Данііл10Муніципальний колегіумГетманцев В.С.II
47.Асауляк Дар’я10Гімназія №41Пиртя Т.О.III
48.Явкін Богдан10ЗОШ №19Тополєва Р.М.III
49.Логвиненко Вячеслав10ЗОШ №51Лебедушко Н.Ю.III
50.Гриненко Олег  10ЗОШ №51Слєпцова І.М.III
51.Мазурець Максим10ЗОШ №48Єльцова Т.ОIII
52.Ґудзик Ігор  10Муніципальний колегіумГетманцев В.С.III
53.Федас Юрій10Юридичний ліцейЧадова А.А.III
54.Любар Дмитро10Гімназія №4Горбатенко С.Ф.III
55.Чепурко Єлизавета10Морський ліцейВарварова В.В.III
56.Воловенко Даніл11ЗОШ №51Слєпцова І.М.I
57.Іванченко Ксенія11СЗОШ №22Околець І.К.I
58.Снігір Дмитро11Муніципальний колегіумГетманцев В.С.I
59.Андреєв Андрій11Економічний ліцей №2Прозорова К.М.II
60.Кольченко Андрій11ЗОШ №51Слєпцова І.М.II
61.Хаврюта Іван11Гімназія №2Комаров М.Ю.II
62.Фоменко Олексій11Гімназія №2Комаров М.Ю.II
63.Дмитришин Максим11ЗОШ №57Бойко А.М., Хмельна О.Г.II
64.Чупина Валерій11Юридичний ліцейЧадова А.А.III
65.Черненький Микола  11ЗОШ №19Тополєва Р.МIII
66.Кузьмич Вікторія  11Гімназія №4Горбатенко С.Ф.III
67.Коротова Вікторія11Класичний ліцейСтоляр О.М.III
68.Уклеїн Максим11Школа-інтернат №4Москаленко Ю.І.III
69.Дідріхс Антон11Гімназія №41Пиртя Т.О.III
70.Гуща Олександр11Морський ліцейГерасименко С.П.III
71.Трешнюк Андрій11ЗОШ №44Чесаліна Н.В.III

 

Бажаємо подальших здобутків!!! Дякуємо керівникам закладів освіти, наставникам і батькам за підтримку юних обдарувань!!!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *