102 переможця міської олімпіади з української мови та літератури 

7 клас

№ з/пПрізвище та ім’я учняЗакладПІП учителяМісце
1.Рослик ЄгорМуніципальний колегіумТкаченко Г.Г.І
2.Ручкіна НікаМуніципальний колегіумТкаченко Г.Г.ІІ
3.Калтишев Антон ЗОШ №19Голуб Т.Ю.ІІ
4.Павлова АлісаЗОШ №17Томашівська О.М.ІІ
5.Пашкова Дар’яСЗОШ №22Смагіна Л.М.ІІ
6.Телятнікова Дар’яСЗОШ №22Янушкевич Л.СІІ
7.Добрякова АглаяЗОШ №54Гусева В.А.ІІІ
8.Биченко АнастасіяГімназія №2Бензар Г.І.ІІІ
9.Гільмутдінова ЕльміраГімназія №2Чернікова Н.В.,

Бензар Г.І.

ІІІ
10.Іванова ВладиславаЗОШ №51Дупляк О.М.ІІІ
11.Сєрба Катерина

 

Перша українська гімназіяПолудіна Н.В.ІІІ
12.Катеринич Домініка

 

Перша українська гімназіяЧернявська О.В.ІІІ
13.Фучеджи ЄлизаветаМуніципальний колегіумТкаченко Г.Г.ІІІ
14.Шаніна АнастасіяМуніципальний колегіумТкаченко Г.Г.ІІІ
15.Майорова Ангеліна

 

Муніципальний колегіумТкаченко Г.Г.ІІІ
16.Завірюха ОлександрЗОШ №12Чернишова Л.М.ІІІ
17.Щокіна АнастасіяГімназія №41Василішина О.О.ІІІ
18.Дегусар КатеринаЗОШ №28Левчук О.Б.ІІІ
19.Марущак АнастасіяЗОШ №52Токовенко А.І.ІІІ
20.Терещенко МаксимЗОШ №57Чеботарьова А.М.ІІІ
21.Чикаленко КарінаЗОШ №57Чеботарьова А.М.ІІІ
22.Матяж Дар’яЗОШ №35Оліверчук Н.В.ІІІ

8 клас

1.Коваленко АртемМуніципальний колегіумХаритонова І.А.

Косарєва Г.С.

І
2.Науменко ДіанаГімназія №2Купцова В.В.І
3.Вдовцова АнгелінаПерша українська гімназіяЯценко Н.А.ІІ
4.Канарська ЕвелінаГімназія №2Купцова В.В.,

Нікуліна Т.І.

ІІ
5.Лейцишин ТимофійМуніципальний колегіумХуда Є.П.ІІ
6.Сергєєва ЄлизаветаГімназія №2Купцова В.В.,

Гончаренко Г.О.

ІІ
7.Донцов ДмитроЕкономічний ліцей №1Мартинюк В.Б.ІІ
8.Сербулова ЮліяЗОШ №51Кириченко А.М.ІІ
9.Прасолова ТамараЗОШ №24Юрик Л.В.ІІІ
10.Ряжських СофіяМуніципальний колегіумХуда Є.П.ІІІ
11.Мілєва Дар’яПерша українська гімназіяЯценко Н.А.ІІІ
12.Кошелюк СофіяПерша українська гімназіяЯценко Н.А.ІІІ
13.Гайдук ЯрославЕкономічний ліцей №1Мартинюк В.Б.ІІІ
14.Кошева МаріяГімназія №3Коваль Т.Ю.,

Дмитрієва Л.М.

ІІІ
15.Дубина АртурЗОШ №46Крохмаль В.М.ІІІ
16.Анісімова АнастасіяЗОШ №35Філіна С.В.ІІІ
17.Анісенко Вікторія СЗОШ №22Пашичева І.О.ІІІ
18.Вовк Юлія

 

Морський ліцейСемченко К.В.ІІІ

9 клас

1.Зідрашко ОлександраЗОШ №19Поддубняк  В.В.І
2.Ших-Мамбетова ДіанаЗОШ №28Онощенко М.А.І
3.Андрєєва Софія Школа-інтернат №7Кривошей Н.Ф.І
4.Погосова НінаСЗОШ №22Висоцька І.Д.І
5.Борсукевич БогданГімназія №4Безручко Т.О.ІІ
6.Грицай ВеронікаГімназія №2Чернікова  Н.В.,

Гончаренко Г.О.

ІІ
7.Ткачук АлінаГімназія №2Купцова В.В.,

Гончаренко Г.О.

ІІ
8.Конишева СофіяМуніципальний колегіумСита Л.В.ІІ
9.Горячева ЮліяГімназія №3Коваль Т.Ю.ІІ
10.Казимір ДаринаАДТТокаренко О.І.ІІ
11.Богатова АлінаКласичний ліцейРибак Н.А.ІІІ
12.Петренко АннаШкола-інтернат №4Горпинюк О.М.ІІІ
13.Тищенко КристинаМуніципальний колегіумКоваль Т.С.ІІІ
14.Клименко АльонаМуніципальний колегіумСита Л.В.ІІІ
15.Щавінська ДіанаМуніципальний колегіумБорисенко І.М.ІІІ
16.Курманська АрінаЗОШ №1Вервика Є.З.ІІІ
17.Радченко ВікторіяЗОШ №11Бабенко А.Ю.ІІІ
18.Пінчук ГаннаГімназія №41Савченко В.А.ІІІ
19.Гембержевська Софія ЗОШ №18Андрєєва Ю.І.ІІІ
20.Данилко Дар’яЕкономічний ліцей №2Сторчева Н.В.ІІІ
21.Мельник ОлександраМорський ліцейНичипоренко В.О.ІІІ

10 клас

1.Свиридович АлінаЗОШ №24Савельєва Л.А.І
2.Авер’янова Лаура Гімназія №2Купцова В.В.,

Шкабура Т.Л.

І
3.Таранець ЄваЕкономічний ліцей №1Мартинюк В.Б.І
4.Дяченко ІринаГімназія №2Купцова В.В.,

Шкабура Т.Л.

ІІ
5.Вишнякова МаріяЗОШ №32Сівакова В.О.ІІ
6.Хрячко АнгелінаЗОШ №16Ткач Л.В.ІІ
7.Машталяр ІринаПерша українська гімназіяЯценко Н.А.ІІ
8.Осипенко Світлана ЗОШ №60Згирій Н.М.ІІ
9.Бєлькова ВалеріяЕкономічний ліцей №1Мартинюк В.Б.ІІ
10.Цацук МаріяГімназія №3Чередарчук М.В.,

Литовченко О.М.

ІІ
11.Рябчинська ДарьяГімназія №3Литовченко О.М.ІІ
12.Кіройчук СофіяПерша українська гімназіяБабій І.П.ІІІ
13.Запорожець Мар’янаПерша українська гімназіяЯценко Н.А.ІІІ
14.Лаврушина ІяГімназія №2Купцова В.В.,

Шкабура Т.Л.

ІІІ
15.Семенчова АннаГімназія №2Купцова В.В.,Царлова І.В.,

Шкабура Т.Л.

ІІІ
16.Самойлова СофіяШкола-інтернат №4Губанова О.Ю.ІІІ
17.Величко КатеринаГімназія №41Величко І.В.ІІІ
18.Дюміна КатеринаАДТКлимова Ю.В.ІІІ
19.Загорська  ЮліяЗОШ №19Козирська Н.В.ІІІ
20.Сметана АнастасіяЗОШ №28Донцул Л.І.ІІІ
21.Максимчук КатеринаЕкономічний ліцей №2Воронічева Л.М.ІІІ
22.Мороз ДаріяСЗОШ №22Авраменко О.В.ІІІ

11 клас

1.Приходько ОленаГімназія №2Бензар Г.І.,

Маєнко Л.І.

І
2.Барданова АнастасіяГімназія №2Бензар Г.І.,

Маєнко Л.І.

І
3.Красіна КатеринаПерша українська гімназіяСідень І.О.І
4.Радутна  Анастасія Перша українська гімназіяСідень І.О.І
5.Жук КатеринаГімназія №2Шкабура Т.Л.,

Маєнко Л.І.

ІІ
6.Козорез ГаннаМуніципальний колегіумВовченко В.Д.ІІ
7.Дяків ВалеріяГімназія №2Бензар Г.І.,

Маєнко Л.І.

ІІ
8.Худякова МаринаЕкономічний ліцей №1Мартинюк В.Б.ІІ
9.Гусейнова КсеніяЗОШ №42Кобзар Л.В.ІІ
10.Битко ДіанаЗОШ №19Животовська Ю.А.ІІ
11.Єрмакова АнастасіяЗОШ №51Томіленко Н.М.ІІІ
12.Дорошенко КатеринаЗОШ №54Грибич І.В.ІІІ
13.Степанова Дар’яЗОШ №1Вервика Є.З.ІІІ
14.Романовська  Даяна Гімназія №41Філатова О.М.

Василішина О.О.

ІІІ
15.Сєрдюкова  ЄлєнаАкадемія дитячої творчостіТокаренко О.І.ІІІ
16.Квасильчук ДмитроЗОШ №50Горецька Н.В.ІІІ
17.Ільїн МаксимЗОШ №17Зайченко Л.К.ІІІ
18.Давиденко ОлександраСЗОШ №22Казанжи О.В.ІІІ
19.Пчелякова ЛюдмилаПерша українська гімназіяПолудіна Н.В.ІІІ

 

Бажаємо подальших здобутків!!! Дякуємо керівникам закладів освіти за створення умов для розвитку талановитих і здібних учнів, педагогам і батькам – за підтримку юних обдарувань!!!

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *