50 переможців І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Миколаївського територіального відділення Малої академії наук (наказ УО ММР від 29.01.2020 №34)

Відділення мовознавства

Секція «Українська мова»
1.Бобошко Анастасія11Перша українська гімназія
2.Жук Катерина11Гімназія №2 
3.Шевцова Владислава11Морський ліцей
4.Бірзул Олександр11Класичний ліцей 
Секція «Мистецтвознавство»
1.Кириченко Ірина  10Муніципальний колегіум
Секція «Фольклористика»
1.Лісова Анастасія10Класичний ліцей
Секція «Зарубіжна література»
1Гетманцева Каріна11Гімназія №2

Відділення філософії та суспільствознавства

Секція «Журналістика»
1.Веретеннікова Аліна11Перша українська гімназія
2.Чечикова Ольга11Гімназія №2 
Секція «Педагогіка»
1.Обухова Валерія9Муніципальний колегіум
Секція «Історія України»
1.Макарішин Сергій11ЗОШ №50
2.Гайдай Руслан10ЗОШ №29
3.Квасильчук Дмитро11ЗОШ №50
4.Дарієнко Дар я11ЗОШ №60
Секція «Археологія»
1.Іваненко Денис11Гімназія №3
Секція «Всесвітня історія»
1.Хорошко Катерина11ЗОШ №57
Секція «Соціологія»
1.Буряченко Олександр9Муніципальний колегіум
Секція «Етнологія»
1.Апостолова Оксана11Юридичний ліцей
Секція «Релігієзнавство, теологія, історія релігій»
1.Макаренко Антон9Муніципальний колегіум
Секція «Філософія»
1.Петриченко Христина11Гімназія №3
Секції «Правознавство»
1.Слободянюк Катерина9ЗОШ №19
2.Раков Михайло10ЗОШ №29
3.Філевська Єлизавета11ЗОШ №22
4.Лозьбіна Ярослава9ЗОШ №19
       

Відділення наук про Землю

Секція «Географія та ландшафтознавство»
1.Гергула Макар 11Економомічний ліцей №1
2.Нікітіна Діана11Перша українська гімназія
3. Кваша Вадим10Гімназія №2
4. Станкевич Ольга11Перша українська гімназія
5.Жуковський Артем11Муніципальний колегіум
Секція «Гідрологія»
1.Арзуманова Каріна11ЗОШ №39

Відділення хімії та біології

Секція «Медицина»
1.Онофрійчук Вероніка10ЗОШ №54
2.Лобзін Андрій11Гімназія №2
Секція «Хімія»
1.Осіпов Данило11ЗОШ №19
2.Жмура Ростислав11Муніципальний колегіум
Секція «Психологія»
1.      Зігунова Софія Андріївна11ЗОШ № 16
       

Відділення екології та аграрних наук

Секція «Екологія»
1.Іванченко Ксенія11СЗОШ №22
Секція «Охорона довкілля та раціональне природовикористання»
1.Баглюк Уляна10СЗОШ №22
2.Бурій Дар’я10Станція юних натуралістів

(гімназія №41)

Відділення комп’ютерних наук

Секція «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту»
1.      Омельченко Іван10Морський ліцей
Секція «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту»
2.      Гуща Олександр11Морський ліцей
Секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми»
3.      Білань Вікторія11ЗОШ №60

Відділення математики

            Секція «Математика»
1.Шпилька Владислав11Муніципальний колегіум
Секція «Математичне моделювання»
1.Дворецька Марія9Муніципальний колегіум
2.Новицький Володимир11Муніципальний колегіум
Відділення фізики і астрономії
Секція «Теоретична фізика»
1.Бєлякова Вікторія11ЗОШ №35
2.Майсурадзе Юрій11Муніципальний колегіум
Секція «Експериментальна фізика»
1.Пятибратов Максим9Морський ліцей
2.Гуржий Андрій9Морський ліцей
Секція «Астрономія та астрофізика»
1.Соколан Федір10Морський ліцей
2.Деордієв Дмитро11ЗОШ №3

Бажаємо здобути перемогу на ІI (обласному) етапі конкурсу!!! Дякуємо керівникам закладів освіти, педагогам і батькам за підтримку юних науковців!!!

Слова щирої вдячності директорам і педагогічним колективам муніципального колегіуму (Січко С.М.), ЗОШ №3 (Зінченко Д.Є.) за допомогу в організації і проведенні І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

 

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *