55 переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2019/2020 навчальному році

Відділення мовознавства

Секція «Українська мова» (базова дисципліна – українська мова та література)

І місце

  1. Радутна Анастасія (Перша українська гімназія, обласний Будинок художньої творчості);
  2. Жук Катерина (гімназія №2).

ІІ місце

  1. Шевцова Владислава (морський ліцей).

ІІІ місце

  1. Бобошко Анастасія (Перша українська гімназія);
  2. Бірзул Олександр (класичний ліцей).

Секція «Англійська мова» (базова дисципліна – англійська мова)

І місце

  1. Поверинова Олександра (класичний ліцей, обласний Будинок художньої творчості).

Секція «Французька мова» (базова дисципліна – французька мова)

І місце

  1. Шевченко Марія (Перша українська гімназія, обласний Будинок художньої творчості).

ІІ місце

  1. Скороход Анна (Перша українська гімназія, обласний Будинок художньої творчості).

Секція «Зарубіжна література» (базова дисципліна – зарубіжна література)

І місце

  1. Погосова Ніна (СЗОШ №22, обласний Будинок художньої творчості).

ІІІ місце

  1. Брагар Анастасія (СЗОШ №22, обласний Будинок художньої творчості).

Секція «Літературна творчість» (базова дисципліна – українська мова та література)

ІІІ місце

  1. Нечипорук Альбіна (класичний ліцей).

Секція «Мистецтвознавство» (базова дисципліна – українська мова та література)

І місце

  1. Кириченко Ірина (муніципальний колегіум).

Відділення технічних наук

Секція «Технологічні процеси та перспективні технології» (базовий предмет – фізика)

І місце

  1. Цикало Єлизавета (обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, морський ліцей).

ІІІ місце

  1. Єрощев Дмитро (обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, гімназія №2).

Секція «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження» (базовий предмет – фізика)

  1. Іванченко Ксенія (обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, СЗОШ №22).

Секція «Науково-технічна творчість та винахідництво» (базовий предмет – математика)

І місце

  1. Новицький Володимир (обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, муніципальний колегіум).

Відділення комп’ютерних наук

Секція «Комп’ютерні системи та мережі» (базовий предмет – математика)

І місце

  1. Омельченко Іван (Палац творчості учнів, морський ліцей).

Секція «Технології програмування» (базовий предмет – математика)

І місце

  1. Приходько Олена (обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, гімназія №2).

Секція «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту»

(базовий предмет – математика)

ІІ місце

  1. Гуща Олександр (Палац творчості учнів, морський ліцей).

Секція «Internet-технології та WEB дизайн» (базовий предмет – математика)

ІІ місце

  1. Білань Вікторія (ЗОШ №60).

Відділення математики

Секція «Математика» (базовий предмет – математика)

І місце

  1. Шпилька Владислав (муніципальний колегіум).

Секція «Прикладна математика» (базовий предмет – математика)

І місце

  1. Новицький Володимир (муніципальний колегіум).

Секція «Математичне моделювання» (базовий предмет – математика)

І місце

  1. Дворецька Марія (муніципальний колегіум).

Відділення фізики і астрономії

Секція «Теоретична фізика» (базовий предмет – фізика)

І місце

  1. Майсурадзе Юрій (муніципальний колегіум).

Секція «Експериментальна фізика» (базовий предмет – фізика

ІІІ місце

  1. Пятибратов Максим (морський ліцей).

Секція «Астрономія та астрофізика» (базовий предмет – фізика)

І місце

  1. Деордієв Дмитро (Станція юних техніків, ЗОШ №3).

Секція «Аерофізика та космічні дослідження» (базовий предмет – фізика)

І місце

  1. Соколан Федір (морський ліцей).

Відділення історії

Секція «Історія України» (базовий предмет – «Історія України»)

ІІІ місце

  1. Дарієнко Дар’я (ЗОШ №60).
  2. Квасильчук Дмитро (ЗОШ №50).
  3. Макарішин Сергій (ЗОШ №50).

Секція «Всесвітня історія» (базовий предмет – «Історія України»)

І місце

  1. Дубов Юрій (муніципальний колегіум).

ІІ місце

  1. Хорошко Катерина (ЗОШ №57).

Секція «Історичне краєзнавство» (базовий предмет – «Історія України»)

ІІІ місце

  1. Ложенко Катерина (ЗОШ №34, Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району).

Секція «Етнологія» (базовий предмет – «Історія України»)

І місце

  1. Апостолова Оксана(юридичний ліцей).

Секція «Археологія» (базовий предмет – «Історія України»)

І місце

  1. Гембержевська Дар’я (ЗОШ №3, обласний Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді).

Відділення філософії та суспільствознавства

Секція «Правознавство» (базовий предмет – «Історія України»)

І місце

  1. Філевська Єлизавета (СЗОШ №22).

ІІІ місце

  1. Лозьбіна Ярослава (ЗОШ №19).

Секція «Теологія та історія релігії» (базовий предмет – «Історія України»)

І місце

  1. Динник Сергій (ЗОШ №3).

Секція «Соціологія» (базовий предмет – «Історія України»)

І місце

  1. Буряченко Олександр (муніципальний колегіум).

Секція «Філософія» (базовий предмет – «Історія України»)

І місце

  1. Петриченко Христина (гімназія №3).

Секція «Журналістика» (базовий предмет – «Українська мова і література»)

І місце

  1. Веретеннікова Аліна (Перша українська гімназія).

ІІ місце

  1. Чечикова Ольга (гімназія №2).

Секція «Педагогіка» (базовий предмет – «Українська мова і література»)

ІІ місце

  1. Обухова Валерія (муніципальний колегіум).

Відділення наук про Землю

Секція «Географія та ландшафтознавство» (базовий предмет – «Географія»)

ІІ місце

  1. Кваша Вадим (гімназія №2).
  2. Жуковський Артем (муніципальний колегіум).

ІІІ місце

  1. Зубко Артем (спеціальний навчально-виховний комплекс для дітей зі зниженим зором).

Секція «Кліматологія та метеорологія» (базовий предмет – «Географія»)

ІІІ місце

  1. Катанов Дмитро (класичний ліцей).

Секція «Гідрологія» (базовий предмет – «Географія»)

ІІІ місце

  1. Арзуманова Каріна (ЗОШ №39).

Відділення Хімії та біології

Секція Загальна біологія (базовий предмет – біологія, хімія)

І місце

  1. Жмура Ростислав (муніципальний колегіум).

Секція Психологія (базовий предмет – біологія, історія України)

ІІ місце

  1. Зігунова Софія (ЗОШ №16).

Секція Хімія (базовий предмет – хімія)

І місце

  1. Осіпов Данило (ЗОШ №19).

Відділення Екології та аграрних наук

Секція Охорона довкілля та раціональне природокористування

(базовий предмет – біологія, хімія, іноземна мова)

ІІ місце

  1. Баглюк Уляна (СЗОШ №22).

Секція Екологія (базовий предмет – біологія, хімія, українська мова)

І місце

  1. Іванченко Ксенія (СЗОШ №22).

Секція Агрономія (базовий предмет – біологія, хімія)

ІІІ місце

  1. Бурій Дар’я (станція юних натуралістів, гімназія №41).

Секція Селекція та генетика (базовий предмет – біологія, математика)

І місце

  1. Мірошніченко Нікіта (обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, Перша українська гімназія).

Бажаємо подальших здобутків!!!
Дякуємо керівникам закладів освіти, педагогам і батькам за співпрацю та підтримку юних науковців!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *