День Рекордів школи №52

У цей день відбувся конкурс «Ерудит початкової школи». Учні показали свої знання з різних галузей наук.
Місця розподілились так:

І місце

  • Полянецький Сергій 2 – А
  • Севастьянов Ілля 3 – А
  • Кравченко Руслан 4 – А

ІІ місце

  • Якібчук Тетяна 2 – А
  • Пітеров Єгор 2 – Б
  • Гаврищенко Маргарита 3 – А
  • Башлик Євген 4 – Б

ІІІ місце

  • Берест Дмитро 2 – А
  • Нестер Вероніка 2 – Б
  • Ашаров Богдан 4 – Б

Також до Книги рекордів школи №52 потрапили учні, які відзначились своїми перемогами у конкурсах:

Конкурс «Найохайніший зошит»

  • Тюнік Єлизавета 2 – А
  • Брижатий Артем 2 – А
  • Сіденко Поліна 2 – А
  • Загоруйко Софія 2 – А
  • Козирєва Аріна 2 – А
  • Ківасьова Тетяна 4 – А
  • Шаповалова Катерина 4 – А
  • Коваленко Михайло 4 – А
  • Сергєєв Єгор 4 – А
  • Павленко Владислав 4 – Б
  • Воронін Артем 4 – Б
  • Єрмішина Віолетта 4 – Б
  • Кравчина Софія 4 – Б
  • Ніколайонок Максим 4 – Б
  • Рибалко Сергій 3 – А
  • Хабаров Олексій 3 – А
  • Герасимов Ренат 3 – А
  • Мартос Богдана 3 – А
  • Назаренко Андрій 3 – А
  • Янковський Олександр 3 – Б
  • Чеботарьова Анастасия 3 – Б
  • Клисс Марія 3 – Б
  • Аксютин Тимур 2 – Б
  • Лазаренко Анастасія 2 – Б
  • Юрков Михайло 2 – Б
  • Охапкіна Єлизавета 1 – А
  • Хабаров Максим 1 – А
  • Явкун Анна 1 – А
  • Чепурна Олександра 1 – Б
  • Носань Андрій – Б
  • Вербицька Софія 1 – Б

Конкурс «Найбагатший щоденник»

І місце

  • Рибалко Сергій 3 – А
  • Баран Єлизавета 3 – Б
  • Сергєєв Єгор 4 – А
  • Павленко Владислав 4 – Б

ІІ місце

  • Гаврищенко Маргарита 3 – А
  • Чеботарьова Анастасія 3 – Б
  • Ківасьова Тетяна 4 – А
  • Ніколайонок Максим 4 – Б

ІІІ місце

  • Кукол Андрій 3 – А
  • Зіновєва Даря 3 – Б
  • Шаповалова Катерина 4 – А
  • Лошко Єлизавета 4 – А
  • Маслійчук Анастасія 4 – Б

Конкурс «Бантика»

  • Хабаров Олексій 3 – А
  • Бурдун Марія 3 – А
  • Величко Вікторія 3 – А
  • Гаврищенко Маргарита 3 – А
  • Григорович Аліса 3 – А
  • Карпелюк Богдан 3 – А
  • Нікішенко Володимир 3 – А
  • Рибалко Сергій 3 – А
  • Трощинська Аліна 3 – А
  • Козирєва Аріна 2 – А
  • Фісун Даря – 2 –А
  • Полянецький Сергій 2 – А
  • Єпік Анна 2 – А
  • Якібчук Тетяна 2 – А
  • Гирбу Інесса 2 – А
  • Броннікова Анастасія 2 – А
  • Федулова Вікторія 2 – А
  • Шаповалова Катерина 4 – А
  • Олексієнко Олексій 4 – Б
  • Павленко Владислав 4 – Б
  • Гапченко Євгенія 4 – Б
  • Алемаскіна Анастасія 4 – Б
  • Метелиця Вікторія 1 – А
  • Охапкіна єлизавета 1 – А
  • Савенко Поліна 1 – А
  • Коптєва Анастасія 1 – А
  • Швець Євгенія 1 – А
  • Сімченко Максим 1 – Б
  • Неміровський Артем 1 – Б

Конкурс «Ерудит початкової школи»

І місце

  • Полянецький Сергій 2 – А
  • Севастьянов Ілля 3 – А
  • Кравченко Руслан 4 – А

ІІ місце

  • Якібчук Тетяна 2 – А
  • Пітеров Єгор 2 – Б
  • Гаврищенко Маргарита 3 – А
  • Башлик Євген 4 – Б

ІІІ місце

  • Берест Дмитро 2 – А
  • Нестер Вероніка 2 – Б
  • Ашаров Богдан 4 – Б

Вчитель Смирнова О.А. провела показовий урок з математики за темою «Додавання і віднімання чисел 0,1,2,3» у 1 – А класі. Урок показав, як підросли першачки, як вони адаптувалися до шкільної родини, вміють рахувати, уважно слухають вчителя, вміють працювати в парі, в групі, люблять математику, із задоволенням виконують цікаві завдання з роздатковим матеріалом та ЛЕГО.

Визначились найактивніші учасники Декади початкової школи:

  • Хабаров Максим 1 – А
  • Охапкіна Єлизавета 1 – А
  • Драгомощенко Данііл 1 – А
  • Чупенко Олександра 1 – Б
  • Тюнік Єлизавета 2 – А
  • Нестер Вероніка 2 – Б
  • Гаврищенко Маргарита 3 – А
  • Кукол Андрій 3 – А
  • Мартос Богдана 3 – А
  • Рибалко Сергій 3 – А
  • Співак Ліна 3 – А
  • Баран Єлизавета 3 – Б
  • Олійник Єгор 4 – А
  • Павленко Владислав 4 – Б

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *