10-класників запрошують на конкурс “Моя кар’єра в Україні”

Учнів 10-х класів шкіл України запрошують взяти участь у п’ятому Всеукраїнському конкурсі «Моя кар’єра в Україні». Прийом заявок триває до 10 лютого 2020 року.

Для участі в конкурсі школярам необхідно заповнити електронну форму, у якій необхідно зазначити улюблену професію, успішних людей у цій сфері та поставити запитання до них.

Обов’язковою умовою участі у конкурсі також є есе про кар’єру мрії та мотивацію участі в конкурсі.

Найвмотивованіших учасників буде запрошено на регіональні зустрічі в одному із шести міст України. Вони відбуватимуться у Києві, Львові, Харкові, Запоріжжі, Одесі та Маріуполі, де школярі дізнаються про те, як втілити кар’єрні плани та зможуть зустрітись із керівниками місцевих компаній.

Фінал проекту відбудеться у Києві 28-29 травня 2020 року. Фіналісти регіональних відборів матимуть змогу познайомитись та провести день із відомими людьми.

З питань щодо участі у конкурсі необхідно звертатись до координатора проекту: [email protected], тел. (044) 292 0248 або (093) 835 6228. 

Всеукраїнський конкурс «Моя кар’єра в Україні» реалізується CSR Ukraine, Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» у партнерстві з Першим українським міжнародним банком (ПУМБ) за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства культури, молоді та спорту України.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *