У Миколаєві визначать переможців конкурсу «Екопатруль – кращі практики» та рейтингу «Екошкола року 2021»

7 грудня Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» спільно з КУ ММР «Агенція розвитку Миколаєва», Управлінням освіти Миколаївської міської ради, Ресурсним центром громадських ініціатив оголосять результати конкурсу «Екопатруль – кращі практики» та рейтингу «Екошкола року 2021». Генеральний партнер – компанія PepsiCo Україна.

 Щорічний проєкт «Екопатруль кращі практики» об’єднає дистанційно 7 грудня 2021 року з 14:00 до 17:00 активних школярів з міста Миколаєва та с. Мішково-Погорілове. Учасники презентують напрацювання перед організаторами, журі та глядачами.

 Вболівати за команди можливо під час прямої трансляції на сторінці https://www.facebook.com/Schoolrecyclingworld.

 Наприкінці події організатори визначать кращі школи міста Миколаєва, які протягом року успішно реалізували екологічні ініціативи у своєму навчальному закладі, враховуючи дистанційну форму активностей, а також оголосять переможця рейтингу «Екошкола року 2021».

 «Заповнюйте онлайн форму до 3 грудня за посиланням:https://bit.ly/eco_patrol. До анкети додавайте презентацію PowerPoint, відеовізитку команди чи соціальний ролик на екотематику до 1 хвилини. Кожній команді надаватиметься 5 хвилин виступу з можливістю демонстрації напрацювань під час зустрічі в Zoom», – розповідає Анна Ганжул, в.о. директора КУ «Агенція розвитку Миколаєва».

 Вимоги до оформлення та рекомендації щодо участі можна знайти у Положенні за посиланням: https://cutt.ly/JgMvmxZ.

 «У ході конкурсу учасники презентуватимуть свої напрацювання та активності за 2021 рік, що були реалізовані командою Екопатрульних. Серед них – Всеукраїнські проєкти School Recycling World та ті, що були реалізовані під час карантину», – коментує Юлія Мархель, лідерка Міжнародного молодіжного руху «School Recycling World».

 На основі презентованих кращих практик серед закладів загальної середньої освіти Миколаєва буде сформований рейтинг, а найкращі учасники боротимуться за 1-3 місця та звання «Екошкола року 2021».

 «Ми дуже пишаємося, що цілий рік молодь, попри карантинні обмеження, активно долучалась до продуктивної роботи та просвітницької діяльності. За цей час їм вдалося реалізувати насправді вражаючі проєкти та інформаційні кампанії. Їхній приклад має наслідувати вся країна! 7 грудня ми зберемося разом, аби поділитися досягненнями, мотивацією, щоб спонукати до ековідповідальності та екосвідомості  тисячі громадян України», – коментує Олександр Бартле – менеджер із зв’язків з органами влади та громадськістю компанії PepsiCo Україна.

 Встигніть подати заявки до 3 грудня. Діліться досвідом, досягненнями на офіційній презентації, ставайте переможцями конкурсу та здобувайте для свого навчального закладу престижне звання «Екошколи року 2021».

 Деталі в новинах на сайті www.schoolrecyclingworld.org

За інформацією Агенції розвитку Миколаєва