Перлинка СЮТ- 2020

6 березня на станції юних техніків для вихованок гуртків пройшов чудовий весняний захід — розважально-конкурсна програма «Перлинка СЮТ — 2020», яку проводили культорганізатор закладу Воінова Т.І. та вихованки гуртка ігротехніків.

В конкурсній програмі взяли участь 9 вихованок гуртків початкового технічного моделювання, моделювання іграшок-сувенірів, декоративно-ужиткового мистецтва, юних фотоаматорів, судномоделювання.

На дівчат чекали нелегкі випробування. В 6 конкурсах, учасниці змогли показати себе з найліпшої сторони. Наші вихованки доказали, що вони ерудовані, обізнані, з почуттям гумору, господині на всі руки. Особливу увагу дівчата приділили визитівці та демонстраціі власноруч виготовленого модного жіночого аксесуару — сумочки.

Журі конкурсу відмітило оригінальність технік та матеріалів конкурсного аксесуару та вміння учасниць презентувати свою творчість.

За рішенням журі переможницею конкурсної програми «Перлинка СЮТ — 2020» стала Шеходанова Лариса, вихованка гуртка початкового технічного моделювання. Всі учасниці та призери конкурсу отримали вітання та подарунки.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *