СЮТ: Семінар-практикум керівників гуртків початково-технічного, художньо-технічного профілю та методистів закладів позашкільної освіти міста Миколаєва

11 березня 2021 року на базі міської станції юних техніків пройшов семінар-практикум за темою «Інструменти вимірювання компетентностей вихованців як засіб зворотнього зв’язку при дистанційному навчанні».

Гостей семінару привітала директор міської станції юних техніків Гурська І.М. та зробила наголос на тому, педагогіка партнерства та взаємодія дітей, батьків та педагогів — це одні з умов розкриття творчого потенціалу вихованців.

Зав. відділом методичним міськСЮТ Калініна Л.Г. в рамках інформаційно-методичного модулю «Проблеми формування «суб’єкт-суб’єктної» взаємодії учасників освітнього процесу» поділилася практичним досвідом та новітніми методами, які використовують у своїй роботі педагоги станції юних техніків.

У ході практичного модуля «Онлайн-інструменти для активізації пізнавальної діяльності та вимірювання компетентностей вихованців» зав. відділу організаційно-масового Сайковська Л.О. та методист Гапиченко Г.Є. розкрили для учасників семінару ти можливості, які відкривають для педагогів інструменти Google та LearningApps.

Особливо зацікавили гостей семінару можливості таких інструментів для активізації пізнавальної діяльності вихованців, як Onlaine Test Pad, Jsgsawplanet та Infographic Template. Кожен учасник семінару зміг на собі перевірити ефективність цих онлайн-інструментів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *