Подолання пандемії коронавірусу – наше спільне завдання

МОН

Зрозуміло, що люди втомилися від карантинних обмежень. Ми бачимо це також в усіх інших країнах, де запроваджений карантин. Але загроза від COVID-19 залишиться такою ж, якою й була раніше, поки не з’явиться підтверджена й доступна для масового використання вакцина.

Тому від сумлінності кожної людини залежить ситуація в цілому у державі з протидії поширенню коронавірусу.У 2020-2021 навчальному році школи працюють в умовах адаптивного карантину. Усі заклади освіти в Україні організовують освітній процес згідно з вимогами Головного державного санітарного лікаря та рекомендаціями Міністерства освіти і науки України.

Ми повинні пам’ятати, що наше здоров’я залежить від нашої відповідальності щодо дотримання дистанції, використання засобів індивідуального захисту та дезінфекторів.

Центральні органи виконавчої влади, місцева влада, заклади освіти і кожен з нас повинні усвідомити, що подолання загрози коронавірусу є спільним завданням для всіх. І лише разом ми зможемо повернутися до звичного для нас життя, навчання та відпочинку.

Чи можуть учні повернутися за парти або чи навчатимуться дистанційно, залежить від рівня епідемічної небезпеки в регіоні або адміністративно-територіальної одиниці.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) розпочало інформаційну кампанію «Школо, ми готові». Мета кампанії – проінформувати вчителів і адміністраторів шкіл, учнів та батьків про правила та умови безпечного навчання в умовах пандемії COVID-19 у навчальному році 2020-2021. А також – залучити вчителів, батьків та учнів до використання та поширення найкращих практик безпечного навчання в новій реальності.

У межах інформаційної кампанії розроблено матеріали, які допоможуть директорам, вчителям, батькам та учням підготуватись до роботи і навчання в нових умовах. Уся докладна інформація та матеріали доступні на mon-covid19.info.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *