Літній відпочинок дітей

3-21 червня 2019 року на базі закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста Миколаєва розпочнуть роботу табори відпочинку з денним перебуванням дітей, які працюватимуть з 8.00 до 17.00. Діти будуть забезпечені двохразовим харчуванням (сніданок, обід), передбачено денний сон. Вартість харчування в день становитиме 23,00 грн. за кошти батьків і за кошти місцевого бюджету для дітей, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки (відповідно до законодавства).

У відпочинковому таборі буде організовано належний догляд за дітьми, виховний процес, їх повноцінне дозвілля, розвиток творчих здібностей та інтересів (культурно-масові заходи, заняття в гуртках, ігрові програми, екскурсії). Крім того, зі шкільними таборами співпрацюватимуть музеї міста, театри, кінотеатри, бібліотеки.

У травні-червні 2019 року (з 9.00 до 12.00) учні закладів загальної середньої освіти міста мають можливість удосконалювати власний рівень мовленнєвої компетентності з англійської та німецької мови у шкільних мовних таборах. Учителі іноземних мов закладів освіти підготували цікаві та насичені програми, що органічно поєднують спорт, здоровий спосіб життя, культурологічну, соціальну і екологічну діяльність.

УВАГА! Рішення про те, де і у який спосіб діти проводитимуть літні канікули, приймають винятково батьки учнів. Для цього батькам необхідно заздалегідь звернутись до керівництва закладів освіти.

Літні відпочинкові табори з денним перебуванням дітей та мовні табори чекають на маленьких мешканців міста!

Протягом червня-серпня 2019 року заклади дошкільної освіти міста будуть переведені на оздоровчий режим роботи (збільшивши граничні кошти 1 дня на 10%).