ЗОШ №60 – «перша ластівка» проекту «Теплий Миколаїв» отримала енергосертифікат

У Миколаєві провели  комплексну термомодернізацію школи №60 — і сьогодні вона стала першою бюджетною установою міста, яка отримала сертифікат енергоефективності.

Урочисте вручення сертифікату відбулося сьогодні в Миколаївському міському палаці учнів, в ході тренінгу з підвищення кваліфікації енергоменеджерів першої ланки бюджетної сфери Миколаєва.

«Коли ми розпочинали термомодернізацію цієї школи, то навіть не вистачало літер, щоб визначити, якого класу енергоефективності вона була. Сьогодні, після проведених робіт, їй присвоєно клас енергоефективності — С. Трішки не дотягнули до В, але результат дуже хороший, перевірений енергоаудитом», — розповів заступник міського голови з питань енергоефективності Олександр Омельчук.

Він подякував представникам Програми розвитку ООН, завдяки яким цей аудит став можливий та висловив сподівання

на продовження співпраці  в частині підвищення енергоефективності інших навчальних закладів міста.

«Цей сертифікат буде закріплений в приміщенні школи, відповідно до чинного законодавства, щоб чітко засвідчити, що атестований аудитор провів сертифікацію і чітко визначив клас енергоефективності будівлі після комплексної термомодернізації, — зазначив керівник напрямку енергомеджмента Проекту «Енергоефективність в громадських будівлях» Програми розвитку ООН та глобального екологічного фонду Ігор Черкашин.

Керівник проекту ПРООН «Енергоефективність у громадських будівлях» Сергій Варга зазначив, що до сертифікату додається також звіт енергоаудиту, що складається з двох томів. Він буде перебувати в школі, а також в департаменті енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій.

Заступник Миколаївського міського голови Олександр Омельчук разом з представниками ПРОООН та депутатського корпусу урочисто встановили енергосертифікат у приміщенні школи.

Департамент енергетики, енергозбереження та запровадження

інноваційних технологій Миколаївської міської ради

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *