Коментар управління освіти міської ради щодо закупівлі комплексних систем прибирання для закладів освіти міста Миколаєва

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05.12.2018 №934-р «Деякі питання розподілу у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» (далі – Розпорядження)в грудні 2018 року закладам дошкільної та загальної середньої освіти Інгульського і Корабельного районів м.Миколаєва передбачені цільові кошти на придбання комплексної системи прибирання.

Виходячи із зазначеного вище, управління освіти міської ради зобов’язано використати кошти субвенції виключно на зазначені цілі та об’єкти, тобто на придбання систем прибирання для чітко прописаних закладів освіти. Таким чином, спрямувати кошти, передбачені Розпорядженням, наприклад, на придбання комп’ютерного обладнання, меблів тощо, неможливо.

 

Принагідно зазначаємо, що розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій здійснюється згідно з Порядком та умовами надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 06.02.2012 №106 (зі змінами).

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/106-2012-п

Так, у зазначеному порядку зазначено таке:

  • головним розпорядником субвенції є Мінфін;
  • для підготовки пропозицій щодо розподілу субвенції Мінфін утворює комісію, до складу якої входять члени Комітету Верховної Ради України з питань бюджету та представники Мінфіну;
  • комісія приймає рішення щодо включення пропозицій, поданих народними депутатами України, до проекту акта Кабінету Міністрів України;
  • рішеннями відповідних виконавчих органів рад можуть здійснюватися редакційні уточнення найменування об’єктів (заходів) та/або їх місцезнаходження з урахуванням їх цільового призначення, визначеного у відповідному рішенні Кабінету Міністрів України.

 

З метою виконання Розпорядження 23.08.2019 управлінням освіти оголошено відкриті торги на закупівлю комплексних систем прибирання (візки для прибирання з комплектуючими). Очікувана вартість закупівлі склала 1 845 760,00 грн.

За результатом проведеної процедури закупівлі управлінням освіти Миколаївської міської ради 13.11.2019 укладено договір на придбання комплексних систем прибирання (візки для прибирання з комплектуючими) на загальну суму 1 303 680,00 грн. Економія коштів за цією закупівлею склала 542 080,00 грн. Зазначені кошти можуть бути використані лише на здійснення заходів, передбачених Розпорядженням, тобто на придбання комплексних систем прибирання для чітко визначених закладів освіти.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.