Олександр Сєнкевич прокоментував результати перевірки Держпродспоживслужбою вершкового масла, яке постачають міським закладам освіти

Міський голова повідомив, що ознайомився з результатами перевірки дошкільного навчального закладу Миколаївським міським управлінням Держпродспоживслужби.

– Після мого повернення з Києва мені довели до відома результати перевірки держпродслужбою вершкового масла, що надходить до наших закладів освіти. За результатами перевірки в одному із закладів у вершковому маслі, виготовленому у Доманьовському районі, знайшли немолочні жири, що суперечить умовам договору з постачальником.Коли я почув цю інформацію, мене відверто охопила лють. Перш за все, як батька двох дітей, які на рівні з іншими харчуються у закладах освіти, – прокоментував міський голова.

Олександр Сєнкевич надав доручення профільним підрозділам міської ради провести розслідувати дане питання, наголосивши, що виявлені у результаті перевірки порушники нестимуть відповідальність.

– Ця справа, скоріш за все, буде розглядатись компетентними органами. Зі свого ж боку надав необхідне доручення профільним підрозділам міськради розібратись з інцидентом (на якому саме етапі відбулось порушення) та підготувати санкції щодо порушників – чи то приватний постачальник, чи працівник місцевого самоврядування.

Міський голова зазначив, що сфера дитячого харчування в закладах освіти потребує реформування та анонсував, що найближчим часом відбудуться робочі зустрічі з даного питання.

– Через зазначені скандали у цій сфері будемо разом з нашою командою переглядати саму ідею дитячого харчування в закладах освіти та як цей процес можно реформувати, адже наші діти заслуговують найкращого, – резюмував міський голова.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.