У період підвищення рівня захворюваності на грип та ГРВІ в амбулаторіях Миколаєва додатково організовано прийом городян черговими лікарями

У період підвищення рівня захворюваності на грип та ГРВІ в амбулаторіях Миколаєва додатково проводитимуть прийом чергові лікарі. Про це поінформувала начальник управління охорони здоров’я міськради Ірина Шамрай під час сесії міськради 12 березня 2020 року.

– У період підвищення рівня захворюваності на грип та ГРВІ в амбулаторіях Миколаєва додатково організовано прийом городян черговими лікарями. Це питання ми обговорювали й під час останньої наради в управлінні, всі керівники медзакладів ознайомлені, – зазначила Ірина Шамрай. – Розмежовано потоки пацієнтів з температурою та без неї. Коли великий потік людей, чергові лікарі допомагають розвантажити сімейних лікарів. 

Керівник управління охорони здоров’я вкотре закликала миколаївців, які досі не уклали декларацію з сімейним лікарем, зробити це невідкладно, щоб гарантовано отримати медичну допомогу. При цьому вона нагадала, що питанням укомлектованості медичними кадрами управління серйозно займається вже третій рік поспіль. Лише в ЦПСМД №2 з 1 серпня минулого року вийшли на роботу 14 фахівців: сімейні лікарі та терапевти.   

У випадку виникнення у містян ситуацій, які потребують втручання управління охорони здоров’я міської ради, рекомендують звертатися за телефонами гарячої лінії управління: 

8 (0512) 37-32-28 – черговий по управлінню охорони здоров’я

8 (0512) 50-13-20 – консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає черговий лікар-консультант зміни швидкої медичної допомоги

8 (0512) 37-11-63 “Телефон довіри” та “гаряча лінія” управління охорони здоров’я Миколаєва щоденно (понеділок-п’ятниця) з 8:30 до 17:00.

Минулого року відпрацьовано 1166 звернень миколаївців, що надійшли на гарячу лінію. 

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.