Миколаївські пам’ятки допомагають в боротьбі із поширенням коронавірусу

Пам’ятники, вуличні скульптури та монументи міста допомагають миколаївцям в боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19.

Серія соціальних постерів із зображенням відомих історичних діячів Миколаєва, які увічнені містянами на постаментах, з’явилася на сторінці КУ «Агенція розвитку Миколаєва» у Facebook.

«Наразі в Україні повним ходом йде роз’яснювально-просвітницька кампанія серед населення для профілактики і запобігання зараженню COVID-19. І нам захотілося приєднатися до цієї важливої ініціативи МОЗу, але зі своїм локальним контекстом. Ми одночасно переслідуємо дві мети: з одного боку говоримо про прості заходи безпеки на час карантину, а з іншого – розповідаємо історію рідного міста, де всі живемо. Такі речі об’єднують, що дуже важливо в цей непростий час», – зазначають ініціатори.

На постерах можна впізнати одного з батьків-засновників міста Михайла Фалєєва, відомих першовідкривачів Антарктиди, Тадея Беллінсгаузена і Михайла Лазарєва, лікаря-епідеміолога Данилу Самойловича тощо.

«Миколаївці, кожен з нас може сповільнити стрімке зростання захворюваності, дотримуючись простих правил. Будь ласка, не ставтеся до карантину легковажно. Якщо кожен з нас відповідально поставиться до запобіжних заходів, вже зовсім скоро ми всі повернемося до звичного ритму життя, і подорожі будуть безпечними. А поки що краще залишайтеся вдома! Захистіть себе та піклуйтеся про здоров’я своїх близьких», – написано під плакатом з пам’ятником Фалєєву.

Крім того, постери супроводжує хештег #StopКоронавірус  і посилання на інформаційний сайт COVID19.COM.UA, де зібрана найактуальніша та офіційна інформація про ситуацію з поширенням інфекції в Україні.

КУ «Агенція розвитку Миколаєва»

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.