У Великій Коренисі провели рейд «Діти вулиці»

9 квітня службою у справах дітей адміністрації Заводського району спільно з відділом зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції Миколаївської області проведено профілактичний рейд “Діти вулиці” в мікрорайоні Велика Корениха.

У ході рейду виявлено 12-річного хлопчика, який знаходився без догляду дорослих. Під час бесіди з дитиною з’ясовано, що він проживає з матір’ю, яка не здійснює за ним належного догляду та систематично зловживає алкоголем. У зв’язку з цим дитина категорично відмовилася повертатися до місця постійного проживання.

Перевіркою за місцем проживання родини встановлено, що умови для належного проживання дитини відсутні. Житло без комунікацій, захаращене сміттям, антисанітарія. Мати на момент перевірки мала візуальні ознаки алкогольного сп’яніння.

У зв’язку з неналежним виконанням батьківських обов’язків на матір складено адміністративний протокол за ст. 184 КУпАП. Дитину з ознаками ГРВІ каретою швидкої допомоги  доставлено у  Миколаївську міську дитячу лікарню   № 2.

Соціальний захист дитини продовжується.

Служба у справах дітей висловлює вдячність патрульній поліції Миколаївської області, лікарям швидкої медичної допомоги та персоналу МДЛ   № 2 за допомогу в соціальному захисті дитини. 

Адміністрація Заводського району

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.