МОН просить пам’ятати про кібербезпеку на онлайн уроках

Міністерство освіти і науки просить учителів і викладачів дотримуватись заходів безпеки під час роботи з інструментами дистанційної освіти, зокрема, програмою Zoom.

Відповідне повідомлення опубліковане на сторінці МОН у Facebook.

У відомстві зазначають, що одним з найпопулярніших інструментів для освіти під час карантину стали онлайн-конференції, організовані у програмі Zoom.

Водночас поширеною стала проблема, коли в такі онлайн-конференції втручаються люди, які не мають стосунку до цих конференцій. Вони можуть вмикати зайвий контент, заважати іншим учасникам або перебирати на себе керування конференцією.

Щоб запобігти таким ситуаціям і зробити онлайн-навчання у Zoom безпечним, у Міністерстві освіти радять не поширювати посилання на онлайн-конференції у відкритому доступі, використовувати можливість входу в конференцію за паролем, який надсилається учасникам заздалегідь, вимкнути функцію «долучитись раніше організатора».

Також у МОН радять користуватись функцією «кімната очікування», за допомогою якої організатор може підтверджувати учасників конференції до її початку і виявляти зайвих та користуватись функцією передачі файлів при впевненості в усіх учасниках конференції, що має убезпечити від надсилання вірусних програм і зайвих файлів невідомими особами.

«Якщо все ж виникли непередбачувані ситуації під час використання Zoom, оновіть або перевстановіть програму і повідомте про проблему службу підтримки Zoom», – радять у Міністерстві освіти і науки.

Освіта.ua

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.