Компанія GlobalLogic запрошує освітян долучитися до панельної онлайн дискусії «Дистанційна освіта та університети. Чи можливо повноцінно замінити очну світу?»

Компанія GlobalLogic запрошує освітян долучитися до панельної онлайн дискусії «Дистанційна освіта та університети. Чи можливо повноцінно замінити очну освіту?»

Під час заходу будуть обговорюватись питання дистанційної освіти у провідних університетах України. Учасники дискусії обговорять досягнення у цій сфері, особливості дистанційної освіти у державних та приватних університетах, а також виклики та проблеми, з якими зіткнулись представники академічного середовища, впроваджуючи дистанційну освіту

У дискусії візьмуть участь Єгор Стадний – заступник міністра освіти і науки України, Володимир Бугров – проректор з науково-педагогічної роботи КНУ імені Тараса Шевченка, Ярослав Притула – декан факультету прикладних наук Українського католицького університету, Віктор Матусов – молодший віце-президент з інжинірингу GlobalLogic Ukraine.

Кожен охочий може поставити питання спікерам. Учасники можуть надіслати запитання при заповненні форми на реєстрацію, і вони будуть включені до Q&A сесії. Через обмеження у часі організатори можуть гарантувати відповідь виключно на питання, які будуть надіслані завчасно.

Панельна дискусія відбудеться 7 травня 2020 року з 16:00 до 17:30.

Технічні деталі щодо підключення до вебінару учасники отримають на електронну пошту після реєстрації.

Більш детальну інформацію можна отримати, звернувшись за адресою [email protected].

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *