Перший проєкт на мільйон: у мкрн Тернівка відкрили міністадіон

У рамках Громадського бюджету на території школи № 16 мікрорайону Тернівка збудували сучасний міністадіон. Спортивний майданчик зі штучним покриттям призначений для гри у футбол, баскетбол, волейбол. Ініціаторами великого проєкту “на мільйон” ще в 2018 році стали батьки та педагогічний колектив школи. В силу різних обставин реалізація затягнулася, однак спільними зусиллями важливу справу довели до кінця. 

Оглянули об’єкт міський голова Олександр Сєнкевич, начальниця управління освіти Ганна Личко, радник міського голови з питань Громадського бюджету Денис Барашковський, депутат за округом Світлана Ласурія та меценат Дмитро Іванов, який колись був вихованцем цього закладу, а нині допомагає рідній школі.

Мер Миколаєва, який кілька років тому став ініціатором впровадження програми Громадський бюджет, подякував місцевим жителям за небайдужість та завзятість.

Дякуючи активності тернівської громади в школі з’явився чудовий об’єкт. Подібні проєкти дуже важливі, і не лише тому, що користь для школи. Це наш внесок у здорове майбутнє наших дітей. І пам’ятайте, що Громадський бюджет дозволяє кожному миколаївцю втілювати в життя свої мрії. Саме громада – рушійна сила змін, — сказав Олександр Сєнкевич.

Директорка школи Тетяна Варвянська зазначила, що не в кожному закладі є такий гарний стадіон.

– Загалом завдяки Громадському бюджету в Тернівці з’явилися вже 4 спортмайданчики. Користуйтеся відповідально, — звернулася вона до вихованців. – Вдячна всім причетним до реалізації нашої мрії. 

Школярі одразу ж випробували новенький тренувальний простір, досхочу поганявши м’яча.

Відділ інформаційного забезпечення
департаменту міського голови

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *