ЗОШ №57 з 1 вересня 2021 року відкриває дистанційні 5-9 класи

З 1 вересня 2021 року миколаївські школярі зможуть навчатися дистанційно незалежно від карантину. Для цього на базі трьох навчальних закладів міста відкривається загальноосвітня дистанційна школа.

Про це пише прес-центр Миколаївської ЗОШ №57 імені Тараса Шевченка.

За словами директора школи Андрія Малахова, пілотний проект запускають на базі ЗОШ №57 (5-9 класи), класичного і морського ліцеїв (10-11 класи).

Проект підтримала більшість членів міської ради з питань освіти на засіданні, яке пройшло 10 березня. Навчання в дистанційних класах буде безкоштовним. Їх відкриття регламентується наказом Міносвіти від 08.09.2020 №1115 «Деякі питання організації дистанційного навчання».

Директор ЗОШ №57 зазначив, що безліч дітей в Миколаєві потребують нетрадиційної форми навчання у зв’язку з тим, що мають проблеми зі здоров’ям, перебувають за кордоном, або беруть активну участь у різних заходах, що ускладнює очне навчання.

Потреба ввести дистанційну форму навчання зумовили різні чинники. Перш за все, те, що в нашому місті зростає кількість учнів, які за станом здоров’я не можуть відвідувати навчальні заняття з традиційною формою роботи, мають хронічні захворювання, або перебувають на домашній формі навчання. Є певна кількість юних миколаївців — громадян України, які сьогодні проживають за кордоном. Крім того, є чимало обдарованих дітей, які часто їздять на конкурси, спортивні змагання, олімпіади, що потребують навчання за індивідуальним графіком, — розповів Андрій Малахов.

Він додав, що школа підключена до системи GoogleWorkspace, яка дозволяє організувати взаємодію між усіма учасниками освітнього процесу. Ця система захищена різними рівнями доступу до документів та сервісів.

Прийом документів та зарахування почнуться відразу після закінчення 2020-2021 навчального року, і триватиме до 01 липня 2021 року. Батькам, які хочуть перевести свою дитину на дистанційну форму навчання, потрібно заповнити попередню форму-реєстрацію.