Вийшла перша збірка поетів-аматорів, ветеранів педагогічної праці «Мудрість поетичного слова»

12 травня у Миколаївському міському Будинку вчителя відзначали вихід у світ першої збірки поетів-аматорів, ветеранів педагогічної праці нашого міста.

Вихід у світ  альманаху «Мудрість поетичного слова» став можливим завдяки плідній співпраці  управління освіти Миколаївської міської ради, міськкому профспілки працівників освіти міста Миколаєва, Ради ветеранів працівників освіти міста Миколаєва і міського Будинку вчителя. Це здобуток великого колективу авторів, редакторів, укладачів, коректорів, ініціаторів, натхненників і помічників. Сімнадцять авторів об’єднали свої творчі здобутки на сторінках цієї книжки.

Різні теми переплітаються у барвистому вінку поезій. Тут і патріотична лірика, і вірші про кохання, захоплення красою природи рідного краю, багато поезій про дітей і школу.

Розпочалося свято урочистим, оптимістичним «Гімном ветеранів педагогічної праці» у виконанні  солісток «народної» вокальної студії Будинку вчителя, наших колег Т.Фурашкевич та Г.Вавілової.

Привітали освітян з визначною подією у їхньому творчому житті голова міському профспілки працівників освіти міста Миколаєва С. В. Мовчан, голова Ради ветеранів працівників освіти міста Миколаєва  О.А. Судак та  голова редакційної колегії альманаху, керівник  літературного гуртка міського Будинку вчителя, заслужений працівник культури України  В.Качурін.

Захід супроводжувався виконанням пісень солістами «народної» вокальної студії міського Будинку вчителя.

Багато пісень, що прозвучали, були написані нашим земляком, композитором, заслуженим артистом України  О.Сичьовим на слова поетів-авторів збірки.

Тепла прониклива атмосфера цього незабутнього свята об’єднала глядацьку залу і усіх причетних до підготовки і проведення цього дійства. Оптимізм випромінювали автори-декламатори віршів, які, не дивлячись на свій вік, залишаються енергійними, небайдужими, закоханими у життя, з молодою душею і іскоркою в очах.

Присутні побажали їм натхнення, нових збірок і легкого пера.

Міськком профспілки і Будинок учителя