146 переможців міської олімпіади з математики

 

№п/п Прізвище, ім’я учня ЗЗСО Місце П.І.Б. учителя
6 клас
1 Кайтанський Андрій СЗОШ №22 І Бродська С.С.
2 Лавренов Олексій ЗОШ №40 І Базовкіна Л.В.
3 Черненко Вероніка Гімназія №2 І Гуртова М.В.
4 Волошин Денис ЗОШ №19 І Сирбу К.П.
5 Скрєбньова Ангеліна ЗОШ №18 І Герасименко О.В.
6 Берін Артем Муніципальний колегіум І Тертична О.О.
7 Кузнєцова Марія ЗОШ №51 І Дінжос М.О.
8 Пурич Владислава Гімназія №3 ІІ Гуцул М.В.
9 Косенко Іван Муніципальний колегіум ІІ Майборода В.А.
10 Овчаренко Євгеній ЗОШ №11 ІІ Бойчук В.П.
11 Карабут Костянтин Академія дитячої творчості ІІ Балуш С.І.
12 Нікіфоров Георгій Муніципальний колегіум ІІ Барладим О.В.
13 Єропунов Гліб СЗОШ №22 ІІ Литвиненко О.О.
14 Садурський Єгор Муніципальний колегіум ІІ Остапчук Л.В.
5 клас
1 Кирилов Олександр ЗОШ №28 ІІ Подолянська Т.В.
2 П’ясковська Дар’я Гімназія №3 ІІ Нікіфорова О.В.
3 Мелащенко Ксенія Гімназія №4 ІІ Лисогор А.В.
4 Петрушков Віктор ЗОШ №19 ІІ Сирбу К.П.
5 Вознюк Аріна Гімназія №2 ІІ Гуртова М.В.
6 Прокопенко Дар’я ЗОШ №6 ІІІ Сігачова Н.П.
7 Заварзіна Діана ЗОШ №36 ІІІ Левченко С.М.
8 Чуган Анастасія ЗОШ №64 ІІІ Кожемякіна О.О.
9 Хріпунов Олексій ЗОШ №53 ІІІ Кужільна Ж.С.
10 Попова Катерина Перша українська гімназія ІІІ Петренко І.В.
11 Куйсіс Даніїл Муніципальний колегіум ІІІ Остапчук Л.В.
12 Ющенко Ілля ЗОШ №7 ІІІ Манзарук С.М.
13 Тукачирова Вероніка ЗОШ №10 ІІІ Мандрегель Н.М.
14 Галько Віталій ЗОШ №16 ІІІ Єгорова Т.М.
15 Дідан Богдан ЗОШ №3 ІІІ Сенюк Л.О.
16 Артеменко Максим ЗОШ №54 ІІІ Тарасова Н.О.
17 Вощан Євген Гімназія №41 ІІІ Пірожок Н.Д.
18 Грабленко Кіра Академія дитячої творчості ІІІ Гозян Т.П.
19 Друцький Олексій Муніципальний колегіум ІІІ Тертична О.О.
20 Зубрицька Валерія ЗОШ №31 ІІІ Біла О.О.
21 Дементьєв Кирило ЗОШ №44 ІІІ Журенко Т.П.
22 Петришина Тетяна ЗОШ №50 ІІІ Бойкова Т.М.
23 Савченко Анна ЗОШ №54 ІІІ Юдіна О.Ф.
24 Перельот Катерина Перша українська гімназія ІІІ Петренко І.В.
25 Запорожченко Артем Муніципальний колегіум ІІІ Тертична О.О.
26 Алексєєв-Таскін Микита Муніципальний колегіум ІІІ Вірозуб С.М.
27 Кузьома Андрій ЗОШ №4 ІІІ Сівачок О.А.
28 Кулібаба Дмитро ЗОШ №30 ІІІ Круглікова Н.В.
7 клас
1 Гуртова Юлія Гімназія №2 І Ніколаєнко С.В.  
2 Харченко Вадим Гімназія №3 І Ковальова Т.М.  
3 Терещенко Максим ЗОШ №57 ІІ Митрофанова Л.М.  
4 Болотов Євген ЗОШ №18 ІІ Щербак І.В.  
5 Куришко Артем Гімназія №3 ІІ Гуцул М.В.  
6 Рихальський Михайло СЗОШ №22 ІІ Ляшко О.А.  
7 Кривошея Роман Муніципальний колегіум ІІ Табакар О.В.  
8 Алексєєва-Яковлєва Дарина Академія дитячої творчості ІІІ Балуш С.І.  
9 Пилипенко Данило Муніципальний колегіум ІІІ Співаченко Н.Ф.  
10 Крайнік Катерина ЗОШ №34 ІІІ Дудник А.С.  
11 Кириченко Олександр ЗОШ №51 ІІІ Андріяшевська О.О.  
12 Крилов Владислав ЗОШ №19 ІІІ Самойленко Є.Є.  
13 Маркін Нікіта Гімназія №2 ІІІ Ніколаєнко С.В.  
14 Асташов Микита Перша українська гімназія ІІІ Крюк І.Д.  
15 Бурунін Олександр ЗОШ №64 ІІІ Кожемякіна О.О.  
16 Камінська Марія Гімназія №4 ІІІ Філатова Л.В.  
17 Гаврильчак Софія ЗОШ №3 ІІІ Прохоренко Л.В.  
18 Кудрявцев Олександр ЗОШ №19 ІІІ Самойленко Є.Є.  
19 Шаронов Олексій ЗОШ №51 ІІІ Андріяшевська О.О.  
20 Герасименко Володимир Муніципальний колегіум ІІІ Співаченко Н.Ф.  
21 Єлісєєва Аліса ЗОШ №42 ІІІ Мірошник Л.Л.  
22 Костельнюк Михайло Муніципальний колегіум ІІІ Табакар О.В.  
23 Сіряченко Дмитро ЗОШ №60 ІІІ Тітієвська І.О.  
24 Кравченко Дарина ЗОШ №7 ІІІ Москаленко А.О.  
25 Добрякова Аглая ЗОШ №54 ІІІ Даниленко Н.В.  
             

8 клас

1 Пантелєєв Єгор СЗОШ №22 І Бродська С.С.
2 Проценко Павло Муніципальний колегіум І Крисинська І.В.
3 Гайдук Ярослав Економічний ліцей №1 І Дзьоба Н.В.
4 Коваленко Юлія Гімназія №2 І Ніколаєнко С.В.
5 Попушева Анастасія Економічний ліцей №2 І Рудчук Т.М.
6 Ощепков Гліб Гімназія №41 ІІ Крюк Т.М.
7 Зайко Аріна Економічний ліцей №2 ІІ Рудчук Т.М.
8 Орлов Веніамін Муніципальний колегіум ІІ Шепель О.Г.
9 Ремешевський Дмитро Муніципальний колегіум ІІ Новікова Л.О.
10 Таран Максим Муніципальний колегіум ІІ Крисинська І.В.
11 Кваснюк Максим Економічний ліцей №2 ІІ Рудчук Т.М.
12 Солоненко Олексій ЗОШ №50 ІІ Бойкова Т.М.
13 Крівенко Олексій ЗОШ №53 ІІ Баранченко О.Є.
14 Салтовський Михайло ЗОШ №1 ІІІ Баришник Л.І.
15 Жело Артем Муніципальний колегіум ІІІ Майборода В.А.
16 Біль Дмитро ЗОШ №19 ІІІ Ільїна Є.В.
17 Іщенко Даніл Муніципальний колегіум ІІІ Майборода В.А.
18 Куліуш Андрій ЗОШ №56 ІІІ Остапчук Г.С.
19 Сєркова Валерія Академія дитячої творчості ІІІ Гозян Т.П.
20 Харьков Іван Морський ліцей ІІІ Шепель О.Г.
21 Співак Аркадій ЗОШ №50 ІІІ Бойкова Т.М.
22 Воїн Антон ЗОШ №40 ІІІ Липунова Т.Б.
23 Онищенко Роман ЗОШ №42 ІІІ Стадник Є.М.
24 Бабак Віолетта ЗОШ № 54 ІІІ Даниленко Н.В.

9 клас

1 Кондратюк Андрій Економічний ліцей №2 І Рудчук Т.М.
2 Нєлєпов Нікіта Муніципальний колегіум І Крисинська І.В.
3 Молчанов Станіслав Економічний ліцей №2 І Рудчук Т.М.
4 Лук’яненко Євген Муніципальний колегіум ІІ Співаченко Н.Ф.
5 Арамма Артем Морський ліцей ІІ Сорочан О.О.
6 Хмельна Вікторія ЗОШ № 57 ІІ Клименко О.В.
7 Губенко Дмитро Гімназія №3 ІІ Ющенко Т.І.
8 Шиянов Володимир ЗОШ №3 ІІ Карасік Т.А.
9 Тараненко Андрій Гімназія №4 ІІІ Римар І.А.
10 Черняк Богдан ЗОШ №42 ІІІ Стадник Є.М.
11 Богдан Нікіта ЗОШ №40 ІІІ Кучеренко Л.М.
12 Пятибратов Максим Морський ліцей ІІІ Сорочан О.О.
13 Мілютов Нікіта Морський ліцей ІІІ Сорочан О.О.
14 Лозьбіна Ярослава ЗОШ №19 ІІІ Алхімова О.М.
15 Чебаненко Андрій Морський ліцей ІІІ Сорочан О.О.
16 Холмстром Еріка Ніколь ЗОШ №53 ІІІ Шпаковська В.Ю.
17 Вознюк Олеся ЗОШ №10 ІІІ Сатура І.В.
18 Лопатін Артем ЗОШ №7 ІІІ Москаленко А.О.
19 Касат Олександр ЗОШ №42 ІІІ Стадник Є.М.

10 клас

1 Ковальов Володимир СЗОШ №22 І Литвиненко О.О.
2 Гуденко Єгор Муніципальний колегіум І Остапчук Л.В.
3 Кузнєцов Даніїл Муніципальний колегіум І Кашина М.Г.
4 Соколан Федір Морський ліцей І Піскунова Н.Ю.
5 Перевощенко Андрій ЗОШ №51 ІІ Плотнікова Л.В.
6 Синяков Микола СЗОШ №22 ІІ Литвиненко О.О.
7 Тітаренко Костянтин Морський ліцей ІІ Альперіна Т.Д.
8 Кіц Максим ЗОШ №51 ІІ Плотнікова Л.В.
9 Дудчик Ілля Гімназія №4 ІІ Римар І.А.
10 Руденко Руслан ЗОШ №35 ІІ Усенко С.Д.
11 Горелов Олесандр ЗОШ №6 ІІ Зіналієва Н.Т.
12 Калінін Олександр ЗОШ №53 ІІІ Шпаковська В.Ю.
13 Кваша Андрій Муніципальний колегіум ІІІ Остапчук Л.В.
14 Гаврюткін Владислав ЗОШ №33 ІІІ Дмитрієва Т.Л.
15 Чінь Ву Чиєу Ві ЗОШ №35 ІІІ Усенко С.Д.
  Пікуль Карина ЗОШ № 56 ІІІ Остапчук Г.С.
17 Дерменжи Ілля Академія дитячої творчості ІІІ Гозян Т.П.
18 Чепурко Єлизавета Морський ліцей ІІІ Піскунова Н.Ю.
19 Сергунін Іван Економічний ліцей №2 ІІІ Чернова Л.С.

11 клас

1

Онацький Микита

Муніципальний колегіум І Крисинська І.В.
2 Хіміч Данило МЕЛ №2 І Рудчук Т.М.
3 Воловенко Даніл ЗОШ №51 ІІ Андріяшевська О.О.
4 Коваль Андрій МЕЛ №2 ІІ Рудчук Т.М.
5 Гордуз Олександр Муніципальний колегіум ІІ Крисинська І.В.
6 Шпилька Владислав Муніципальний колегіум ІІ Крисинська І.В.
7 Хоменко Світлана ЗОШ №42 ІІ Мірошник Л.Л.
8 Сметаненко Артем Економічний ліцей №2 ІІ Рудчук Т.М.
9 Новицький Володимир Муніципальний колегіум ІІ Крисинська І.В.
10 Степанчук Дмитро ЗСШ №7 ІІІ Колобіхіна Л.Ф.
11 Заєць Ігор Класичний ліцей ІІІ Вєднікова О.П.
12 Майсурадзе Юрій Муніципальний колегіум ІІІ Крисинська І.В.
13 Волошин Дмитро Гімназія №3 ІІІ Никифорова О.В.
14 Паскевич Діана ЗОШ №40 ІІІ Кучеренко Л.М.
15 Федорчук Артем СЗОШ №22 ІІІ Шабаліна О.В.
16 Приходько Ігор СЗОШ №22 ІІІ Шабаліна О.В.
17 Каменський Олександр Муніципальний колегіум ІІІ Кіцай О.М.

 

Бажаємо подальших успіхів!!! Дякуємо наставникам, батькам, керівникам закладів загальної середньої освіти за підтримку юнихматематиків!!!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.