79 переможців міської олімпіади з біології

8 клас

№ п/п Прізвище та ім’я учня ЗЗСО Місце ПІП учителя
1 Лещенко Роман ЗОШ №50 І Ушакова Л.Б.
2 Колісник Яна Гімназія №4 І Дьоміна О.В.
3 Коновалова Анастасія ЗОШ №51 ІІ Лунгол А.О.
4 Мунтянов Нікіта Економічний ліцей №2 ІІ Аксененко Т.М.
5 Максимишин Богдан ЗОШ №51 ІІ Лунгол А.О.
6 Сєркова Валерія Академія дитячої творчості ІІ Тарасенко Т.М.
7 Андреєв Дмитро ЗОШ №64 ІІ Гарагуля Д.В.
8 Алексешина Варвара Гімназія №4 ІІ Дьоміна О.В.
9 Корньова Вікторія Класичний ліцей ІІІ Севастьянова С.І.
10 Міхрін Едуард Муніципальний колегіум ІІІ Дорошко Т.І.
11 Мелашич Нікіта Академія дитячої творчості ІІІ Тарасенко Т.М.
12 Попова Анна ЗОШ №40 ІІІ Рябцева І.В.
13 Пустякова Ольга ЗОШ №61 ІІІ Дроботенко Н.І.
14 Цимбаліст Юлія ЗОШ №52 ІІІ Велькова В.М.
15 Товшанова Вікторія ЗОШ №11 ІІІ Ігнатьєва І.І.
16 Слесаренко Любов Гімназія №3 ІІІ Колесниченко Л.І.
17 Федорченко Анастасія ЗОШ №19 ІІІ Лисенко Т.М.
18 Тетеріна Єлизавета ЗОШ №53 ІІІ Максимова Л.А.
19 Вовк Марта Гімназія №41 ІІІ Терещенко Т.М.
20 Франович Ярослава ЗОШ №4 ІІІ Чернявська Л.П.
21 Буштець Марія ЗОШ №61 ІІІ Дроботенко Н.І.

9 клас

1 Чаус Дарина Гімназія №2 І Уткіна Н.Ю.
2 Чухарева Юлія Перша українська гімназія І Трапєзнікова І.В.
3 Цис Валерія СЗОШ №22 ІІ Ольшицька Ю.М.
4 Демиров Віктор ЗОШ №45 ІІ Александрова А.Ф.
5 Воробйова Ксенія ЗОШ №57 ІІ Клименко В.В.
6 Фенюк Констянтин ЗОШ №51 ІІ Лунгол А.О.

 

7 Турта Наталія Муніципальний колегіум ІІ Хаміцевич С.М.
8 Осадчий Сергій Гімназія №41 ІІ Трещенко Т.М.
9 Ситніков Максим Муніципальний колегіум ІІ Хаміцевич С.М.
10 Казимір Дарина Академія дитячої творчості ІІІ Тарасенко Т.М.
11 Шумова Ганна Морський ліцей ІІІ Проскуріна Г.О.
12 Довбня Катерина СЗОШ №22 ІІІ Ольшицька Ю.М.
13 Кафтан Роман Економічний ліцей №2 ІІІ Аксененко Т.М.
14 Цвях Ілона ЗОШ №60 ІІІ Олійніченко Т.В.
15 Конишева Софія Муніципальний колегіум ІІІ Хаміцевич С.М.
16 Ульянкіна Марія ЗОШ №19 ІІІ Лисенко Т.М.
17 Тараненко Андрій Гімназія №4 ІІІ Божко І.Ю.
18 Кузьмов Данило Гімназія №41 ІІІ Терещенко Т.М.
19 Рибак Марія Гімназія №3 ІІІ Букова Т.А.
20 Богатова Аліна Класичний ліцей ІІІ Севастьянова С.І.
21 Глушков Владислав ЗОШ №56 ІІІ Касап О.О.

10 клас

1 Мельник Вадим Економічний ліцей №2 І Аксененко Т.М.
2 Похвальна Софія Перша українська гімназія І Трапєзнікова І.В.
3 Кузнєцов Даніїл Муніципальний колегіум ІІ Мотуз О.Б.
4 Баглюк Уляна СЗОШ №22 ІІ Анікєєва Г.Г.
5 Руденко Руслан ЗОШ №35 ІІ Кос’яненко В.В.
6 Висоцький Іван Морський ліцей ІІ Проскуріна Г.О.
7 Семенова Катерина Гімназія №3 ІІ Мазур М.А.
8 Святокум Любов Академія дитячої творчості ІІ Тарасенко Т.М.
9 Величко Катерина Гімназія №41 ІІІ Терещенко Т.М.
10 Боровик Анастасія Муніципальний колегіум ІІІ Мотуз О.Б.
11 Заставенко Юлія Школа-інтернат №4 ІІІ Бунчук Т.В.
12 Терянік Діана ЗОШ №39 ІІІ Білогаренко Г.О.
13 Руденко Альберт Муніципальний колегіум ІІІ Мотуз О.Б.
14 Дишлевук Марія ЗОШ №51 ІІІ Соломійчук Г.В.
15 Синяков Микола СЗОШ №22 ІІІ Анікєєва Г.Г.
16 Герасим Катерина ЗОШ №46 ІІІ Бондарева Н.В.
17 Кваша Андрій Муніципальний колегіум ІІІ Мотуз О.Б.
18 Суріна Ксенія ЗОШ №53 ІІІ Максимова Л.А.
19 Непокритий Єгор ЗОШ №28 ІІІ Погрібна О.Ю.
20 Поступаєва Діана Гімназія №2 ІІІ Уткіна Н.Ю.
21 Лазарева Дар`я Муніципальний колегіум ІІІ Мотуз О.Б.

11 клас

1 Золотарьова Юлія Муніципальний колегіум І Хаміцевич С.М.
2 Мірошніченко Нікіта Перша українська гімназія ІІ Трапєзнікова І.В.
3 Донець Валерія ЗОШ №51 ІІ Соломійчук Г.В.
4 Жмура Ростислав Муніципальний колегіум ІІ Хаміцевич С.М.
5 Верхоляк Софія Економічний ліцей №2 ІІ Аксененко Т.М.
6 Трусов Данило Гімназія №41 ІІ Терещенко Т.М.
7 Бондарук Софія Гімназія №3 ІІ Букова Т.А.
8 Бутирський Іван Економічний ліцей №2 ІІІ Аксененко Т.М.
9 Невинська Анна СЗОШ №22 ІІІ Ольшицька Ю.М.
10 Семенюк Каріна ЗОШ №20 ІІІ Сбойгакова О.Т.
11 Сера Марина Школа-інтернат №4 ІІІ Бунчук Т.В.
12 Дідан Анастасія Перша українська гімназія ІІІ Трапєзнікова І.В.
13 Кривда Артем СЗОШ №22 ІІІ Ольшицька Ю.М.
14 Гуляєв Віталій ЗОШ №28 ІІІ Гунько А.І.
15 Пилипчук Юлія ЗОШ №6 ІІІ Рябова С.Б.
16 Вичалковська Марія ЗОШ №19 ІІІ Лисенко Т.М.

Бажаємо нових здобутків!!! Дякуємо наставникам, батькам і керівникам закладів освіти за створення сприятливих умов для розвитку юних обдарувань!!!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.