Миколаївці вибороли призові місця міжнародного конкурсу проєктів позашкільної освіти

Представники #Миколаївщини стали призерами міжнародного конкурсу проєктів позашкільної освіти. Вітаємо!

16 травня у #День_Європи Міжнародна асоціація позашкільної освіти – МАПО підбила підсумки участі представників закладів позашкільної освіти в Міжнародному проєкті “E-Learning in After-School Education”.

Як партнер проведення проекту, Асоціація міст України вітає переможців і учасників Міжнародного проєкту “Дистанційне навчання у позашкільній освіті”.

“Міжнародна асоціація позашкільної освіти та Асоціація міст України дякують за активну участь у проєкті і внесок у розвиток позашкільної освіти, навчання учнів у закладах позашкільної освіти! За підсумками конкурсу було подано понад 1000 проєктів від представників Болгарії, Казахстану, Литви, Польщі, Словаччини, України та Чехії”, – коментують в Асоціації міст.

Переможцями конкурсу стали 205 проєктів, серед яких є і представники Миколаївської області.

Зокрема, призером 2-го місця став проєкт “Основи інформаційних технологій” Снігурівського районного Будинку творчості дітей та юнацтва. В свою чергу, 3 місце посіли проєкти від Миколаївського обласного будинку художньої творчості (Ансамбль спортивного бального танцю “Нюанс”), Палацу творчості учнів м.Миколаєва (екологічний гурток “Навколишній світ”), міської станції юних техніків м.Миколаєва (гурток декоративно-ужиткового мистецтва, а також студія “ФотоКрок”).

Всього ж, 5 проєктів здобули Гран-прі, 14 проєктів посіли І місце, 98 проєктів мають ІІ місце, 88 проєктів посідають ІІІ місце.

Миколаївське регіональне відділення Асоціації міст України #АМУ #Миколаївське_РВ_АМУ #Миколаївщина #позашкільна_освіта #МАПО #AUC

image

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *