Дистанційний ХХІІІ Міжнародний фестиваль дитячої творчості «ЗОЛОТИЙ ЛЕЛЕКА»

«Розкриваємо свої таланти світу!» під таким гаслом відбувся дистанційний ХХІІІ Міжнародний фестиваль дитячої творчості «ЗОЛОТИЙ ЛЕЛЕКА»!

З крил казкового золотого птаха — зіркові перемоги! Вітаємо творчих та талановитих вихованців Дитячого Центру позашкільної роботи Корабельного району (директор: Турчак Тетяна Григорівна).

Галіченко Аліна «Південна рапсодія» – І місце (керівник: Градова Руслана Костянтинівна)

Танцювальна школа «Кураж» – ІІ-ІІІ місце (керівник: Пруднікова Неоніла Миколаївна)

Колектив естрадного танцю «Dance shop» –ІІ місце (керівник: Білявська Інна Анатоліївна)

Поліш Нікіта – Гран-прі (керівник: Шевченко Адріана Михайлівна), Шакула Олеся – І місце (керівник: Шевченко Антоніна Михайлівна)

«Народний художній колектив» Вокальне об’єднання «Відлуння»: гурт «Нащадки» – І місце, гурт «Тоніка», гурт «Нова країна» – Гран-прі (керівник: Шевченко Антоніна Михайлівна)

Ансамбль гітаристів соло: Шапар Владислав Ребiженко Дар’я – ІІ міце, Богатюк Кирило – ІІ місце, Жук Михайло– ІІ місце, Нікітін Михайло – ІІІ місце (керівник: Купрiков Олександр Вiкторович)

Ансамбль баяністів, соло акордеон Климчук Богдан – ІІ місце (керівник: Підрушняк Наталія Вікторівна)

Соло флейта: Бучковська Анастасія – І місце (керівник: Овсяннікова Валентина Геннадіївна)

Літературна «Альтанка»: Сєчко Анна-Софія – І місце, Мамот Вероніка, Чепурна Аліна – ІІ місце (керівник: Паламарчук Ніна Миколаївна)

“Зразковий художній колектив” гурток ДУМ «Родзинка»: Осташ Таміла– Гран-прі, Юрчук Анастасія – І місце(2), Білоножко Дарина – ІІ місце(2), Маркова Наталія– ІІ місце, Мокшина Вікторія – ІІ місце, Бережецька Анастасія – ІІ місце, Бережецька Анна – ІІ місце, Комарова Христина – ІІ місце, Мирошниченко Рада Олександра – ІІІ місце(2), Баландович Марія – ІІІ місце, Ходоровська Уляна – ІІІ місце (керівник: Івашкіна Анастасія Миколаївна)

Гурток декоративно-ужиткового мистецтва «НАТХНЕННЯ», Криничний Богдан – Гран-прі, ІІ –ІІІмісце, Остремская Катерина Миколаївна, Остремська Анастасія Миколаївна – ІІ місце (3), Цапарюк Анастасія – І-ІІ(2) місце, Мезінова Юлія – ІІІ(2) місце (керівник: Радченко Олена Миколаївна)

Гурток плетіння з паперової лози «Clever», Мамот Вероніка – ІІ-ІІІ місце (керівник: Колесніченко Юлія Юріївна);

Гурток конструювання та моделювання одягу, Топча Маргарита, Орешко Катерина – ІІ місце (керівник: Топча Олена Едуардівна)

Бажаємо нашим зірочкам: натхнення, радісних емоцій, високих польотів, яскравих здібностей та безмежних просторів!

 «Розкриваємо свої таланти світу!» під таким гаслом відбувся Дистанційний ХХІІІ Міжнародний фестиваль дитячої творчості «ЗОЛОТИЙ ЛЕЛЕКА»!
З крил казкового золотого птаха — зіркові перемоги! Вітаємо творчих та талановитих вихованців Дитячого Центру позашкільної роботи Корабельного району (директор: Турчак Тетяна Григорівна).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.