ЗНО-2020: Фізика

УЦОЯО опублікував типи завдань та схему оцінювання ЗНО з фізики.

28 травня 2020 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з фізики.

Випускники ЗЗСО, а також учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які у 2020 році здобудуть повну загальну середню освіту, можуть вибрати фізику як третій предмет для проходження #ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Зміст сертифікаційної роботи з фізики визначено Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з фізики, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Програму розроблено на основі чинних навчальних програм з фізики для ЗЗСО.

Сертифікаційна робота з фізики нараховує 38 завдань різних форм:

  • 20 завдань – з вибором однієї правильної відповіді;
  • 4 завдання – на встановлення відповідності («логічні пари»);
  • 14 завдань – відкрита форма з короткою відповіддю.

Під час визначення результату зовнішнього незалежного оцінювання з фізики за шкалою 100-200 балів враховують тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи. Визначення тестового бала здійснюється на основі схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи.

Характеристика сертифікаційної роботи з фізики:

У процесі визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100–200 балів буде встановлено поріг «склав/не склав» – мінімальний тестовий бал, який за виконання сертифікаційної роботи може отримати учасник із мінімальним рівнем знань.

На основі тестового бала кожного учасника, який подолав поріг «склав/не склав», буде визначено його рейтингову оцінку за шкалою 100-200 балів.

Учасники, які подолають поріг «склав/не склав», зможуть узяти участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти.

Здобувачі повної загальної середньої освіти поточного року, які вибрали фізику для проходження ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання, також отримають оцінку за шкалою 1–12 балів. У такому разі у процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з фізики буде розміщено на інформаційних сторінках учасників до 12 червня 2020 року.

Джерело: https://vse.ee/byq

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.