У Раді є ініціативи з відміни ЗНО, – голова комітету

До парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій надійшли законопроекти, якими пропонується скасувати проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це сказав голова Комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак під час участі в Онлайн конференції «EdCamp 2020».

За його словами, зовнішнє незалежне оцінювання є питанням номер один і зараз важливо не зупинити його проведення.

Він також повідомив, що у парламенті є «гарячі голови», які хочуть відмінити ЗНО.

«Наша задача зберегти ЗНО за будь-якою ціною, тому що це не питання оцінювання, це питання рівного доступу до вищої освіти. Якщо ми одного разу його не проведемо, я не впевнений що ми зможемо до нього повернутись. Забагато людей хочуть його відмінити (ЗНО, – ред.), бо так простіше, або багатьом ще й вигідніше. Тому наша задача зробити все, щоб це відбулось», – сказав голова профільного комітету.

Він наголосив, що зараз Міносвіти і прем’єр-міністр обговорюють можливі механізми проведення тестування.

«Зараз Міністерство освіти і науки разом з прем’єр-міністром обговорюють специфічні механізми, які б дозволили за умов карантину все ж таки збирати дітей і проводити зовнішнє незалежне оцінювання. Але це буде дуже важко технічно, особливо з точки зору забезпечення безпеки здоров’я. Але шляхи до цього є», – наголосив Сергій Бабак.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *