ЗОШ №56: онлайн нарада

Вчора відбулася відео нарада, на якій директор школи Мазур О.М. роз’яснила вчителям школи рекомендації МОН України щодо проведення оцінювання навчальних досягнень учнів та організованого завершення 2019/2020 навчального року (Лист від 16.04.2020 №1/9-213). Наголосила, що структура навчального року залишається без змін стосовно останнього дня – 26 травня.

/Files/images/001/02/12.jpg

/Files/images/001/02/9.jpg

/Files/images/001/02/3.jpg

Познайомила із заходами, які передбачені в органайзері на наступний період карантину, повідомила про підготовку графіка підсумкових робіт на основі інформації вчителів про дати їх проведення. Подякувала вчителям про плідну роботу з вдосконалення технологій та засобів дистанційного навчання. Підкреслила важливість злагодженої діяльності всіх педагогів у складних умовах карантину та особливо відповідального ставлення до оцінювання навчальних досягнень дітей у завершальний період навчального року.

Відзначила, що, на жаль, доведеться відмовитися від традиційних масових свят «Останнього дзвоника» і випускних урочистостей. Побажала всім міцного здоров’я, успішної роботи та оптимізму.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *