(НЕ)КОНФЕРЕНЦІЯ У ГІМНАЗІЇ №3

Засідання педагогічної ради Миколаївської гімназії №3 вже вдруге проведено у форматі (не)конференції «Виклики 20-21: співтворимо освітній простір. Трохи змінилася дата – covid вніс свої корективи.Цього року вирішили відмовитися від підготовлених заздалегідь експертних сесій, адже  найдорогоціннішим на EdCamp  є сесії вчителів. Тож під час фасілітації за локаціями кожен з вчителів гімназії  анонсував власну вчительську сесію. Стікери з уподобаннями учасників дозволили обрати 9 спікерів у 2-х вчительських паралелях. Цікаво, що заявлені сесії були різними за форматом: і презентація власного досвіду, і пошук однодумців, і модерація потреб і запитів. Було більше можливостей заявити про себе: вперше для проведення сесій вчителі об’єдналися у спікерські пари.

Новинкою цього року став освітній квест «4 Ed-кроки», де спікери презентували нововедення – 20-21, а учасники своє сприйняття висловлювали у маршрутних листах.   

Під час спеціальної сесії вчителі працювали в групах: визначили напрямки роботи на рік і формували рішення педради. Із запропонованих актуальних для освіти завдань групи обирали три пріоритетні для гімназії, викреслили неактуальні і додали свої. Інші групи кольоровими картками висловлювали свої емоції і ставлення до вибору колег.

Цікавим моментом  став аукціон «Мій освітній біткоін», коли валютою слугували години самоосвіти, що «зібрані» вчителями  протягом року.

Під час підбиття підсумків сертифікати спікерів отримали більше третини вчителів. Вільний мікрофон зібрав всі емоції, враження і головне неодноразово звучало бажання використовувати такий формат і надалі.  

Філософія EdCamp – це бути разом, це думати разом і це готовність взяти на себе відповідальність за зміни і реформи в освіті. І саме ці пріоритети обирає сьогодні гімназійна родина!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *