На сайті МОН розміщено перелік онлайн-ресурсів для вчителів іноземних мов.

mon.gov.ua

На сайті Міністерства освіти і науки розміщено перелік онлайн-ресурсів для вчителів англійської, німецької та французької мов. Ресурси надав Координаційний комітет з підтримки вчителів сучасних іноземних мов в умовах реформи “Нова українська школа”, до якого входять представники Британської Ради, Французького Інституту в Україні та Goethe-Institut в Україні під головуванням МОН.

Таким чином Комітет пропонує відповідь на потреби та вимоги МОН щодо підтримки навчання та викладання сучасних іноземних мов у межах реформи НУШ.

Для подолання викликів сьогодення в умовах карантину Координаційний комітет пропонує вчителям онлайн-ресурси Британської Ради, Французького Інституту в Україні та Goethe-Institut в Україні для покращення навчання сучасним мовам та активного залучення учнів до процесу учіння.

На сайті МОН вже розміщено: 

  • 20 онлайн-ресурсів для вивчення англійської мови,
  • 6 – французької мови,
  • 20 – німецької мови.

З-поміж розміщених ресурсів – онлайн-інструменти для навчання та матеріали для вчителів, учнів і батьків. Переглянути онлайн-ресурси можна за покликанням.

Крім того, Комітет координує дії у межах освітніх проєктів, які реалізує кожна організація-учасниця на підтримку реформи “Нова українська школа” у галузі сучасних іноземних мов. Зокрема, це проведення вебінарів, семінарів, курсів професійного розвитку для вчителів, викладачів, методистів обласних закладів післядипломної педагогічної освіти та осіб, відповідальних за прийняття рішень.

Протягом останніх 4-х років Комітет ділився досвідом та експертизою у галузі безперервного професійного розвитку та підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов, а також у галузі розбудови тренерського потенціалу. Також Комітет активно співпрацював з інститутами післядипломної педагогічної освіти над розробкою стандартів підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов та створенням можливостей для професійного розвитку методистів ОІППО.

В результаті співпраці між МОН і Комітетом близько 10 000 вчителів підвищили кваліфікацю в онлайн-форматі, а 30 000 вчителів сучасних іноземних мов пройшли очне тренінгове навчання. Також підгтовку пройшли 300 тренерів, які регулярно проводять тренінги для вчителів своєї області.

Крім того, завдяки співпраці МОН і Комітету вчителі сучасних іноземних мов мають можливість налагоджувати мережеві зв’язки, а також доступ до онлайн-платформ з безкоштовними навчальними та дидактичними матеріалами та до тренінгів, які постійно оновлюються міжнародними експертами.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *