Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з географії

osvita.ua

В Україні завершилось проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. У вівторок відбулось останнє тестування – ЗНО з географії.

Тест з географії складався з 54 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, дорівнює 90 балам.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з географії.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання 16 червня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з географії відбудеться 25 червня.

Розміщення результатів тестування з географії на інформаційних сторінках учасників ЗНО відбудеться не пізніше 30 червня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до 12 балів та таблиця переведення тестових балів з географії у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Після цього заклади освіти отримають результати державної підсумкової атестації учнів, які виявили бажання складати ДПА з географії в 2021 році.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь у зовнішньому оцінюванні через об’єктивні причини та бажають взяти участь у додатковій сесії ЗНО, можуть до 22 червня подати до регіонального центру документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Додаткова сесія тестування з географії відбудеться 14 липня.

РОЗРАХУНОК БАЛА ЗНО З ГЕОГРАФІЇ